1.51 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Jó lenne olyan dolgokat külön jelezni, ha a magyar fordítás változik. Például hogy a 'gyorsétel' át lett nevezve 'készétel'-re. Mert ez nem friss fordítási gond (mint a holnap kori termékeknél volt), hanem már régi; amihez már hozzászokott mindenki. ;)
 

DeletedUser10514

Guest
Bónuszterületeket akarok :) Van nekik jó sok hely kihagyva, meddig várnak velük, amíg mindenki ráun a játékra?
 

DeletedUser24487

Guest
RÁUN?:)

Pár kérdést felteszek itt,lehet csak én vettem észre:)

1.,medálokat miért könnyebb szerezni küldetésekkel,mint csatázással a pvp-n?
2.,globál pontokat miért könnyebb szerezni nevezetesek épitésével,mint csatázással?
3.,miért könnyitenek a játékon,mikor nehezebbé kellene tenni,ahhoz ,hogy érdekesebb legyen?

Igy még szép hogy a gvg,céhek közötti harc sem ér semmit,hisz alig ad valami pluszt,szinte semmit.Még jó ,hogy van pár fanatic akik harcolásznak ott,mert nélkülük üres maradna minden terület:)
Szegények:)
 

DeletedUser24504

Guest
Szia

RÁUN?:)

Pár kérdést felteszek itt,lehet csak én vettem észre:)

1.,medálokat miért könnyebb szerezni küldetésekkel,mint csatázással a pvp-n?
2.,globál pontokat miért könnyebb szerezni nevezetesek épitésével,mint csatázással?
3.,miért könnyitenek a játékon,mikor nehezebbé kellene tenni,ahhoz ,hogy érdekesebb legyen?

Igy még szép hogy a gvg,céhek közötti harc sem ér semmit,hisz alig ad valami pluszt,szinte semmit.Még jó ,hogy van pár fanatic akik harcolásznak ott,mert nélkülük üres maradna minden terület:)
Szegények:)

Kedves mézes barack!
Azt szeretném kérdezni, hogy te a szomszédokat szoktad ütni? Ha a szomikat naponta vered mindet, azzal lehet egy kis pontot kaszálni, és rövidebb idő alatt mint a nevivel.
 

DeletedUser24487

Guest
Kedves REZSI:)

Én kérek tőled elnézést:)
szerintem nagyon el vagy tévedve.:)
 

DeletedUser20654

Guest
Rezsi - csak némi info - Baracknak 1 szint emelése kb 100 milla pontot ér (az 1. helyezetről ne is beszéljünk Ő egy szint emelésért kb. 6 milliárd pontot kap). Kiváncsi vagyok ezt szomszéd veréssel hogyan übereled.
 

DeletedUser21403

Guest
A kérdés sztem az hogy ez egy harci játék? Mert ha nem akkor minden rendben de ha igen akkor nagyon ellett rontva az egész pontozás!:D
 

DeletedUser24487

Guest
Arra próbálok rávetiteni,hogy minek a harc a játékban?
Ilyen körülmények között nincs értelme harcolni,sehol ,semilyen szinten !!
Az a helyzet,hogy a harc kb harmadlagos lett a játékban,és ezért elég unalmas is lett.
Vissza kellene állitani a régi rendszert ,nem?
Sokkkal egészségesebb volt ,mint a mostani.

a nevezetes lista,úgy is megmutassa ,ki hol tart az épitéssel,és egy idő után megeggyezik a globál listával:) szóval ugyanaz:)
azon is módosithatnátok,hogy egy ember egy céhbe ,csak max 2 szer mehessen vissza,igy nem lenne annyi kamu céh.
A supportnak is jobban kellene ellenőrizni a játékosokat,rengetegen több azonositóval játszanak.
DE hát nem kötelező semmi:)El kell fogadni,a magyar narancsot is:)
 

DeletedUser20654

Guest
Ez nem harci játék, ez nevezetes építő játék.
Harcolni nem érdemes. A nevezetesem 1 szintjéért több pontot kapok mint amit 2,5 év alatt szereztem harccal, pedig én az idő alatt szinte minden nap végigvertem a szomszédokat. Most már minek harcolni? Sok időt elvesz és nem ad semmit. Max a fanatikusok, mint Barack ütik a szomszédokat napi szinten.
 

