Kibeszélő Őszi esemény

Xadornix

Aktív tag
Jó, csak ez így picikét megtévesztő számomra - főleg ha meg is vettem volna. Olyan, mintha a boltba a képen feltüntetnék, hogy 1,75-ös cola(annak a képével) 350ft, közben meg a 0,5l-es ami mellette van, az kerül annyiba. Csak mert a csomag neve és képe is az alsó sorhoz tartozik. Érdekes lenne, mert ez egy megtévesztés - amiről tudnak is, tehát tenni sem akarnak ellene(tehát felmerül, hogy a megtévesztés akár akár szándékos is, még ha ez nem is igaz), amit a törvény ugye büntet. Na mindegy is, én eddig nem fajulok bele, de legalább végső fizetésnél se az Őszi nyeremények feloldására hivatkozna a szöveg egyébként, ezt átírni kb 1 perc volna.
Mondjuk én úgy értelmeztem az előző eventnél, hogy a zöld láda megvásárlása az alap nyereménysort adja, ott pont ugyanaz a grafika volt (itt most kicsit más, bár zöldes).
Vagyis ha megveszi valaki, akkor ha a tizedik díjig jut, akkor mind a tízből kettőt kap (egy alapból, egy amiért fizetett), mint ahogy ha az ezüstöt veszi meg, tizet kap az alapból is meg az ezüstből is. És így tovább...
Arra semmilyen utalás nincs, hogy ez kinyitná a teljes sor, így ez valahogy fel sem merül lehetséges értelmezésképp.
 

ndannie

Új tag
Igen, nincs erre utalás. Ki is mondtad a lényeget. Egy ilyen játéknál, a megvásárolható dolgoknál nem szabadna több értelmezésének lenni, mert tudnod kéne pontosan mit is veszel - kéne hozzá egy leírás. Megint csak a Bolti példám, ha kólát veszel, rá van írva, hogy az kóla. Itt viszont semmi sincs, így akár a tiéd, akár az enyém is igaz lehet - még ha az enyém irreális is. Te is két értelmezést írtál le, van egy harmadik is amit én gondoltam - mert nem tudtam másra gondolni, hogy mit old fel - hiszen amit feloldok az megkapom duplán az olyan fura - nekem. Alapból se szoktam ilyen pay to win játékokba vásárolni semmit sem, csak elgondolkodtam ezen, hogy akkor az még meg is érhetné.
 

Xadornix

Aktív tag
Igen, nincs erre utalás. Ki is mondtad a lényeget. Egy ilyen játéknál, a megvásárolható dolgoknál nem szabadna több értelmezésének lenni, mert tudnod kéne pontosan mit is veszel - kéne hozzá egy leírás. Megint csak a Bolti példám, ha kólát veszel, rá van írva, hogy az kóla. Itt viszont semmi sincs, így akár a tiéd, akár az enyém is igaz lehet - még ha az enyém irreális is. Te is két értelmezést írtál le, van egy harmadik is amit én gondoltam - mert nem tudtam másra gondolni, hogy mit old fel - hiszen amit feloldok az megkapom duplán az olyan fura - nekem. Alapból se szoktam ilyen pay to win játékokba vásárolni semmit sem, csak elgondolkodtam ezen, hogy akkor az még meg is érhetné.
Általában sehol nem kellene félreérthetően fogalmazni, nem csak játékoknál, vagy áruknál. De mondjuk pont ebben a játékban nem ritka a rossz fogalmazás (pláne a rossz magyarítás, de ezen ne is csodálkozzunk, ha utóbbit nem a magyar csapatra bízzák...).

Semmi? Elég sok leírás van:
  • Őszi nyeremények
  • További bónuszjutalmat kapsz minden egyes elnyert fődíjért.
Ha ez az ezüstnél minden 20 csészéért +1 cuccot jelent, akkor itt is. A Te értelmezésed ez alapján annyira merülhet fel, mint hogy egy kiló velőscsont jár érte.

Én leírtam a sajátomat, meg azt amit a Tiedből értettem, ehhez ha hozzáadjuk a Tied, az még nem lesz három. (Persze ha van még ötleted, amit csak gondoltál, de nem írtál róla, akkor jogos :-D )
 

BenZol68

Új tag
Sziasztok, Szőlőtaposó fesztivál 1. szintet nyertem a Profi ligában végezve.
Van/lesz lehetőség valahogyan megszerezni ennek a fejlesztőjét (2-es szintre léptethessem), vagy azt (a 2-es szintű épületet) csak megnyerni lehetett volna a sztárcukrász ligában?
 

Xadornix

Aktív tag
Sziasztok, Szőlőtaposó fesztivál 1. szintet nyertem a Profi ligában végezve.
Van/lesz lehetőség valahogyan megszerezni ennek a fejlesztőjét (2-es szintre léptethessem), vagy azt (a 2-es szintű épületet) csak megnyerni lehetett volna a sztárcukrász ligában?
Erről nem közöltek eddig semmit. Ha lehetséges is lesz, majd csak jó sokára. De vigasztaljon a tudat, hogy az 1. szintje is OP épület :)
 

BenZol68

Új tag
Erről nem közöltek eddig semmit. Ha lehetséges is lesz, majd csak jó sokára. De vigasztaljon a tudat, hogy az 1. szintje is OP épület :)
Köszönöm, akkor ezért nem találtam.
Hasonló a problémám a Stratégatorony-nál... adja az egyes szintűt és fogalmam sincs, honnan tudnám hozzá megszerezni a 2. szintre fejlesztőt.
 
Fent