Kibeszélő Őszi esemény

helen

Nagyon aktív tag
Ez az egész event, ahogy a többi is csak a lenyúlásról szól.
Én az egész feladatsort a lehető leggyorsabban megcsináltam amikor megkaptam és elértem a sztárcukrászt, abban is az elején voltam néha.
Aztán jött a "gyere vissza később" és elkezdtem rendesen visszaesni, de így is megtettem minden tőlem telhetőt, most a kezdő szinten vagyok.
Most már 4-5 napja nem érkezik az incidensekből semmi alapanyag (igaz eddig sem jött sok) és ha kapok a feladatokért alapanyagot, akkor is csak egyformát és csak két fajtát, nehogy tudjak belőle elkészíteni valamit.
Persze van megoldás, gyémántért vedd meg a hozzávalót és süss, Tehát 11 almát tudnék venni cirka hatezerből.... mit mondana erre a zsidó? OKOS!
Mi ez ha nem a lenyúlás magasiskolája! Másképpen nem engedik végig csinálni, ott akadályoznak ahol tudnak,
De legalább van a raktárban több tonna fahéj és karamell, nem baj jó lesz jövőre....
Szóval kedves Játékostársam, inkább el se kezd az eventeket, de jobb ha itthagyod a játékot és a pénzt inkább magadra költöd.
Nem értelek ! Mindenhol csak azt olvasom, mennyire elégedetlen vagy a játékkal. Ezzel is, meg azzal is. Azt javaslod inkább ne is csináljuk az eventeket ? Inkább hagyjuk is itt a játékot ? Nem neked kéne itt hagynod és esetleg elmenni tamagocsizni, legózni, barbizni, vagy akármi mást csinálni? Ha ennyire elégedetlen vagy a játékkal, és pici örömöt se találsz benne, s csak bosszankodsz rajta.. akkor miért vagy még itt ??
 

babba

Új tag
Cserélsz velem karamellre ?
Nyugi, valamiből a fejlesztőknek is meg kell élniük. :)
Igen meg kell élniük"valamiből"csak az a helyzet ,hogy a gyémántokat is k.u...va drágán árulják ,ha meg is veszed semmit nem érnek,olyan kevés.Milliomos kell legyél ,hogy a dicső gyémántjukat meg tudjad venni.Ennyi erről.....
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Sziasztok ! Gyerekek az előbb a C-serveren be dobott a bolt egy gyémis ajánlatot , 200 gyémántért vehető 40 alma , Nos szerintem ez nem ehhez az eventhez szól mivel az event boltjában 150 gyémánt 1 alma , Ha valaki esetleg tud többet erről írja már meg legyen szíves .
 

helen

Nagyon aktív tag
Igen meg kell élniük"valamiből"csak az a helyzet ,hogy a gyémántokat is k.u...va drágán árulják ,ha meg is veszed semmit nem érnek,olyan kevés.Milliomos kell legyél ,hogy a dicső gyémántjukat meg tudjad venni.Ennyi erről.....
Nem kötelező megvenned, nem tart a fejedhez senki fegyvert hogy vegyél gyémántot. A te döntésed hogy megveszed vagy pedig nem. Lehet ingyen is játszani, ha ez a célod, akkor fogadd el azt amit ingyen kapsz, és ne nyafogj.
 

Stormy

Új tag
A virágágyáshoz az van írva, hogy "Alapanyag- és védekezőbónusszal látja el a védekező egységeket, ha 2 egyedi mezőgazdasági farm épület mellé kerül elhelyezésre. "
Viszont máshol eddig az volt, hogy a támadóknak ad védőbónuszt. Melyik verzió az igaz?

Szia. :)

Szerintem a támadáshoz ad x% támogatást, ahogy eredetileg láthatjuk a telepítéskor.
Amúgy pár óra és vége lesz az Őszi eseménynek, amikor is jöhet majd a Téli esemény. ;)

Jó gyűjtögetést és jó játékot kívánok !!
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Sziasztok! A tegnapi reklamálásra még egy észrevétel . Ma reggel befejeztem az őszi eventet. Meg van a csűr mind a négy fejlesztése a 6 db föld és még az ezüst ligában vagyok .Tehát a legrosszabb esetben is 1 plusz területet kapok holnap . Mindezt egyetlen gyémánt költése nélkül !!!!. Úgy ,hogy akinek ez nem siker és nem elég az tényleg keressen más elfoglaltságot magának !
 

Stormy

Új tag
Nem értelek ! Mindenhol csak azt olvasom, mennyire elégedetlen vagy a játékkal. Ezzel is, meg azzal is. Azt javaslod inkább ne is csináljuk az eventeket ? Inkább hagyjuk is itt a játékot ? Nem neked kéne itt hagynod és esetleg elmenni tamagocsizni, legózni, barbizni, vagy akármi mást csinálni? Ha ennyire elégedetlen vagy a játékkal, és pici örömöt se találsz benne, s csak bosszankodsz rajta.. akkor miért vagy még itt ??

Haller,

Cstlakozom a fent olvasott véleményhez.
Minek ül le valaki foglalkozni a programmal,
ha bort iszik és vizet prédikál alapon a negatívumok
áradnak ki belőle.....?!
Annak egyedfül 'csapdlecsacsizni' lenne az igazi.

Haver, ne demoralizáljál, légyszíves, és magadnak tartsd
meg a lehangoló véleményeket! A FoE kikapcsoló is !!!
 
Fent