Olvass el! Hogyan jelents egy hibát

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23776

Guest
Kedves játékosok!

A hibák jelentése egyre kevésbé volt már átlátható, így ebben az új részlegben lesz a továbbiakban a hibák bejelentésének lehetősége.

Emellett szeretnénk megköszönni, hogy veszed a fáradtságot egy hiba jelentésére. Ezzel nem csak magadon, de az összes játékoson is segítesz.

Egy hiba jelentésekor kérjük, nyiss új témát ebben a részlegben és kövesd az alábbi módot a jelentéshez. Ezzel nagyban megkönnyíted a munkánkat, és így lehet, hogy hamarabb tudja a fejlesztőcsapat orvosolni a helyzetet.

Hibajelentési útmutató

Téma címe - A hiba összefoglalása
Fontos, hogy rövid, de pontos, a hibát jól leíró címet használj.

Jó példa: Nem tudom a Fiatalság forrását visszahelyezni a raktárba.
-minden fontos információ elérhető, nincs lényegtelen információ

Rossz példa: Nem működik ez a nyamvadék raktáros cucc
-rossz szóhasználat, szinte semmi lényeges információ nem olvasható a címben.

Rossz példa: Amikor bejelentkeztem megnyitottam a raktárat, rákattintottam a raktárba helyezési cuccra és utána azt láttam hirtelen, hogy nem jelenik meg az a kis ikon a fiatalság forrása felett, ez vajon miért van?
-túl sok információ a címben, ezek nagy része nem hasznosítható.

A bejegyzés - Az összes hasznosítható adat

Kérjük, próbáld meg a sablont a legtöbb hasznosítható információval kitölteni, de ne aggódj, ha nem tudsz mindenhova írni valamit. Később szerkesztheted a hozzászólásod. Ha több információt szereztél egy hibával kapcsolatban, kérjük, oszd meg velünk minél hamarabb. Az is hasznos, ha a bejegyzés alján jelzed, ha még nincs kész a hibajelentésed és még adatokat gyűjtesz.

Sablon - Hogyan töltsem ki?

Az alábbi vastag betűvel szedett elemeket másold át saját témába, és értelemszerűen (a zárójelben írt segítséget figyelembe véve) töltsd ki.

Csak böngészős verzió esetén:
Rendszer információk: (A játékban lépj a Beállítások menübe, majd ott a Rólunk fülön látható a Rendszer információk rész, ennek alján található egy "Vágólapra másolás" gomb, melynek segítségével az összes ott látható információt kimásolhatod, ezt kérjük tedd meg, és itt add meg)

Csak mobil verzió esetén:
Játékverzió: (A játék betöltésekor a töltőképernyő alján látható)
Játékvilág:
Mobil készülék neve, típusa:[/B] (Pontos megnevezést adj meg, az hogy "Samsung" nem elegendő)
Mobil készüléken futó rendszer verziószáma:
Felhasználónév:


További megadandó adatok minden verzió esetén:
Reprodukálhatóság: (1/5 = egyszer történt; 2/5 = véletlenszerűen történik; 3/5 = néha megtörténik; 4/5 = gyakran történik, de nem mindig; 5/5 = mindig megtörténik)

Küldetés neve: (ha valamely küldetéssel van probléma)

Jelenlegi helyzet: (ami most, a hiba miatt történik)

Elvárt helyzet: (mi lenne a hibamentes működés?)

Reprodukálhatósági lépések:
1.
2.
3.
4.
5.

A fentieket minél több lépésben add meg, ha szükséges, de egy lépésben csak egy művelet legyen!

Képernyőmentés a hibákról:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent