Ismert hiba [41099] Forgepont

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Pokojó

Új tag
Sziasztok!
Remélem jó helyre írok.Nekem olyan problémám lenne hogy beraktam valaki nevezetesébe forgepontot,de viszont nem tette be de tőlem viszont levonta,és ez nem az első eset többször előfordult már.
Köszönöm.
 

DeletedUser23776

Guest
Kedves @gabyca01 !

Első körben, alap esetben ilyen hibajelentést nem tudnánk elfogadni, hiszen nem véletlenül került kiírásra a sablon.

De mivel a hiba már ismert ezért azt tudom írni, hogy ismert a hiba, a fejlesztők dolgoznak rajta. Hogy pontosan hova került a pont, azt a support rendszerben lehet megérdeklődni.
 
kedves gabyca01,üdv a klubban.
nekem többször is volt ilyen esetem,ami bosszantó mert az fp. a motorja az egész játéknak.nincs 10perce hogy egy céh társ nevezetesét akartam 2fp.vel támogatni,a rendszer az írta sajnálatos hiba történt.az én fp.m elveszett,és a társnál sem lett jóvá írva. igen ez "sajnálatos hiba" lenne,ha egyszer fordulna elő,de sajnos ismétlődő eset.
annál azért több időt és pénzt áldozok a játékra hogy ezt megjegyzés nélkül eltűrjem.
üzenem a játék tulajainak és a rendszer gazdának hogy ez nem fog menni a végletekig.tudom nehéz bizonyítani,de azért van olyan hogy fogyasztó védelem!
 
Tisztelt admin. lassan tényleg kezdem unni hogy a rendszer elnyeli a forge pontjaim,
fent a számlálón 2 fp.-t mutat,beakarom rakni az egyik nevimbe,erre kiírja hogy sajnálatos hiba történt. ugrik az fp.-m és jóváírva sincs.
képernyő fotót hiába készítenék abból az előzmény nem látszik!
az most már nagyon kevés ha azt írod dolgoznak rajta a fejlesztők.elég sok pontomat lenyelte a rendszer és gondolom van neked vagy feljebb levőnek arra jogosultsága hogy megnézze nem kevés valódi pénzt áldoztam a játékra.
és az sem volna mellékes ha valamilyen érdemi választ is kapnák a problémámra.
akár privát emailre is. gondolom megvan a regisztrációs email címem.
köszönöm előre is ha ez megtörténik.
 

DeletedUser23776

Guest
Kedves @TrueLolek

Először nem akartam ide már írni, de végülis mégis meggyőztem magam, bár előre látom a választ, úgyhogy nagyon kérem, hogy inkább... ne.

Először is nem fogunk privátban e-mailezni, ezt nem is tudom hogyan gondoltad, hiszen akkor bárki írhatna bármit. Éppen erre van a support felület, ahol minden kétséget kizáróan nyoma marad mindennek.

Másodszor, azon kívül, hogy a fejlesztők dolgoznak egy problémán, milyen választ szeretnél igazából kapni? Azt természetesen nem írom, hogy nincs probléma, valótlanságot nem fogok leírni. Azt szintén nem írom, hogy javítva lesz x nap múlva, hiszen valószínűleg nem lesz. Javítva akkor lesz, ha a fejlesztők megcsinálják, mi pedig ennél többet nem tehetünk az ügyben.
Emellett a legtöbb esetben kijelzési hiba miatt történnek a vesztésnek látszó esetek, ezért is írtam fentebb a javaslatomat, amit továbbra is fenntartok. Ez persze továbbra sem jelenti azt, hogy a hiba ne létezne, de ennek megoldásáról majd a fejlesztők gondoskodnak.

Kis mellékes megjegyzésként pedig azt azért hozzátenném, hogy bizonyára elfelejtődött, hogy a regisztrációval el lett fogadva bizonyos ÁSZF és AI, melyeket általánosan nem olvasnak el az emberek, ettől még érvényesek, mely ismerete esetén nem fenyegetőzne (ráadásul teljesen üres fenyegetésként). Igen, a fentebb írt mondatai közül pontosan arra gondolok.
A fentiek értelmében kérem tisztelettel, hogy fejezd be az ilyesmit.
 
Kedves @TrueLolek

Először nem akartam ide már írni, de végülis mégis meggyőztem magam, bár előre látom a választ, úgyhogy nagyon kérem, hogy inkább... ne.

Először is nem fogunk privátban e-mailezni, ezt nem is tudom hogyan gondoltad, hiszen akkor bárki írhatna bármit. Éppen erre van a support felület, ahol minden kétséget kizáróan nyoma marad mindennek.

Másodszor, azon kívül, hogy a fejlesztők dolgoznak egy problémán, milyen választ szeretnél igazából kapni? Azt természetesen nem írom, hogy nincs probléma, valótlanságot nem fogok leírni. Azt szintén nem írom, hogy javítva lesz x nap múlva, hiszen valószínűleg nem lesz. Javítva akkor lesz, ha a fejlesztők megcsinálják, mi pedig ennél többet nem tehetünk az ügyben.
Emellett a legtöbb esetben kijelzési hiba miatt történnek a vesztésnek látszó esetek, ezért is írtam fentebb a javaslatomat, amit továbbra is fenntartok. Ez persze továbbra sem jelenti azt, hogy a hiba ne létezne, de ennek megoldásáról majd a fejlesztők gondoskodnak.

Kis mellékes megjegyzésként pedig azt azért hozzátenném, hogy bizonyára elfelejtődött, hogy a regisztrációval el lett fogadva bizonyos ÁSZF és AI, melyeket általánosan nem olvasnak el az emberek, ettől még érvényesek, mely ismerete esetén nem fenyegetőzne (ráadásul teljesen üres fenyegetésként). Igen, a fentebb írt mondatai közül pontosan arra gondolok.
A fentiek értelmében kérem tisztelettel, hogy fejezd be az ilyesmit.

elnézést nem fenyegettem senkit,lehet hogy első indulatból írt levelemet félre lehetett érteni.
oké,innentől kezdve nem írok semmit.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent