Kibeszélő Őszi esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Hidd el, elfelejtették!
A játék jól ki van találva, de a programozókkal képtelenek szót váltani, azok meg bele .... . Ez látszik mindenen a forgén. Kb. mintha nem is lennének képben a fejlesztők, hogy mit is kéne nekik csinálniuk.

Hidd el, nem felejtették el, hanem direkt nem csinálták meg. Ez így egyszerűbb és logikusabb - nem mellesleg ha használod, akkor belekalkulálhatod, hogy megéri-e. Ráadásul, mivel már itt vagy egy jó ideje, így tudhatod, hogy soha nem hoznak ki egy új 'fícsört' teljes pompájában - megoldják 'alap'-ként, ahogy nekik jó, aztán ha sokan zúgolódnak bizonyos dolgok ellen, akkor lesz változtatás. De ezek sem azért vannak, mert elfelejtettek volna valamit, hanem mert megcsinálták, amit akartak (egy 'vázat', aztán megnézik a reakciókat, és annak megfelelően változtatnak rajta (mint az 'új' üzenetrendszer).
 

DeletedUser24980

Guest
És a legsunyibb változtatás: "Adjanak kevesebb almát a fák, hadd vásároljanak pénzért ha kell nekik!" Tízből nyolcszor csak 7 alma jön a fáról!
 
Tényleg tetszik jobb mint a Húsvéti esemény.. 4 millió pont felett képes vagyok teljesíteni a feladatokat, de a kisebb játékosok a nemrég kezdtek bele a játékba azoknak most megy egyből el a kedvük, nem tudják megoldani a feladatokat:(
Az almafákat meg véletlenszerűen ülteti és adja a rendszer, így segíteni sem lehetséges!

Az egy dolog, hogy végig látogatva az összes szomszéd, barát, céhtag azt összesen 20 pontot szedek össze, de játszom:).. meg szerintem ezek a szezonális játékok azért vannak, hogy mindenki aktívabban látogasson:)
 
Hidd el, nem felejtették el, hanem direkt nem csinálták meg. Ez így egyszerűbb és logikusabb - nem mellesleg ha használod, akkor belekalkulálhatod, hogy megéri-e. Ráadásul, mivel már itt vagy egy jó ideje, így tudhatod, hogy soha nem hoznak ki egy új 'fícsört' teljes pompájában - megoldják 'alap'-ként, ahogy nekik jó, aztán ha sokan zúgolódnak bizonyos dolgok ellen, akkor lesz változtatás. De ezek sem azért vannak, mert elfelejtettek volna valamit, hanem mert megcsinálták, amit akartak (egy 'vázat', aztán megnézik a reakciókat, és annak megfelelően változtatnak rajta (mint az 'új' üzenetrendszer).

Én úgy gondolom mivel előbb a Betan tesztelik és utána kerül hozzánk, ott már felmérték a hiányosságokat és ide már a javított változatba kerül, én így gondolom:)
 
Szerintem direkt csinálták (vagyis nem elfelejtették), hiszen ha például több azonos korú bajnokok sátra van a raktáradban, ahová egy újabbat is beraksz a megépített részről, akkor nem lenne egyszerű megoldani, hogy most melyikben lett feloldva a plusz hely, és hogy éppen melyiket szeretnéd újra lerakni. Így minden raktárban tárolt épület egyenrangú, és nem kell ilyenekkel foglalkozni. Persze idővel (ha még tovább nyújtják ezt a játékot, mint a rétestésztát) lehet, hogy lesz erre is idő - ha már egy kor kijövetelét ilyen jól el tudták húzni (ránk hivatkozva).

A fáknál azt vettem észre a bétán (vagyis nem biztos, hogy így van, csak így tűnik), hogy van néhány fix pont, ahová kirakja őket (olyan 8-10 körül - nem számoltam meg). Ha ennél többet kaptál segítségre, akkor azokat nem rakja ki mind (hiszen nem tud kirakni fára fát), hanem a láthatók beszedése illetve egy frissítés után jelennek csak meg.

Itt is úgy működik, én legalább is azt tapasztaltam mindig ugyan onnan szedhetek almát:)
 

DeletedUser24641

Guest
Már az is elég sunyi dolog hogy tegnap óta csak 7 pontos fákat kaptam, de az miért van hogy az eseménynaplóm szerint az utolsó belépésem óta ültetett 4 almafából csak 1-t kaptam meg? Eddig is gyanus volt de most célzottan figyeltem:(
 

DeletedUser

Guest
Már az is elég sunyi dolog hogy tegnap óta csak 7 pontos fákat kaptam, de az miért van hogy az eseménynaplóm szerint az utolsó belépésem óta ültetett 4 almafából csak 1-t kaptam meg? Eddig is gyanus volt de most célzottan figyeltem:(
Javaslom frissíts begyűjtés előtt és látni fogod a fákat.
 

DeletedUser24641

Guest
Javaslom frissíts begyűjtés előtt és látni fogod a fákat.
Szerintem egy belépés már frissités:rolleyes:Most ugyanez van csak most 2-ből csak 1-t adott. Frissitettem 2x is megfogadva a tanácsot, de felesleges volt.
Viszont a 7 pontot adja. Az is orvosolható frissitéssel? Vagy vegyek almákat gyémántért? Mert gondolom ez lett a cél
 

DeletedUser24612

Guest
Tényleg tetszik jobb mint a Húsvéti esemény.. 4 millió pont felett képes vagyok teljesíteni a feladatokat, de a kisebb játékosok a nemrég kezdtek bele a játékba azoknak most megy egyből el a kedvük, nem tudják megoldani a feladatokat:(
Az almafákat meg véletlenszerűen ülteti és adja a rendszer, így segíteni sem lehetséges!

Az egy dolog, hogy végig látogatva az összes szomszéd, barát, céhtag azt összesen 20 pontot szedek össze, de játszom:).. meg szerintem ezek a szezonális játékok azért vannak, hogy mindenki aktívabban látogasson:)
Én meg tudnám, de a mai az utolsó amit megcsinálok. A további 70 alma, a közepes termelő nem ér meg annyi szenvedést amennyibe kerülne. Persze nem a holnapi feladat a nehéz, bár aki nem tartalékolt Vaskori tartományt is mint én annak igencsak meggondolandó annyi árut beadni a "semmiért", de a holnap utáni 10x8 óra és az utolsó napos(!) 50x1 órás termelés már kegyetlen. De ha megérné megcsinálnám.
 

DeletedUser24982

Guest
Sziasztok!
Én meg azt nem értem, hogy miért nem lehet valami jobb arány az almafák ültetésére, ma is elültettem a szomszédoknál 30 db-ot és nálam meg elültettek 12 db-ot. Ráadásul állandóan csak 7 pontos fák vannak, elvétve akad 1-1 10 pontos.
 

DeletedUser24980

Guest
50-en támogattak ma, abból 4 almafát ültettek, amikről mind 7 db alma jött. EZ KOMOLY? Ennyire ne ösztönözzetek almavásárlásra!
 

DeletedUser1609

Guest
Pontosan mikor ér véget az esemény?
Sehol sem láttam időpontot.
 
ma es meg 2 nap....
AMugy az esemeny ablakat ha megnyitod... a jobb felso sarokban van egy kerdojel. Arra kattintva a megnyilo ablak also reszen talalod....
 

Vanek ur

Aktív tag
Vagy csak felnézel a főképernyő bal felső részére, és az almák számosságánál ott van a visszaszámláló.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent