1.30 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Csak így tovább!!!
Az előzőt nem sikerült megcsinálni akkor megyünk tovább???!!!
Válaszoljon valaki aki ért hozzá, hogy minek kell addig tovább menni míg az előzőt nem csinálták meg rendesen?????!!!!!
(Ésszerű magyarázatot elfogadok, de a mellébeszélést hagyjuk!!!!)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23544

Guest
Sziasztok!

"a hardveres gyorsítást mindenkinél bekapcsoljuk"

Bízom benne, hogy ez továbbra is kikapcsolható marad.
 

DeletedUser11

Guest
Amikor olvastam, hogy uj verzio erkezik, nekem is az ugrott be eloszor, hogy amig az elozo frissites nem él, addig miert kell egy ujat behozni?! Nem erem, hogy pontosan miben kulonbozik a Forge of Empires IOS App a Grepolis, es a Klanhaboru applikacioktol, azokat is rendszeresen frissitik, amikor a bongeszos verziokat, es eddig semmi baj nem volt.

A hardveres gyorsitast en is remelem majd, hogy ki lehet kapcsolni, mert nekem ujfajta gepem van, es osszehasonlitasban sokkal jobb nekem, hogy ez a funkcio ki van kapcsolva.
 

DeletedUser

Guest
na ez egy nagy on rossz ötlet tesztszerón bevezették és köszönhetően játszhatatlan a játék
 

DeletedUser

Guest
7-én volt egy igéret: "Sajnos előre nem látott problémák miatt jelenleg nem tudjuk bekapcsolni ezt a funkciót, valamikor a hét folyamán lesz elérhető. " ezt nem én találatm ki, hanem idéztem az 1.29 -es frissítésből.
Gondolom a hétvégén nem dolgoznak, úgyhogy megint átbaszás volt ez az egész, meg egy kis elterelés az 1.30 -as frissítéssel !!!!!
De már annak sem hiszek!!!
Majd hiszem ha látom!!!!
Ha otthon a gyereknek megigéred hogy kap fagyit de majd csak holnap, holnap, holnap, holnap, szerinted mit érez?????!!!!!
Inkább NE igérjetek semmit, ha meg sikerül akkor örülni fogunk. De így???!!!
Szerintem nagyon csődközeli szaga van ennek az egésznek!!!
 
Február 28-án ez lett közölve velünk:
"Például a nevezetes épületeknek a jövőben nem lesz maximális szintje. Ez a fejlesztés nem kerül játékba a közeljövőben, leginkább az év vége felé várható."
Minek kellett fél évvel előrébb hozni (már ha működni fog), ahelyett, hogy a meglévő hibákat javítanák ki?
 

Vanek ur

Aktív tag
"a hardveres gyorsítást mindenkinél bekapcsoljuk"

Szeretnék gratulálni annak, aki ezt kitalálta. Most is rendszeres a hiba (abban a verzióban, ami elvileg hibamentes); akkor most majd biztos hirtelen minden meg fog szűnni egy csapásra. Persze. Inkább majd jönnek az újabb és újabb "ilyen és olyan hibám van, segítsetek" hozzászólás, amire majd megint lehet kismilliószor emlegetni, hogy "kapcsoljátok ki a hardveres gyorsítást".
(Vagyis nem tudom, mi a francnak kell kötelezően bekapcsolni. Hátha eltűnnek még épületek, amiket nem lehet visszahozni? Hátha újabb emberek vesztik el a kedvüket a játéktól? Vagy mi a fészkes fenéért???)
 

DeletedUser23665

Guest
Hinni a templomban kell:)) ezeknek nem! Nem csodálom, hogy elmegy sokaknak a kedve a játéktól! bizonyára nem fogják ajánlani ezt a játékot senkinek. saját maguk alatt vágják a fát ezzel a sok ígérgetéssel. Nem is értem, hogy miért dolgoznak ilyen helyeken a hozzá nem értők?? miért nem profikat alkalmaznak? akik megtudják oldani a feladatukat!?
 

DeletedUser23665

Guest
Én ugyan így adnám nekik a fizetésüket, ahogy ők ígérgetnek! majd megkapjátok ,mert sajna most nem tudunk fizetni. majd talán a héten megkapjátok,ha nem így jártatok:))
 

DeletedUser3243

Guest
Most hétvégén volt alkalmam egy régi celeron gépen tesztelni a bétán az új hardver gyorsítást.
A jelenlegi "átlátszó klikkelés" rendesen működött, nem ugrottak fel ablakok.
Harver gyorsítás nélkül jelenleg a magyaron elég lassú a frissítése, legalább is ahoz képest ha be van kapcsolva.
 

DeletedUser23665

Guest
Eltelt a megígért 1 hét!!! sehol semmi!!! azt hiszem írok Németországba a játékfejlesztőknek, hogy valami katasztrófális itt magyar országon a játék! hozzá nem értők helyett alkalmazzanak profikat,mert lehúzzák az itt dolgozók a játékot. magyarul lesz...ják. És Közösségi oldalakon írnak majd olyanokat az inno gamesról, hogy elmegy mindenki kedve ettől a játéktól.
 

DeletedUser11

Guest
Nem ertem a felhaborodasod. Az tobbszor is ki lett jelentve, hogy a fejlesztes az Apple-tol fugg. Szerintem, vagy legalabbis merem remelni, egy ember sem halt meg amiatt, hogy a frissites eltolodott. Nem igen volt pelda hibakra a fejleszteseknel, es a jateknal, ez tekintheto az elso ilyennek, ugy erzem sokan eltulozzak ennek a jelentoseget, es kezdenek atmenni igen fontoskodo, es irritalo viselkedesbe. En is varom a frissitest, mind a 9 nevezetes epuletem 10-es szintu, megsem kelek ki magambol, hogy ket het elteressel tudom oket magasabb szintre vinni. Jatszunk nyugodtan!
 

DeletedUser23665

Guest
Most van mire fogniuk! az Apple-ra! még bevonnak pár ilyet, és 2 év múlva csak bekapcsolnak valamit amit ígértek?? vagy addigra már nem lesz aki itt játszik??:)) megérdemelnék, hogy mindenki itt hagyja ezt a szart! FRISSITETTEK:)) de nagy a hallgatás az ígéretükről!!
 

DeletedUser24178

Guest
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Hétfőtől nem tudok belépni a munkahelyem a játékba, odáig minden stimmel amikor ki kell választani, hogy ,melyik világban szeretnék játszani de attól kezdve csak a kék háttér a játék nevével és a "töltés" jele pörög. A sütiket már kitörötltem de semmi. Otthonról laptop-ról tudok játszani. Mi lehet a gond? Ötletek?
 
Végre! Megjött a nevezetes szinteltörlés!!! :)

Valakinek van infója, hogy a nevezetes szintnövelő kupon hogyan működik? (maxos nevezetest növelem egyből vele vagy fel kell oldani a következő szintet és akkor telepakolja pontokkal) S lenne oly rendes, hogy ezt megosztaná velünk is!

Előre is köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser11

Guest
Én a nevezetes epuletekkel csalodott vagyok. Az egyik nevezetesnel felhasznaltam mind a 9 tervrajzot, es azt hittem, hogy egybol szintet lep. Persze, hinni a templomban kell, de mégis. Egy teljes csomag tervrajz, ami ugyan annyit er, mintha leraknam az alapjait a nevezetesnek, csak feloldja a kovetkezo szintet?! A Hírekben eleg felreerthetoen volt leirva: " a nevezetes épületek maximális szintjét eltöröltük. 10-es szint felett minden szinthez egy teljes tervrajz szükséges". De nem is lenne gond ezzel, ha nem csapnivaloan kicsivel nőne a bonusz mennyisége. Sokkal tobb forge pont kell, mint az elozo szintekhez, es raadasul egy teljes csomag tervrajz, es a kovetkezo szinten a bonuszok kb. 1-2%-kal nonek csak. Nem is emlitem a Zeusz szobrot, ahol a bonusz novekedese kemeny 0%. 11-rol 12-es szintre. Szerinrem ezt teljesen ujra kene tervezni, igy senki sem fog pontokat belerakni.
 

DeletedUser20764

Guest
Rákattintasz, és az adott nevezetes épületen emel 1 szintet, úgy értelmezi, hogy te beraktál annyi FP-ot, hogy az pont elég a szintlépésre.
Tehát ha 4. volt a Zeusz szobrod, és emeled, akkor 5-ös lesz.
Ha az 5. szinthez 2 FP hiányzott, és akkor használod fel, akkor 2 FP-ot ér, ha még hiányzott 150, akkor 150-et ér, tehát érdemes minél magasabb szinten használni.

Az épület maximális szintje 11-esre emelkedik.
 
Ha nekem a Zeuszom 10-es szinten van akkor előtte fel kell oldani a 11-es szintet és csak utána tudom használni vagy működik szintfeloldás nélkül is?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent