Kibeszélő Őszi esemény

Nincs bajom a pukkasztó mancsgyűjtős játékkal, csak azzal, hogy már szinte bevett gyakorlat lett minden eventes játékra új bőrt húzni és ugyanaz pepitában.
 
Azt kell mondjam bő két nap elteltével, hogy tuti javítottak a játék mechanikáján is, mert sokkal több "match" jön létre már sokszor az alap új táblán is, sok azonos szint szépen össze lehet rakni, A mancsosban sokszor előfordult, hogy olyan színes és párosíthatatlan táblák jöttek elő, hogy csak na.
ilyet mint a képen, a mancsoson nem igazán lehetett látni (kivéve ha az adott cuccal egy-egy színeket eltávolítottunk).
https://kepkuldes.com/image/DyvTmu
Továbbá a mancsok sem estek le ilyen ütemben, mint a kávéscsészék, de szerintem ez is köszönhető annak, hogy sokkal több machet lehet csinálni, így sokkal több új elem esik le így növelve a csészék számát is.
egy kép egy másik szerverről:

https://kepkuldes.com/image/Dyvmt7
 

Darkpepp

Aktív tag
A liga szerintem engem nagyon nem fog erdekelni, b+ hogy van az, hogy egyesek mar 324k pontot gyujtottek mig en csak 167k-t, a kezdo liga is 20k pontra van.
Mondjuk igy, hogy az ezust es az arany fejleszto megszerezheto mind a haladasi csikrol mind penzert semmi ertelme nem lett mar.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A liga szerintem engem nagyon nem fog erdekelni, b+ hogy van az, hogy egyesek mar 324k pontot gyujtottek mig en csak 167k-t, a kezdo liga is 20k pontra van.
Lehet, hogy nem arra mennek, hogy a kávéscsészéket lehozzák, hanem, hogy minél több desszertet megegyenek.
 

No Comment

Új tag
A liga szerintem engem nagyon nem fog erdekelni, b+ hogy van az, hogy egyesek mar 324k pontot gyujtottek mig en csak 167k-t, a kezdo liga is 20k pontra van.
Mondjuk igy, hogy az ezust es az arany fejleszto megszerezheto mind a haladasi csikrol mind penzert semmi ertelme nem lett mar.
459k Pontom van , nekem az aranyliga a célom igy nem a kávéscsészére mentem rá, hanem a pontgyüjtésre. Kávéscsészét csak akkor szedem ha könnyen megszerezhető 1-2 lépéssel.
 

ndannie

Új tag
Sziasztok. Nekem a megvásárolható eseményhez kapcsolódó dolgokhoz lenne kérdésem. Az arany és ezüst eseménybérletet értem, azzal nincs is gond. Ha azt megveszem, akkor azokat addig oldja fel, ahol a csészékkel tartok. Viszont az Őszi nyeremények megvásárlásával mit is oldok fel pontosan? Az egész alsó csíkot? Tehát, ha megveszem az őszi nyeremények ládát, és utána az arany eseménybérletet, akkor gyakorlatilag mindent is kioldok? Vagy ez így egy szép álom lenne? - Sosem vettem a játékban még ilyen eseménynél semmit, ezért ez egy kérdés most bennem. Köszi előre is a válaszokat!
 

ndannie

Új tag
Tehát akkor a bal oldali egyenlő a középsővel? Ebben vajon mi a játékon belüli logika :D
0dbc0637b1a23ea27df5cf4e3d75973b.png
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az egy elhibázott „kipakolás” és nincs aki javítson rajta.
Az ezüst bérletet lehet megvenni vagy az arany bérletet (ami automatikusan adja az ezüstöt is.)
 

ndannie

Új tag
Jó, csak ez így picikét megtévesztő számomra - főleg ha meg is vettem volna. Olyan, mintha a boltba a képen feltüntetnék, hogy 1,75-ös cola(annak a képével) 350ft, közben meg a 0,5l-es ami mellette van, az kerül annyiba. Csak mert a csomag neve és képe is az alsó sorhoz tartozik. Érdekes lenne, mert ez egy megtévesztés - amiről tudnak is, tehát tenni sem akarnak ellene(tehát felmerül, hogy a megtévesztés akár akár szándékos is, még ha ez nem is igaz), amit a törvény ugye büntet. Na mindegy is, én eddig nem fajulok bele, de legalább végső fizetésnél se az Őszi nyeremények feloldására hivatkozna a szöveg egyébként, ezt átírni kb 1 perc volna.
 
Fent