DeletedUser24487

Guest
:) Próbálom,de nem éri meg:)
ha hagynám a fenébe,és csak 15 percet játszanék,,ami alatt beszedném a dolgaimat,sokkal előrébb járnék:)
Ez az ami elgondolkodtató,hogy ez miért jó ?
Miért kellett ennyire egyszerűvé tenni az egészet.?
Szerintem az első száz játékos már rég túlnőtte magát,ha most beadnának rögtön két kort, egy hónap alatt kivégeznénk.
Legalább rabolni lehetne akármikor akármit:)Ezzel a támogatás gombbal is csökkentek a rablók esélyei:)

Rengeteg hiba van itt,aztán mikor látom,hogy eggyesek azzal vannak elfoglalva ,hogy hová kell vessző ,meg pont,hát hogy is mondjam:) ezért jár fel játszani?:)
 

DeletedUser21403

Guest
Amíg meg nem volt ez a nevi pontozás addig meg csak a harc számított semmi más! mert ugye azzal lehetett a globon igazán haladni ami meg az építő kedvűeket zavart! arról nem is beszélve hogy gvg kezdetéig a céhek közt is magasabb pontú vezetett ami ugye megincsak a harcok által szerzett pontok határoztak meg!

Most az egyéni pontverseny az építgetésről szól de viszont a céhrangsor megmaradt a harcokat kedvelőknek! Persze lehetne értelmeseben is pontozni a nevik szintlépését de a fejlesztők úgy látták h így a jó!(ha másnak nem legalábbis számukra) egyenlő esélyt meg ugye szinte lehetetlenség kialakítani bárhogy is próbálnák alakítani!

Az meg hogy unalmass lett! Hát 2.5 év után ha vki napi szinten játszik ne is csodálja h azzá válik! Előbb utóbb minden játék elveszti a varázsát!
 

DeletedUser20654

Guest
Man - látom most sajnálod igazán, hogy anno abbahagytad.:)
 

DeletedUser21403

Guest
Egyáltalán nem bántam!:D Nem lett volna kedvem korrol korra várni hónapokat! így kapott egy kis előnyt a játék!:D De tény a mi téyn hogy engem is zavart volna nem kicsit hanem nagyon ha mondjuk a nevik miatt kellett volan elbuknom az esetleges első helyemet!:D
 

DeletedUser24487

Guest
Meglehetne tervezni úgy is,hogy sokkal arányosabb legyen ,a harc per nevezetes épités,vagy nem?
De nem csak a pontokról van szó,pl medálokat is adnak tizezerszámra a küldik,csak tudnám mit kezdjek velük?
a céhrangsor a harcokról szólna?Erősen vitatom:)pl Warraxék hányszor harcoltak szektorért más céh ellen?
kellene egy vég a játéknak,mint pl a grepón is van,és új világokat inditani,szerintem is unalmas ,hacsak épitgetjük a neviket,lehetne végső cél,amit ,ha egy céh elér , vége lenne a világnak,és nyitnának egy újat .az új játékosok,meg mindig a legujabb világba regisztrálnának,és kész.
a céhek közti harc is úgy van megoldva,hogy egy bizonyos területmennyiség után nem érdemes háborúba keveredni senkivel sem,mert csak a rövidebbet húzná mindkét fél,holott inkább az ilyen céheket kellene jutalmazni,
vannak vesztesei ,meg nyertesei a globálon,ezeknek az épitgetéseknek,de értelme semmi.
 

DeletedUser20654

Guest
Most már nem zavar, hogy elvesztettem az 1. helyet. Spec annak se örülnék, ha vissza állna a régi pontozásos rendszer.

Azonban annak igen, ha a GVG-t megreformálnák.
Kiváncsi lennék mi lenne egy Willany - EGO párviadalnak. Azonban a mostani rendszerben a termék hiány miatt egyszerűen értelmetlen mindkét céhnek elindítanani a csatát.
Ráadásul mivel a mostani szabályzat megengedi a céhből vali ki/be ugrálást (az az 1 hét nem okoz nagy problémát) valószínüleg csak gerillaháborúba menne át az egész.
De alapűllapotban is sokat segít a céhrangsorban az elöbbrejutás, ha van(ak) a céh mellett segtő céh(ek), akik ha kell takarítanak az "anyacéh" előtt vagy ha kell védik a hátországot.
 

DeletedUser24487

Guest
mindjárt jön a gépszalag:-Ne offoljátok szét ,ez nem ide tart:)
egy ego -willany viadalnak az lenne a vége,hogy a kemények lennének az elsők:)))
 

DeletedUser20654

Guest
A mostani szabályok szerint igen.
De ha új rendszer lenne, akkor a párviadal előtt a keményfejűeket ütnénk kétoldaról :)
 

DeletedUser24487

Guest
Attól függ melyik wanvillany szállana be:)
vagy mind a három?:)
Még multizást kapnak a végén:)
 
És akkor egy kis 1.51:
Köszönjük, hogy a barátlistán, amikor támogatást nyomunk, akkor visszaugrik a lista legelejére.
Ez két dolog miatt lehet:
1. a barátaidat látogasd meg, és ne az automatát használd :p
2. sz.r illetve bocsánat, nem jó a játék :mad:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent