1.27 - Posztmodern kor- kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
a megszálló seregek letételének menetét kicsit megváltoztattuk:
- megszálló sereg lehelyezésének nem feltétele egy aktuálisan kiválasztott sereg ami minden szempontból megfelel a szektornak
- amikor a megszálló sereg lehelyezésre kerül (a költségeket megfizetve), az ide rakható egységek az aktuális seregből átmásolódnak. Ha marad üres hely, akkor a többi katona közül véletlenszerűen lesz kiválasztva a korszaknak megfelelő katona (kivéve a speciális egységeket)

Valaki ezt kifejthetné úgy hogy meg is értsük! Azt látjuk h nem vesztjük el ezeket az egységeket, de akkor a többi mit is jelent?
 

DeletedUser4764

Guest
Sziasztok
Nemigazán a posztmodern kor, de valahová le akartam írni, mert elkeserítő....
1.Pont Anzsi hozzászólását olvastam a fantomcéhek kapcsán. Barátaimmal Brisgardon létrehoztunk egy zsoldoscéhet (részleteket mellőzöm), mely a szabályok betartásával színt visz az egykaptafás céhek által fémjelzett világba. Nagy nehezen beindulna a dolog, erre a mi koncepciónkat is tönkrevágja az új szabály a ki/belépéssel kapcsolatban. Pedig mi nem az ott olvasható trükkökre használtuk.....
2. A VB event. Még csak negyedik napja tart, de most kéne abbahagyni......Kedves Fejlesztők! Szerintetek jól van ez átgondolva??? Adott egy akár 60-70 fős "lekvárcéh", aki az égegyadtavilágon nem csinál semmit, tagjait nem minősítem, közük nincs ahhoz, hogy GvG-s terület birtokába jussanak. Most viszont rugdossák a 900-1200 kupás potyagólokat, hármasával jönnek a hírességek csarnokai és pikpakk meglesz az a tizes céhes szint, amiért egy kislétszámú aktív céh -nagyobbak ellen- hónapokig harcolhat.... A Pvp/küldetés adta medálok változásánál az hangzott el, hogy ez az aktív játékosok "jutalma". Akkor a fentieket hogyan nevezzem??? Éljen a játékegyensúly.... Csak gratulálni tudok hozzá....
 

DeletedUser23523

Guest
Nem tudom de csak nekem tűnik kissé furcsának, hogy a posztmodern kor épületeinek "hatása" nem megfelelő? Például: Veteményesház, veteményeskerti pajta. Mind a 2 ugyanannyi boldogságot ad. Golfpálya, 2600-as boldogsággal. Mi az értelme amikor már a modern korban lehetséges jobb épületet emelni kevesebb alapanyagért. Aztán itt vannak a házak. Az összes ház kevesebb embert és kevesebb pénzt ad mint a modern kori megfelelőik. Nem kellene ezt a posztmodern kori technológiákat újra gondolni?
 

DeletedUser20654

Guest
A Dícsőség csarnoka kevesebb haderő pontot fog adni, ráadásul az így kapott pontok nem fognak beszámítani a céh ranglistába.
A teszt szerveren most jelentették be.
 

DeletedUser4764

Guest
Remélem, jóval kevesebbet.....Az arányt tekintve példaértékű lehet a Győzelmi torony. Jön belőle medál, 1*1 területen pont elég az a kevés. Ilyen számokkal, mint a mostani, a teljes vaskori és kora középkori csatározás feleslegessé válik.
 

DeletedUser20654

Guest
Ez a terv

Age - old/new
SA - 0/0
BA - 4/4
IA - 8/6
EMA - 16/10
HMA - 32/22
LMA - 45/27
CA - 55/35
InA - 70/45
PE - 100/70
ME - 135/90
PME - 170/110
 

DeletedUser21972

Guest
A Dícsőség csarnoka kevesebb haderő pontot fog adni, ráadásul az így kapott pontok nem fognak beszámítani a céh ranglistába.
A teszt szerveren most jelentették be.

Mondjuk jó is, mert enyhén szólva elég nevetséges volt így a céhes ranglista besorolás....kisebb céhek akik aktívan részt vettek a céhes csatákban jó nagyot estek a ranglistán ha nem nyertek a tagjaik "dicsőség csarnokokat" , viszont olyanok mint én is a Bisgardon alapítottam egy egyszemélyes céhet , mert kaptam egy Dicsőség csarnokot, a lábam sem tettem a céhes csaták színhelyére ,mégis lehagytam sok-sok céhet:)...így értelmét vesztette volna az egész céhes csatározás.
 

DeletedUser23244

Guest
Milyen jó hogy vannak a "lekvár" céhek, mint pl. az enyém is...
Sok-sok barátomat tudom termékkel segíteni, amit ők a céhharchoz használnak fel.
Míg másnál 10 laktanya van, nálam 10 termelő.

És hogy a posztmodernes témánál maradjak, kimondottan csúnya némelyik épület...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent