2015 Halloween kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24612

Guest
Nem tudom te melyik játékot játszod, de itt az élcsoportban nem szokás sem a vereség, sem a veszteség miatt aggódni. Több ezernyi felhalmozott egység várja türelmetlenül, hogy végre legyen értelme a haláluknak. A legtöbben, főleg akik a casltel d. montet húzzák már a 40-90. szint felé mintha csak erre vártak volna régen...

A sárgarézből és a nagy nyilas íjászból azért lehet következtetni: Gyarmatosítás kora. Később valószínűleg jobban meg kell szervezni a védelmet, de ott meg már 1 FP -nek sincs sok értéke.
 

DeletedUser22490

Guest
1 fp-nak is van értelme napi száznak meg pláne.
És gondoltam, hogy korábbi korban tartasz, pont azért írtam. A gyarmatosítás korában valószínűleg még nemigen találkozol 240% meg 320%-os védelmekkel
 

DeletedUser24693

Guest
Sziasztok!

Mit jelent az, hogy Föld vagy lúzer?
Mit kell csinálni?
 

DeletedUser24291

Guest
Szia!
Foglalj el egy tartományt a kontinenstérképen!
 

DeletedUser24348

Guest
Hali!

Ha jól tudom ezek lesznek:

1. Építs 5 díszt , és költs el 7 Fp.-t.
2. Mot./Tak. 3 , és -!!-
3. Építs 1 gyümölcsöst , és -!!-
4. Termelj 15 x 15 percest , és -!!-
5. Fossz ki 3 épületet, vagy fejlessz ki technológiát , és -!!-
6. Foglalj el 1 tartományt , és -!!-
7. Fedezz fel 1 tartományt , és -!!-
8. Építs mindenből 1-et , és -!!- üdv : helen
9. Szerezz meg 1 szektort harc nélkül, és -!!-
10. 24. Fp elköltése , és -!!-
11. Építs 1 fazekast , és -!!-
12. Szivárogj be 1 szektorba , és -!!-
13. Törölj 1 könnyű egységet /ládzsás is jó/ , és -!!-
14. Add el a temetődet, vagy ha még nincs, 3 díszt a korodból . és -!!-


A 8-as feladatnál az "Építs mindenből 1-et" az mire vonatkozik? Minden egyes épületre a koromból?
 

DeletedUser24666

Guest
Valaki tudja mit jelent az, hogy föld vagy lúzer???
 

DeletedUser24706

Guest
Sziasztok!
Segítség kellene!
Rettentő temető!
Te félénk!Nincs elég hely az összes elhunytnak,egy nagy épület kell az összes halottnak! Ahhoz, hogy elég hely legyen a kertnek, adj el valamit ebből a korból, mielőtt eltemetnek!
Mi lehet ez????
 

DeletedUser24706

Guest
Szia!
Tudnál nekem esetleg segíteni?
Halloween feladvány!
Rettentő temető!
Te félénk!Nincs elég hely az összes elhunytnak,egy nagy épület kell az összes halottnak! Ahhoz, hogy elég hely legyen a kertnek, adj el valamit ebből a korból, mielőtt eltemetnek!
Mi lehet ez????
 
Szia!
Tudnál nekem esetleg segíteni?
Halloween feladvány!
Rettentő temető!
Te félénk!Nincs elég hely az összes elhunytnak,egy nagy épület kell az összes halottnak! Ahhoz, hogy elég hely legyen a kertnek, adj el valamit ebből a korból, mielőtt eltemetnek!
Mi lehet ez????
En itt epitettem es majd eladtam 3 dekoraciot abbol a korbol, amelyikben vagyok.
 

Vanek ur

Aktív tag
En itt epitettem es majd eladtam 3 dekoraciot abbol a korbol, amelyikben vagyok.

Pontosítok: ha valakinek van temetője, akkor itt azt kell (vagy legalábbis erősen érdemes) eladni; ha nincs, akkor bármilyen 3 dekort (nem tudom, kell-e aktuális korúnak lennie; de elképzelhető).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent