1.27 - Posztmodern kor- kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4407

Guest
Félek, hogy ha továbbra is ilyen időközönként jönnek majd az új korok, és ilyen szűk történelmi időszakot fednek le, egy idő után arra a sorsra jut majd a játék, mint a The West. Ott a kezdeti, néhány száz küldetés (amelyek átláthatóak, jól szerkesztettek és a történetbe illőek voltak) után folyamatosan jött a rengeteg vége- ás átláthatatlan kalandsor, és csak csináltad, csináltad és egyszerűen nem láttad a végét. A FoE esetén is attól tartok, hogy az új játékosok számára riasztó lesz a sok fejlesztés és a követelményeik, amit itt még ki sem tudsz kerülni, hiszen muszáj fejlődni, a west helyzete ennyiben másabb volt. Oké, a régi játékosoknak ez így nagyon jó, két hónap alatt megcsinálták a modern kort, talán még volt kis idejük fejleszteni a várost, terjeszkedni, csatázni, de az új korral azok, akik még nem tartanak ott, csak annyit éreznek hogy yay, még messzebb kerültem attól, hogy végre megszabaduljak a fejlesztésektől, és fejlődhessek ahogyan én szeretnék.
 

DeletedUser

Guest
Viszont ha nem lennének fejlesztések, akkor rengetegen abbahagynák a játékot (többek között én is), mivel nem lenne értelme tovább játszani.
Egyébként én azt hittem, hogy most a 60-70-es éveket fogjuk kapni.
 

Vanek ur

Aktív tag
Viszont ha nem lennének fejlesztések, akkor rengetegen abbahagynák a játékot (többek között én is), mivel nem lenne értelme tovább játszani.
Egyébként én azt hittem, hogy most a 60-70-es éveket fogjuk kapni.

Én olyan vagyok, hogy inkább a véges játékokat szeretem, mint a végeláthatatlanokat. Így például a csodák bevezetése nekem a Grepolisban kifejezetten tetszett; de a klánháború (hogy házon belüli játékokat említsek) végeláthatatlan küzdelmeibe nem fogok bekapcsolódni (egyszer elég volt, és ~fél év után meguntam a célnélküliséget). Inkább végigviszek egy-egy szervert a kedvenc játékomból többször, mint egy szerverrel játsszak éveket.
Vagyis én is azt várom, hogy mikor lesz vége a fejlesztéseknek - aztán majd esetleg egy újabb szerveren újrakezdem. Bár a GvG pont azt hivatott teljesíteni, hogy ne kelljen újrakezdeni, és lehessen vég nélkül újabb és újabb hozzáadott dolgokkal kinyújtani a játékot (ami a fejlesztőknek kényelmes, de a játékosoknak meg nem biztos, hogy jó). Csakhogy a 'régieknek' is előbb-utóbb elegük lesz belőle, mert megunják - hiába jönnek frissítések, hiába jönnek eseményeknél bónusz tartalmak. Újrakezdeni meg jelenleg futó szerveren nem nagy poén. A szintemen (és még felette is jó ideig) rengeteg az inaktív játékos; így hozzám hasonló szintűekkel nem könnyű nyersit cserélgetni, vagy barátlistára új embereket felvenni (20 meghívottból 5-6 lesz aktív - egy ideig, mert előbb-utóbb közülük is többen átváltanak inaktívba).
 

DeletedUser23611

Guest
Én nekem olyan gondom lenne főleg GVG-vel kapcsolatban, hogy ha valaki legyőzi előttem az ellenséges sereget és az én csapataim sérülést szenvedtek, olyankor az én csapataim mért nem állnak vissza alaphelyzetbe mint csata elején! Vagy kapnám meg azt a pontot amit már le öltem egység után járna! Röviden ennyi!
 

Vanek ur

Aktív tag
Jut eszembe: az ismertetők részen belül mikor lesznek frissítve a posztmodern kori egységekkel/épületekkel/területfeloldásos árakkal/.... a megfelelő fórumtémák? A frissítés után?
 

DeletedUser22818

Guest
Jut eszembe: az ismertetők részen belül mikor lesznek frissítve a posztmodern kori egységekkel/épületekkel/területfeloldásos árakkal/.... a megfelelő fórumtémák? A frissítés után?

Igyekszem minél hamarabb és minél gyorsabban frissíteni majd az ismertetőket. De természetesen csak a posztmodern kor bevezetése után tudom ezt megtenni. :) Addig is kérem a türelmeteket. :)

(Emellett sok másik ismertető is frissülni fog, talán kicsit át is fog majd alakulni az Gy.I.K. rész. Szeretnék egy kicsit átláthatóbb formát teremteni ott. Ehhez is szeretném kérni a türelmeteket.)
 

DeletedUser23446

Guest
Jaj de jó lenne tudni milyen anyagok fognak kelleni, elkezdenék be spájzolni :))))))
 

Vanek ur

Aktív tag
Jaj de jó lenne tudni milyen anyagok fognak kelleni, elkezdenék be spájzolni :))))))

Az eddig megszokott nyersanyag-stratégia alapján fognak kelleni a posztmodern kori termékek mellett az ipari, a progresszív és a modern kor termékei is. Mennyiséget majd megtudjuk, de ezeket már most elkezdheted spájzolni - túl nem fogod lépni a 'kötelező' mennyiséget ennyi idő alatt. :)
 

DeletedUser20368

Guest
Jaj de jó lenne tudni milyen anyagok fognak kelleni, elkezdenék be spájzolni :))))))

ha annyira szeretnéd tudin, mennyi kell majd, menj fel angol szeróra, én is ott néztem meg mi kell majd, illetve magát a techfát ;)
 

DeletedUser22490

Guest
Kedves fejlesztők!
Nagyon gyorsan meg kéne szüntetni a "kiválasztok egy harci egységet, és azonnal visszaugrik a sor elejére" hibát!! Enyhén szólva idegesítő!
 

DeletedUser22490

Guest
A legnagyobb hiba az ezzel a korral, hogy minek kellett??
A legtöbb épület rosszabb mint az előző kori, ezzel mi volt a cél? Ahogy elnézem nemigen fogja senki lecserélni pl. a házait!! (De tényleg könyörgöm! Legalább a prémiumos ház legyen kissé jobb mint az előző! De akárhogy nézem még szarabb is!!!! Szerintetek ki fog érte gyémántot fizetni?)
És az miért van, hogy a "dekorációk" inkább elcsúfítják a várost ahelyett, hogy szépítenék??
Összecsapott lett, és leginkább fantáziátlan.
 

Olaly

Tag
Kedves fejlesztők!
Nagyon gyorsan meg kéne szüntetni a "kiválasztok egy harci egységet, és azonnal visszaugrik a sor elejére" hibát!! Enyhén szólva idegesítő!

Teljesen egyet értek. Többen kérték hogy legyen jelölve a független egység, az nem történt meg. Viszont ott is jó lenne a keveredést megszűntetni mert ahogy egy egységet kiválasztok az egész katonaság összekeveredik. A sérült egységeknél lehet megfigyelni hogy azonos típusokon belül a kiválasztást követően a sérült egység ide oda vándorol ahogy a többi is csak az nem látványos. Elég unalmas húsz eségből kiválasztani azt a nyolcat (saját egység - visszagyártható) amit csatába akarok küldeni úgy hogy egyenként kell megkeresgélni mert mindig máshova kerül és bár lehet hogy van de én nem találtam benne rendszert.
 

DeletedUser340

Guest
Az előzőkben említettek mellett újabban nem jelzi, ha egy nevezetes szint felépült és megkaptad a jutalmakat, miből mennyit helyezésed...etc.
Én ezt hiányolom az előzőekben említett igen idegesítő hibákon túl.
A kinézet gyászos, az épületek gyengébbek a modern koriaknál, de jóval drágábbak,
...itt már nagyon látszik, hogy minden arról szól nehogy a játékosok másik, fanatikusabb része is elkezdjen elszivárogni:(
Ezért kár volt.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ráadásul az iPad-es nyereményjáték meg azoknak a kockáknak van kitalálva, akik egész nap ráérnek, és azonnal látják, ha ki van téve a részlet. Másoknak esélyük sincs, mert csak a leggyorsabb nyerhet.
Az 'itteni' nyereményjátékokkal is az a gond, hogy túl kevés ideig elérhetőek (a mostani születésnapi kivétel volt - az 1 nap már egész korrekt időintervallum a válaszolásra, bár akik pont aznap nem érnek rá, azoknak ez sem segítség).
 

DeletedUser22490

Guest
Azért i-padra szerintem már futja mindenkinek. De elsőre ez elég szopatásnak tűnik, mivel eddig pont abban volt a játék szépsége, hogy hazaérsz leülsz a gép elé harcolgatsz,építgetsz, kereskedsz és élvezed ahogy szépülget a városod. Minél többet értél rá annál jobban fejlődsz. DE mostmár a sok gyökér Sz*rni is ifonnal jár, úgyhogy nyomhatják majd a Foe-t a metrón is, semmi gond.
Másrészről viszont egy flashplayer-alapú netes játékról van szó, Nekem itthon 8gb rammal is állandóan fagy meg belassul/összeomlik a játék. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezt a folyamatosan nem megoldott (és nem is megoldható) problémát hogyan oldják majd meg iPadon. Mindez érintőképernyőn... , ...Nem lesz ez túl népszerű itthon.
Inkább magával a játékélménnyel kéne kicsit többet foglalkozni. De persze az a fontosabb, hogy nagyon Trendi legyen a játék.
 

DeletedUser22801

Guest
nekem is az a problémám a házakal,hogy ugyanannyi pénzt termelnek,mint a modern korban..ez szerintem sem fair így!!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent