1.51 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20654

Guest
A 3 willanynak csak 1 kapcsolója van:) Szóval egyszerre fog világítani mind a 3.:D

A témához is - nálam nem jelentkezett a Pancser által jelzett probléma.
 

DeletedUser21403

Guest
Ha a szomszédokat "támogatom" nálam is össze vissza ugrik a szomszédlista de van hogy el is tűnik! Hát tényleg jobb lett volna akár céh akár játékosok közt ha lehetne szemtől szembeni harc, dehát nincs:( Amikor meghalottam hogy bejött a céhcsata én is többre számítottam!:(

Mellesleg ha támogató céh kell a keményfejűek sem maradnak adósak!:)
 

DeletedUser24487

Guest
Nekem sem jelentkezik a probléma,minden rendben van a barátlistán!!

Man,szerinted ki a támogató céhünk?Mert én nem tudok róla.Te lehet többet tudsz?
 

DeletedUser21403

Guest
:D A "Köménymag" nem a ti céhtagjaitokból jött létre ideiglenesen hogy a kisebb céhektől elvegyék a területet aztán nektek adják??? És utána csak biztos véletlenül oszlott fel miután nem maradt területük és mentek vissza hozzatok! Ebben egészen biztos vagyok!

Persze nem gond mert a szabályzat engedi ezt a fajta játékot,de vicces hogy te erről semmit se tudtál!:D Lehet igazad van és ez mind csak a véletlen műve!:D
 

DeletedUser24487

Guest
De MAn,az egyszeri alkalom volt,és nincs fentartva,mint a villanyosok!!

Igen,akárki megteheti,akár egyedül is elhozhat akárki számos szektort,ha szeretne,lehet kellene már emelni a főhadik védelmi bónuszán.
De minek,a kutyát sem érdekli lassan a céh csata!!
 

DeletedUser23652

Guest
Meglehetne tervezni úgy is,hogy sokkal arányosabb legyen ,a harc per nevezetes épités,vagy nem?
De nem csak a pontokról van szó,pl medálokat is adnak tizezerszámra a küldik,csak tudnám mit kezdjek velük?
a céhrangsor a harcokról szólna?Erősen vitatom:)pl Warraxék hányszor harcoltak szektorért más céh ellen?
kellene egy vég a játéknak,mint pl a grepón is van,és új világokat inditani,szerintem is unalmas ,hacsak épitgetjük a neviket,lehetne végső cél,amit ,ha egy céh elér , vége lenne a világnak,és nyitnának egy újat .az új játékosok,meg mindig a legujabb világba regisztrálnának,és kész.
a céhek közti harc is úgy van megoldva,hogy egy bizonyos területmennyiség után nem érdemes háborúba keveredni senkivel sem,mert csak a rövidebbet húzná mindkét fél,holott inkább az ilyen céheket kellene jutalmazni,
vannak vesztesei ,meg nyertesei a globálon,ezeknek az épitgetéseknek,de értelme semmi.


Ezt az ötletet már én is felhoztam másik témakörbe csak ott D3-al példálóztam, h ott season-nek hívják. Pár havonta új kör indul és 1-es szintől felkell fejlődni újra megszerezni minden cuccot. Na ezt itt is behozhatnák. Időnként induljon újra a szektor foglalás. Ha már a nagy klánok egymást nem támadják, mert nincs értelme, akkor a kicsiknek miért lenne több, ha minden szektort erős klán véd??? Jó...nem mindet, nyílván...de ha már GvG-zni szeretnék és kis klánba vok, akkor nyilván nem 1 szektort szeretnék/szeretnénk elfoglalni...vagy a termék felhasználáson kell csökkenteni és akkor fogják egymást támadni vagy új kör rendszert kell behozni...

Persze 1-2 hozzászóló jó ötletnek tartotta...de ennyi reakció lett...én továbbítanám a fejlesztőnek, mert nem hiszem, h egyedi ötlet. (Lásd te is felhoztad, mézes :) )
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem akarok neki új témát nyitni, ezért itt kérdezném féloffként:
Mikor kezdődik itt a fórumon a születésnapi nyereményjáték? :)
 

DeletedUser20654

Guest
Holnap nem lesz frissités (1.52), vagy zsákbamacska lesz?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent