1.30 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23505

Guest
Vanek ur, most komolyan... :D
Ennyire jo erzes allandoan ellentmondasba kevereredni velem, vagy tenyleg nem erted, hogy mit irtam oda le, es hogy mivel nem ertek egyet? :D Olvastam az elozo hozzaszolasokat, ez kiveheto a hozzaszolasombol . :)

Lizzy, koszonom, hogy ki sikerult ragadni a mondandom lenyeget, akkor ezek szerint ez letezo problema, es megsem a tajekozatlansag, es lustasag szep komboja a reszemrol. :)

kutja, koszi a linket, ez eddig a legatfogobb tajekoztatas a Nevik tovabb epitesenek ertelmerol, de leginkabb ertelmetlensegerol. :D

Az 1.30-as verzio ugymond focime, szlogenje, ezek szerint nem helytallo, mert a ``Hatar a csillagos eg`` helyett sokkal talalobb lett volna a ``Hatar a 11-12. szint, talald ki, hogy melyik!`` :D :D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20654

Guest
Kis segítség, bár nem vagyok "hivatalos közeg".

A Támadást/védekezést adó épületek minden páratlan szinten (11,13,15...) adnak 1%-ot
A Hagia, Castel minden páros szinten (12,14,16...) ad 1 fp-t-
A Cape szintenként ad 1 fp-t (ez nem biztos)
A pénzt, terméket növelő nevezetesek (világitótorony, Royal, Szt. Márk) szintenként +5%-ot adnak
A terméket növelők 2 finomítatlan termék / szint
Az Alcatraztraz páratlan szintenként ad 1 katonát.
A Chéteau 5% /szint
A boldogságot adó épületek 4,9% / szint
 

DeletedUser23505

Guest
waarrax, nagyon koszonom, a kuponok mellett ezt a par sort hianyoltam az uj verzio valtozasainak tajekoztatojabol, ezt kozze is teszem a cehben. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Vanek ur, most komolyan... :D
Ennyire jo erzes allandoan ellentmondasba kevereredni velem, vagy tenyleg nem erted, hogy mit irtam oda le, es hogy mivel nem ertek egyet? :D Olvastam az elozo hozzaszolasokat, ez kiveheto a hozzaszolasombol . :)[...]

A hozzászólásodból pont nem vehető ki, hogy olvastad. Sőt! Hogy miért? Mert akkor nem kezdenél olyan megállapításokba, hogy csak a 11. szinten kapsz valamit, meg hogy a másiknál meg a 11. szinten semmit nem kapsz (meg nem utólag köszönöd meg warrax-nak azt, amit már korábban Pancser leírt - warrax csak lefordította azt; de mégis neki köszönöd, és az Ő hozzászólására reagáltál most is).
Nem mellesleg Lizzy-nek is üzenem, hogy ott van a hozzászólásom utolsó bekezdése (mondata, 3 sora). Abban leírtam, hogy értem én az egyik fő témát, kérdéskört és abban egyet is tudok érteni; de a többit nem kellett volna köré keríteni.

Aztán mindenki ezzel a hozzászólással is azt kezd, amit akar. Aki megérti, az megérti; aki támadásnak veszi, az meg nem érti. :D
 

DeletedUser20383

Guest
Az utóbbi hónapokban kezelhetetlen lett a játék. A törlő, mozgató gombok használhatatlanok, a város "térkép" csak másodpercek múlva kezd el mozogni, ott ahol az egér van, tehát nem valami böngésző késés. Van amikor kétszer kattint

Bocsi, új vagyok a fórumon. Viszont már nagyon le akartam ezt írni, mert már legalább két frissítés kijött, de még mindig fennállnak ezek a problémák. Ahogy látom nem csak nekem
 

DeletedUser22818

Guest
A nevezetesekről szóló ismertető bővülni fog az általatok kért információkkal. Egyszerre több, és nagy változásokat hozó verziófrissítések érkeztek mostanában, így ahogy tudok/tudunk igyekszem/igyekszünk az ismertetők frissítésével.
 

Vanek ur

Aktív tag
Az utóbbi hónapokban kezelhetetlen lett a játék. A törlő, mozgató gombok használhatatlanok, a város "térkép" csak másodpercek múlva kezd el mozogni, ott ahol az egér van, tehát nem valami böngésző késés. Van amikor kétszer kattint

Bocsi, új vagyok a fórumon. Viszont már nagyon le akartam ezt írni, mert már legalább két frissítés kijött, de még mindig fennállnak ezek a problémák. Ahogy látom nem csak nekem

Kapcsold ki a hardveres gyorsítást a bal alsó "Opciók" menüponton belül! Általában ez okoz ilyen hibákat.

(Köszönet a fejlesztőknek, hogy szándékosan mindenkinél bekapcsolják! Éljen! - Mit is írtam korábban? Ja, hogy ezt, hogy sokaknál lesz ebből gond. Hurrá!)
 

DeletedUser20383

Guest
Megnéztem a beálltásokat, kikapcsoltam a hardveres gyorsítást, most már minden tökjól megy. De azért köszi!!
 

DeletedUser23505

Guest
Norlwinder, koszi, en megertem, hogy elfoglalt vagy/vagytok, de az ismertetok frissitese kb. a verzio frissitessel egy idoben illene, hogy kijojjon, de sejtem, hogy ezt nem foallasban csinalod, ugyhogy valahol megertem. Azt nem ertettem, hogy ilyen egyszeru, tomor tajekoztatas, ahogy feljebb olvashato, siman belefert volna az uj verzio ismertetojebe. :)
Egyebkent gratulalok, az epuletek ismertetoje, ami a nevedhez fuzodik, egy jol atlathato, jol kezelheto felulet lett, szerintem nagyszeru munkat vegeztel/vegeztetek.
 

