Kibeszélő 1.186

helen

Nagyon aktív tag
Egyik céhtagom jelezte hogy a közösségi részen maradt csoportos levél duplán volt meg neki.
Azóta már nem dupla, vagyis újra jó , csak gondoltam megemlítem érdekességként.

Van aki nem találja-nem látja- a leveleket.. lehet hogy betette a "Rejtve" mappába véletlenül, vagy nem tudom mi történt, kilépni nem lépett ki belőle, azt megnéztem. Javasoltam neki hogy nézze meg ott..

Érdekes lesz megszoknunk az új üzenetközpontot.
És lenne mit módosítani rajta.
 
Viszont lehet zarni a topicot, szoval csak az tud beleirni akinek van joga hozza, nem tudom mi a problema targya. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Dylan

Új tag
Kerestem a meglévő leveleinknél, hogy át lehet-e tenni a közösségi mappából a céhes mappába azokat, amik céhnek szánt -használt körlevelek. Nem találtam ilyen opciót. Így most minden levelet újraindítottam a céhes mappába. Sokáig tartott. :( Jó lett volna 1 opció hogy kijelölöm és átkerül. Erre miért nem gondolt senki ? :(

Ezt én is nagyon hiányolom, ez egy alap dolog kéne legyen, hogy át lehessen tenni a céhesbe a meglévő üzenetváltásokat. Óriási munka átpakolni, és sok értékes hozzászólás tűnik így el...
 

helen

Nagyon aktív tag
Hiányolom az almappákból való közvetlen kilépés lehetőségét is. Tudok közvetlenül váltani a "Fontos" és a "Rejtve" mappa között, de nem tudok belőle átváltani a céhes mappába hogy minden céhes levelet lássak, csak úgy lehet átváltani ha váltok közösségire és onnan vissza a céhes mappába. Ugyan ez a helyzet ha a közösségi-mappában nézek be a "kedvenc" almappába.. onnan át tudok váltani a "Rejtve" mappába, de nem tudok kilépni a közösségibe ahol minden levelet látok, csak úgy ha váltok a céhes mappába, és onnan vissza a közösségi mappába.. magyarán 1 vissza a főmappába nyíl amit hiányolok.
 
Hiányolom az almappákból való közvetlen kilépés lehetőségét is. Tudok közvetlenül váltani a "Fontos" és a "Rejtve" mappa között, de nem tudok belőle átváltani a céhes mappába hogy minden céhes levelet lássak, csak úgy lehet átváltani ha váltok közösségire és onnan vissza a céhes mappába. Ugyan ez a helyzet ha a közösségi-mappában nézek be a "kedvenc" almappába.. onnan át tudok váltani a "Rejtve" mappába, de nem tudok kilépni a közösségibe ahol minden levelet látok, csak úgy ha váltok a céhes mappába, és onnan vissza a közösségi mappába.. magyarán 1 vissza a főmappába nyíl amit hiányolok.
Talán nyomd meg még egyszer azt a gombot amelyikben vagy, és visszakerülsz a főbe. :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Viszont lehet zarni a topicot, szoval csak az tud beleirni akinek van foga hozza, nem tudom mi a problema targya. :)
A lehetséges problémák : fontos levél törlése ha tényleg bárki törölheti s nem csak a vezetők. - még nem néztem utána hogy tényleg így van-e, ha igen, az gáz-
Az viszont sajna igaz hogy bárki írhat új levelet a céhes mappába, ami lehetőséget ad a tagoknak hogy elárasszák levélszeméttel a céhet.
 
A lehetséges problémák : fontos levél törlése ha tényleg bárki törölheti s nem csak a vezetők. - még nem néztem utána hogy tényleg így van-e, ha igen, az gáz-
Az viszont sajna igaz hogy bárki írhat új levelet a céhes mappába, ami lehetőséget ad a tagoknak hogy elárasszák levélszeméttel a céhet.
- Nem, nem tudja akárki törölni csak admin joggal rendelkező.
- Ez igaz, ez hiba volt a fejlesztőktől, ezen tuti változtatnak majd, de addig is elkerülhető ez ha figyelmeztetik a tagokat, hogy aki mer új topicot nyitni céhes részbe ki lesz rúgva. :D
 

helen

Nagyon aktív tag
- Nem, nem tudja akárki törölni csak admin joggal rendelkező.
- Ez igaz, ez hiba volt a fejlesztőktől, ezen tuti változtatnak majd, de addig is elkerülhető ez ha figyelmeztetik a tagokat, hogy aki mer új topicot nyitni céhes részbe ki lesz rúgva. :D
Most majd kiderül mennyire fegyelmezett a céhem.. :p Nálunk senkinek nincs körlevélírás-joga a vezetőimen kívül. Épp elég céhes levél van, mindenki megtalálja a problémájának megfelelőt. Most ez az új rendszer /remélem csak ideiglenesen/ felül írja a beállított jogokat. Azért kirugdosni nem ilyesmi miatt fogok, de méreg lenne a sok új levél..
 

helen

Nagyon aktív tag
nem sok értelme van a "fontos"-jelzésnek ha semmiben nem élvez az így megjelölt levél elsőbbséget a többitől. kap 1 sárga jelzést és annyi. még elrejteni is lehet az így megjelölt levelet. forge-láncot elrejti aki nem használja, az ok. de pl. a piacot ne rejtse el senki..
 

Egotrippin

Új tag
Telefonon sokkal rosszabb mint az elozo,mivel meretileg nagyobb,sokkal kevesebb szoveg fer a kijelzon el.
Szoval telefonon szerintem sokkal rosszabb,mint volt.
Par funkcio hasznos,de szerintem a megjelenes maradhatott volna a regi.
 

Feneséges

Aktív tag
Mobilos verzióban, ha az üzenet csatolmány - akár nevezetes, akár piaci - akkor nem működik az a lehetőség hogy a küldő avatarjára nyomva ablak (látogatás, támogatás, nevezetes, stb.) ugrik fel.
Ill. ebből a felbukkanó ablakból hiányzik az "Üzenet" opció a céhes fülön, kivéve a céhes üzenőt.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Mobilos verzióban, ha az üzenet csatolmány - akár nevezetes, akár piaci - akkor nem működik az a lehetőség hogy a küldő avatarjára nyomva ablak (látogatás, támogatás, nevezetes, stb.) ugrik fel.
Ill. ebből a felbukkanó ablakból hiányzik az "Üzenet" opció a céhes fülön, kivéve a céhes üzenőt.
Igen ez valóban így van.
 
Fent