2015 Halloween kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Segítség! Mit jelent, hogy "Töprengj rajta"? mit kell csinálni?
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

költs el 7 fp-t!

- - - Updated - - -

Azt tudja vki hogy a labort lehet majd fosztani? Jó lenne ha igen!:D
 

DeletedUser20654

Guest
Olyan mint a bazár - szóval szerintem lehet fosztani.
 

DeletedUser

Guest
Lehetlesz, mikorra letelik a termelési idő. Viszont ha addig motíválják, akkor nem lehetlesz fosztani.
Legalábbis ezt írják a legtöbben.
 

DeletedUser24674

Guest
Mosoly vagy ravaszság! -ot tudja valaki, hogy mi ?
 

bazs25

Új tag
Sziasztok!
Lehet tudni előre mik lesznek a rejtvények? Az elsőt valahogy megcsináltam, de a maihoz segítséget kértem. Állítólag itt a fórumon fent vannak a válaszok.
Köszi előre is a választ!
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

Ha jól tudom ezek lesznek:

1. Építs 5 díszt , és költs el 7 Fp.-t.
2. Mot./Tak. 3 , és -!!-
3. Építs 1 gyümölcsöst , és -!!-
4. Termelj 15 x 15 percest , és -!!-
5. Fossz ki 3 épületet, vagy fejlessz ki technológiát , és -!!-
6. Foglalj el 1 tartományt , és -!!-
7. Fedezz fel 1 tartományt , és -!!-
8. Építs mindenből 1-et , és -!!- üdv : helen
9. Szerezz meg 1 szektort harc nélkül, és -!!-
10. 24. Fp elköltése , és -!!-
11. Építs 1 fazekast , és -!!-
12. Szivárogj be 1 szektorba , és -!!-
13. Törölj 1 könnyű egységet /ládzsás is jó/ , és -!!-
14. Add el a temetődet, vagy ha még nincs, 3 díszt a korodból . és -!!-
 

DeletedUser22490

Guest
Minden elismerésem a készítőknek az őrült t.laborért! Ezzel az egy épülettel megoldották a harcokba beleunt játékosok, és a fölöslegessé váló védekező nevezetesek problémáját!
Nyilván le fogja rakni mindenki, és mivel elég gyenge a termelésben, viszont 8 óránként forge-pontot termel, ezért új korszakot fog nyitni a szomszédok elleni harcokban. Gondolom sokan kezdik már sejteni, hogy ez mekkora nagyságrendű forge-pont rablást jelenthet naponta...
 

DeletedUser21403

Guest
Ez azért annyira nme biztos! sokan a bazárjukat is alapanyagosra állítják hogy ne lehessen fp-t fosztani(sztem nagy baromság) akkor ennél még inkább többen fogják ezt alkalmazni! Mert ugye aki nem tudja biztosan beszedni az 1 napos termelést az a 8 órásat végkép nem!
 

DeletedUser22490

Guest
Csakhogy a bazárt elég kevesen pörgették ki ugye, a szomszédaim közül jó ha eddig tízzel találkoztam. Azokból is 6-8-at ki tudnék naponta fosztani ha akarnám.
Most viszont ehhez még hozzájön vagy 70 labor, ettől fogva már nekem is nagy kísértés lesz, hogy nekiálljak mindenkit fosztogatni, pedig évek óta nem szokásom.
 

DeletedUser21403

Guest
A szomszédságomban nem ritka! De a 8 órás termelés a legtöbb playernek nem lesz kifizetődő! Bár nem tudom h egy napossal mit termel!
 

DeletedUser24612

Guest
A 6. és 7. feladat között nem biztos hogy elég 1 nap, mert épp egy olyan területet szeretnék felfedezni, amihez előtte el kell foglanom egy másikat, pont ezért vártam az eventig velük. Lehet halasztani? A 7. napi feladatot a 8. napon megcsinálni és utána folytatni a 8. nappal, vagy ez gyémántomba kerül ha nem elég 1.5 nap a felfedezésre?

A rablás egyáltalán nem biztos hogy megér 1 FP -t. Persze ha veszteség nélkül letudod ok, de ha nagy a veszteség nem fogod megtámadni, még vissza sem kell verned a támadót. Mondjuk épp ma reggel ért meg valakinek 10 sárgaréz 5 nagy nyilast, de azért csak nem mindenki ilyen buta. Ha csak a kiképzési időt nézem 12-16 óra, a befektetett alapanyagról nem is beszélek.
 

DeletedUser21403

Guest
ha lemaradsz egy feladattal azt tudod folytatni következő napon is! a lényeg hogy november 10-ig be tud fejezni az összeset
 

DeletedUser22490

Guest
"A rablás egyáltalán nem biztos hogy megér 1 FP -t. Persze ha veszteség nélkül letudod ok, de ha nagy a veszteség nem fogod megtámadni, még vissza sem kell verned a támadót. Mondjuk épp ma reggel ért meg valakinek 10 sárgaréz 5 nagy nyilast, de azért csak nem mindenki ilyen buta. Ha csak a kiképzési időt nézem 12-16 óra, a befektetett alapanyagról nem is beszélek.[/QUOTE] "

Nem tudom te melyik játékot játszod, de itt az élcsoportban nem szokás sem a vereség, sem a veszteség miatt aggódni. Több ezernyi felhalmozott egység várja türelmetlenül, hogy végre legyen értelme a haláluknak. A legtöbben, főleg akik a casltel d. montet húzzák már a 40-90. szint felé mintha csak erre vártak volna régen...
 

Vanek ur

Aktív tag
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Mad_Scientist's_Lab
Vagyis nem motizható, ellenben fosztható. Az 1 napos termelése pedig nyersanyag.

A 3. küldi meg nem a gyümölcsös építéséről szólt, hanem egy épületről, ami 4*5-ös, vagy 5*4-es vagy 5*5-ös (vagy valami ilyesmi, már nem emlékszem rá pontosan). Persze gyümölcsössel is megoldható (mint az egyik legolcsóbb ilyen épülettel), de sok minden mást is elfogad (ha valakinek van szabad 'fölös' kapacitása ilyenekre).

Viszont a küldetések megoldásai még úgy sem okozhatnának túl sok gondolkodást, ha valaki nem tudja előre a feladatokat (én például most direkt nem készültem fel előre - ha már úgyis van rá bőven idő, és az ember tudja, hogy milyen küldetésekkel szoktak itt példálózni (foglalás, fejlesztés, építések, tak/mot-ok, ...), akkor a rejtvények is könnyen kitalálhatóak).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent