Kibeszélő 1.186

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Tudom, hogy nem ehhez a verzióhoz tartozik, de az új üzenetközpontról lehet tudni, hogy kb. mikor lesz? :)
 
Eddig látszott a fő céhes levél rögtön ha fontos hír volt kiírva. Most át kell kattintani. A másik, nekem a betűtípus nehezen látható.
 

Hellgate76

Aktív tag
Abban ne legyél olyan biztos, mivel bárki a céhtagok közül a Céhes-be tud új levelet írni, nem figyeli a jogosultságokat az új központ.
Ez igaz, de eddig is tudtak.
Sajnos van aki nem tud írni olvasni sőt a jeleket se ismeri. Csatatéri tapasztalat. Elkell magyarázni és ha még ugy se érti akkor ott van a piros X.
Biztos, hogy lesznek hibák, tévedések. Évekig a régi üzenetközpontot használtuk. Türelmesnek kell lenni, hogy mindenki tudja használni.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Nem, eddig csak úgy tudtak Céhnek levelet írni, hogy egyesével kiválasztották a delikvenseket*, vagy volt Értesítők jogosultsága.
Most meg bárki 1 kattintással Céhes-be tud írni.

A csatolt képen található jogosultságnak most semmi értelme nincs.

1599056144784.png

*Kizárólag a böngészős változatról beszélek.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
észrevételek, amik soha nem lesznek megoldva:
a #tegelést kidobni a fenébe (egyedül kedvencek ki-be kapcsolható, s az bekerül a kedvencek fül alá mindenhonnan)
felülre 4 fül céh, közösség, kedvencek, rendszer
balról a sok helyet elfoglaló fülek kuka
sokkal kisebb paddingok, avatar képek
dátum, nevek, csatolások sokkal kisebb méretben
a fő chates levél utolsó üzenete újra látszódjon
 

helen

Nagyon aktív tag
Tényleg nem nem nézi a levélírás jogosultságát a céhes-üzenetek rész?
Nagy káosz lesz ha minden céhtag tud oda új levelet írni.

Kerestem a meglévő leveleinknél, hogy át lehet-e tenni a közösségi mappából a céhes mappába azokat, amik céhnek szánt -használt körlevelek. Nem találtam ilyen opciót. Így most minden levelet újraindítottam a céhes mappába. Sokáig tartott. :( Jó lett volna 1 opció hogy kijelölöm és átkerül. Erre miért nem gondolt senki ? :(
A beszélgetés-lezárása-opció tetszik, már régóta hiányoltam azt a lehetőséget hogy legyen olyan levél amibe csak a céh vezetői írhatnak, a fontos tájékoztatások számára. Mert hiába jelzed hogy ne írj bele.. :p Mindig van aki beleír. Na most így nem lesz benne troll. :)
A levelek jól olvashatóak, ez tetszik. :)
 

fecobatyu81

Új tag
Ha bárki rákattint a szűrésre. akkor eltűnik az üzi. Még egyszer rákattintva visszajön.
 
Utoljára szerkesztve:
Tényleg nem nem nézi a levélírás jogosultságát a céhes-üzenetek rész?
Nagy káosz lesz ha minden céhtag tud oda új levelet írni.

Kerestem a meglévő leveleinknél, hogy át lehet-e tenni a közösségi mappából a céhes mappába azokat, amik céhnek szánt -használt körlevelek. Nem találtam ilyen opciót. Így most minden levelet újraindítottam a céhes mappába. Sokáig tartott. :( Jó lett volna 1 opció hogy kijelölöm és átkerül. Erre miért nem gondolt senki ? :(
A beszélgetés-lezárása-opció tetszik, már régóta hiányoltam azt a lehetőséget hogy legyen olyan levél amibe csak a céh vezetői írhatnak, a fontos tájékoztatások számára. Mert hiába jelzed hogy ne írj bele.. :p Mindig van aki beleír. Na most így nem lesz benne troll. :)
A levelek jól olvashatóak, ez tetszik. :)
De ha jól látom bárki tudja törölni az Alapító vagy Vezető által létrehozott topicot
 
A régi topicok-nál nincs a bal felső sarokban fogaskerék. De a céhes részben ha létrehozok mint alapító egy új topicot, azt bármelyik tag tudja törölni
 

Ötzi

Aktív tag
Kérem szépen én teljesen el vagyok tévedve, nézem ezt a Burda magazinos levelezőrendszert de nem tudom, most akkor merre menjek? :( Alig találom meg a leveleket. :(
 
Fent