Kibeszélő 1.185 kibeszélő

ati61

Új tag
lenne egy észrevételem,ezt a kifosztást nem lehetne kikapcsolni? elég paraszt dolog.nem azért játszik az ember hónapok óta ezzel a játékkal.a nagyobb szintüek állandóan a kissebbet fosztják ki!!! és ugye vissza vágni se tudsz,mert ratyibb a te sereged.másik hiba a játékban a fejlődésnél hetekig nem tudok olyan dolgot venni se a piacon se a fejlődésnél ami éppen kell.akkor hogy fejlődjön az ember?
 
Késő középkorban valóban csak gyarmati szerezhető. .....
Ez valóban így van, én progis korban vagyok, de van modern és posztmodern egységem is. A térképen már megcsináltam a jelenes PVP tornyos tartományt is és most a második tartományon küzdök, Csak akkor veszek szektort, ha feladat miatt kell, ill. eddig csak néhány esetben fordult elő, hogy képtelen voltam győzni a rendkívül kedvezőtlen terepviszonyok miatt, azokat végül megvettem, de alapvetően mindenhol harcolok. És a mellékküldetéseket is mindig megcsinálom (kivéve, ha korváltás kéne hozzá), hogy adja a magasabb kori katonát. (Általában a nagy kérdőjel is katonát rejt.) Persze, idővel elkerülhetetlen a korváltás.
 

Csatolmányok

  • Hadseregem progis korban.jpg
    Hadseregem progis korban.jpg
    368,1 KB · Megtekintések: 8

Próféta

Nagyon aktív tag
Kedves Ati61! Szerintem sajnos fordítási hibaként van jelen a játékban a kifosztás kifejezés! Sokkal találóbb elnevezés lehetne a hadizsákmány, a sarc, a préda vagy a trófea.
A játék része a szomszédok támogatásának azon formája, amikor vérfrissítés gyanánt és tapasztalatszerzés címén, nekifeszülnek a támadók a védőknek! A támadó egységek ilyenkor az ismeretlenbe ugranak, hiszen fogalmuk sincs arról, hogy éppen mi fog felbukkanni az orruk előtt! Az egységek felszereltségén, csapategységén és felkészültségén múlik, hogy meg tudnak-e birkózni a marcona védelemmel (persze ez csak abban az esetben igaz, ha a város gazdája körültekintően, szervezetten és maximálisan kihasználja a lehetőségeit)!
Ebből is világosan látszik, hogy a támadó csapat elég sokat kockáztat és még győzelem esetén is (az elhullott katonák pótlása sincs ingyen) lyukra lehet futni, mert ha időben történik meg az aratás (ez egy hasznos tipp, teljesen ingyen, csak neked), akkor üres kézzel és éhes gyomorral távozhat a sikeres harcot megvívott sereg!
Ha nagyon zavar, hogy rád támadnak, akkor vásárolj a fogadóban ezüstért 24 - 48 - 72 órás védelmet!
Jó ha tudod, nagyon minimális az esélye annak, hogy olyan védelmet tudsz felállítani, amin nem tudnak áthatolni!
Soha ne foglalkozz azzal, hogy megtámadnak, inkább arra koncentrálj, hogy a begyűjtés ne csússzon el! Ennyi az egész!
 

helen

Nagyon aktív tag
lenne egy észrevételem,ezt a kifosztást nem lehetne kikapcsolni? elég paraszt dolog.nem azért játszik az ember hónapok óta ezzel a játékkal.a nagyobb szintüek állandóan a kissebbet fosztják ki!!! és ugye vissza vágni se tudsz,mert ratyibb a te sereged.másik hiba a játékban a fejlődésnél hetekig nem tudok olyan dolgot venni se a piacon se a fejlődésnél ami éppen kell.akkor hogy fejlődjön az ember?

Nagyobb szintűek eleve meg sem tudnak támadni, nemhogy még sarcolni nálad. mivel csak szomszédokat lehet támadni, és a szomszédság a kisebb korokban azonos korban lévő játékosok közül kerülnek ki, így nincs nálad nagyobb szintű szomszédod. Techfán pár fejlesztéssel előtted járó az lehet, illetve pontban előtted álló szomszédod lehet. ha átgondolod a fejlődésed, ha rendszeresen piacozol, ha korodnak megfelelő épületeid vannak, nehezebben akadsz el a játékban mint 1 olyan, aki nem fejleszti a városát . piaci gondok megoldásában baráti kör, és céh is tud segíteni. sarcolás ellen az időben történő aratással tudsz védekezni, meg van még 1-2 trükk.
 
Fent