DeletedUser23505

Guest
Sajnalom, hogy ujfent itt okvetetlenkedek, de ujabb, komoly problema utotte fel a fejet az 1.30-as verzioval kapcsolatban.
A cehben lett egyket uj Castel del Monte tulajdonos, akiket en ugy tajekoztattam, hogy azert nincs level up kartyajuk, mert nincs meg Nevezetes epuletuk hozza. Mindannyiunk meglepodesere, az alapok letetele utan sem jelent meg a kupon a raktarukban.
Egyaltalan nem ertem, hogy ez miert igy lett fejlesztoi szinten megirva. Szerintem a legesszerubb az lett volna, ha MINDEN jatekos, automatikusan megkapja a 3 boost kupont, akar van hozza epuletuk, akar nincs. Es amig nem epitik meg azt, addig inaktivan ott lathato a raktarukban.
Kerlek Titeket, az uj verzio frissitesekor korrigaljatok ezt, hogy Mindenki egyenlo eselyekkel vegyen reszt a jatekban, koszonom. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22884

Guest
Kedves tattusz,

Amikor szóba került a kuponok behozatala, akkor tájékoztattunk mindenkit, hogy akiknek olyan nevezetes épülete volt, ami változott a nevezetes épületek bónuszait csökkentő frissítés idején (2014.02.20; 1.20-as frissítés), az kap kupont. Ezek a játékosok rendben meg is kapták a kuponokat.
 

DeletedUser23505

Guest
Hoshi, koszonom a gyors valaszt, valoban volt ilyesmirol szo akkoriban, de elegge regen volt,es konkretumokra mar nem emlekszem. Valo igaz, en is megkaptam a 3 kupont, ahogy masok is, megis ugy ereznem igazsagosnak, ha azt a tobbi jatekos is megkapna, mivel szintenkent Ok is csak 3%-ot kapnak, es talan Nekik lenne a legnagyobb szukseguk a felzarkozasra, persze, ezt nem az en tisztem eldonteni. :)
Akkor a keresemet tekintsuk otletnek, javaslatnak az uj verzioval kapcsolatban. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Hoshi, koszonom a gyors valaszt, valoban volt ilyesmirol szo akkoriban, de elegge regen volt,es konkretumokra mar nem emlekszem. Valo igaz, en is megkaptam a 3 kupont, ahogy masok is, megis ugy ereznem igazsagosnak, ha azt a tobbi jatekos is megkapna, mivel szintenkent Ok is csak 3%-ot kapnak, es talan Nekik lenne a legnagyobb szukseguk a felzarkozasra, persze, ezt nem az en tisztem eldonteni. :)
Akkor a keresemet tekintsuk otletnek, javaslatnak az uj verzioval kapcsolatban. :)

A kupont azért kapták a régebbi játékosok, mert ezzel lett korrigálva a csökkentett bónusz (vagyis megépítettek egy olyan épületet, aminek akkor más volt az értéke, mint most, amikor ezt lecsökkentették - vagyis így korrigáltak). Viszont az újak meg azért nem kapnak, mert Ők már tudják, hogy mennyi bónuszt kapnak érte; így el tudják dönteni, hogy megépítik-e azt az épületet, vagy sem. Legalábbis ez a hivatalos álláspont.
Persze ettől még igazad van, és a teljes egyenlőség miatt meg kellene kapni mindenkinek; de nem hiszem, hogy ilyent tennének. Amikor a pontértékek, vagy az építési költségek is változtak, akkor sem kapott mindenki egyenlő mértékben - voltak azok, akik hamar megépítették az épületeket, és jól jártak, és voltak a többiek, a 'késők', akik meg 'így jártak'.
 

DeletedUser23505

Guest
Vanek ur, epp ezert, mindenkeppen megfontolando lenne ezt megvaltoztatni a T. Fejlesztok reszerol, mert ugyan akik ``lekestek a buszt``, eldonthetik, hogy megepitik-e ilyen feltetelekkel is pl. a Castelt,de valljuk be, sok valasztasuk nincs! :D
Tovabba, azt is eldonthetik, hogy letudjak az ipari kori kontinensterkepet egyezkedessel, vagy ott toporognak majd az idok vegezeteig, es minden nap halomra oletik a katonaikat a 120-140%-os tarackokkal, mert hogy at nem jutnak ott, amig 60% fole nem tornasszak a tamado bonuszukat az tuti! :D A level Boosttal legalabb kicsit konnyithetnenek az amugy sem egyszeru sajat helyzetukon ez ugyben. Mert Ok az ott konnyeden athaladas lehetosegerol is lecsusztak mar ! :D
Es tenyleg, Nekik, a ``kisebbeknek`` lenne ra a legnagyobb szukseguk. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20746

Guest
1.31 verzio tele hibákkal ..... csak enyit kérdeznék
EZ MI
határ a csilagos ég ... ja a hibák száma.
2 év alatt nemsikerült kijavitani a régi hibákat akkor miért reménykedek benne hogy most sikerülni fog. pl. induláskori betöltés megint elakad .... 62 % néha. 3 bol 2 szer.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent