Kibeszélő Őszi esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23560

Guest
pl. bajnoknál akkor is 1 hely lesz oldva, ha újra megépíted, ha előtte oldva volt a másik hely is - gondolom:)
 

DeletedUser23506

Guest
- Mi ez a "raktárépület" ?
- pl. mit jelent, hogy az egy elhasználható tárgy?
- Ha a városunkba lehet felépíteni, akkor ez mekkora épület?
- Gondolom csak a már városunkba letett épületekre vonatkozik és a raktárunkba amúgy is bármennyi cucc lehet, mint eddig...
- Egy (darab) 1x1-es dekorral is ugyan úgy tele lesz, mint valami nagy épülettel?
 

Vanek ur

Aktív tag
- Mi ez a "raktárépület" ?
- pl. mit jelent, hogy az egy elhasználható tárgy?
- Ha a városunkba lehet felépíteni, akkor ez mekkora épület?
- Gondolom csak a már városunkba letett épületekre vonatkozik és a raktárunkba amúgy is bármennyi cucc lehet, mint eddig...
- Egy (darab) 1x1-es dekorral is ugyan úgy tele lesz, mint valami nagy épülettel?

1. Egy új speciális lehetőség, amivel a raktárba visszateheted a már megépített speciális épületeidet. Hasonló 'varázslat' (most nevezzük ennek az egyszerűség kedvéért), mint a felújító készlet. Azt sem lehet megépíteni, csak azt használva egy speciális épületen tudsz vele valamit okozni. (Szerk.: vagyis lehet, hogy szerencsésebb lett volna nem a "Raktárépület" nevet adni neki, hanem például "Raktárba" verziót. Sokkal inkább leírná a lényeget, és nem keverné össze senki semmilyen épülettel.)
2. Ha használod, nem marad meg, hanem 'elhasználódik'. Tehát ha csak 1 van belőle, és 1 épületen használtad, akkor onnantól nem marad meg, mert elhasználtad.
3. Lásd: 1.! Vagyis ez nem épület!
4. Így van. Bár másra gondolsz (a többi kérdésed alapján), de ez a válasz tökéletesen illik rá.
5. Mivel ez nem raktároz semmit, így nem is lehet tele. Egyébként lásd 3.!
:)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser24348

Guest
"Egyet fel
Az eseményépületeket egy korral feljebb emeli."

Ez minden eseményépültre vonatkozik?
Mindet egyszerre vagy egy "vödör" egy épület?
 

DeletedUser23506

Guest
Köszi!

Amúgy gondolom lefelejtették leprogramozni, hogy a feloldott helyek is tárolódjanak....
És... valamiért néha csak frissítés után jelennek meg a fák (?)
 

DeletedUser23560

Guest
Jó lenne, ha frissítés után az eseménynapló nyílna meg, nem az almafa-ismertető okosság /vagy legalább mindkettő/. :)
 

DeletedUser23560

Guest
Miért van az az érzésem, hogy direkt városlátogatásos tak/mot-ra nem ültet almafát? Ha csak a támogatás gombra aktív, az elég nagy kitolás...:/

oké, ad, de valahogy ritkábbnak tűnik:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
"Egyet fel
Az eseményépületeket egy korral feljebb emeli."

Ez minden eseményépültre vonatkozik?
Mindet egyszerre vagy egy "vödör" egy épület?

Olyan, mint a felújító készlet, csak ez nem az aktuális korodra húzza fel az épületet, hanem csak 1 kort emel rajta.
 

Vanek ur

Aktív tag
Köszi!

Amúgy gondolom lefelejtették leprogramozni, hogy a feloldott helyek is tárolódjanak....
És... valamiért néha csak frissítés után jelennek meg a fák (?)

Szerintem direkt csinálták (vagyis nem elfelejtették), hiszen ha például több azonos korú bajnokok sátra van a raktáradban, ahová egy újabbat is beraksz a megépített részről, akkor nem lenne egyszerű megoldani, hogy most melyikben lett feloldva a plusz hely, és hogy éppen melyiket szeretnéd újra lerakni. Így minden raktárban tárolt épület egyenrangú, és nem kell ilyenekkel foglalkozni. Persze idővel (ha még tovább nyújtják ezt a játékot, mint a rétestésztát) lehet, hogy lesz erre is idő - ha már egy kor kijövetelét ilyen jól el tudták húzni (ránk hivatkozva).

A fáknál azt vettem észre a bétán (vagyis nem biztos, hogy így van, csak így tűnik), hogy van néhány fix pont, ahová kirakja őket (olyan 8-10 körül - nem számoltam meg). Ha ennél többet kaptál segítségre, akkor azokat nem rakja ki mind (hiszen nem tud kirakni fára fát), hanem a láthatók beszedése illetve egy frissítés után jelennek csak meg.
 

Vanek ur

Aktív tag
Miért van az az érzésem, hogy direkt városlátogatásos tak/mot-ra nem ültet almafát? Ha csak a támogatás gombra aktív, az elég nagy kitolás...:/

oké, ad, de valahogy ritkábbnak tűnik:)

Pedig nem ritkább az, csak annak tűnik. Nekem is van olyan, hogy 2-3 oldalon keresztül nincs az eseménynaplóban semmi ültetett fa, de utána meg 1 oldalon van 4 is. A segítség gomb használatánál is volt olyan, hogy 1-2 oldalon keresztül 1 almafát sem ültettem, de volt olyan is, hogy egymás után 4-5 is el lett ültetve. Vagyis nagyon véletlenszerű csak.
 

DeletedUser4561

Guest
1.85-ről valami hír? Elvileg ma jön, de eddig semmi infó róla... legalábbis itt a magyar fórumon...

szerk.: jajó, semmi, elfelejtettem, hogy mi egy héttel később kapjuk a dolgokat...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23560

Guest
El tudnám képzelni, hogy almafát is lehessen fosztani :) / tényleg, miért almás pitének hívják az almafát? xd/
 

DeletedUser22708

Guest
Üdv,
Az eseménynapló alapján almafaerdőnek kellene lenni a város körül, azonban én egyet sem találok! Frissítés nem oldotta meg a problémát. Hol tudnék jegyet nyitni erre a problémára?
Üdv
C
Szerk: Tárgytalan, megvannak azok, csak igen nehéz megtalálni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24612

Guest
Szeretem az eventeket, legalább van valami változatosság. A feladatokat is megcsinálom, de tuti hogy 200 almáért, egy portréért, meg egy tucat képességű termelőért érdemes szenvedni? Ráadásul napi egy feladat, a 14. napon 10 8 órás termelés, nekem van 2 prémium alapanyag termelőm az előző eventnek köszönhetően, ez is sok. Építhetnék éppen pár bronzkorit, de minek? Ezt nem igazán gondolták át. Elég lesz az az alma ami az almafákról leesik.
 

DeletedUser23506

Guest
Szerintem direkt csinálták (vagyis nem elfelejtették), hiszen ha például több azonos korú bajnokok sátra van a raktáradban, ahová egy újabbat is beraksz a megépített részről, akkor nem lenne egyszerű megoldani, hogy most melyikben lett feloldva a plusz hely, és hogy éppen melyiket szeretnéd újra lerakni. Így minden raktárban tárolt épület egyenrangú, és nem kell ilyenekkel foglalkozni. Persze idővel (ha még tovább nyújtják ezt a játékot, mint a rétestésztát) lehet, hogy lesz erre is idő - ha már egy kor kijövetelét ilyen jól el tudták húzni (ránk hivatkozva).

A fáknál azt vettem észre a bétán (vagyis nem biztos, hogy így van, csak így tűnik), hogy van néhány fix pont, ahová kirakja őket (olyan 8-10 körül - nem számoltam meg). Ha ennél többet kaptál segítségre, akkor azokat nem rakja ki mind (hiszen nem tud kirakni fára fát), hanem a láthatók beszedése illetve egy frissítés után jelennek csak meg.

Hidd el, elfelejtették!
A játék jól ki van találva, de a programozókkal képtelenek szót váltani, azok meg bele .... . Ez látszik mindenen a forgén. Kb. mintha nem is lennének képben a fejlesztők, hogy mit is kéne nekik csinálniuk.
 

erika5503

Aktív tag
Az őszi esemény kibeszélője.
én zsiványrejtekhelyre pályázok már régóta !!!! azt tartom még idáig a legjobb lehetőségnek 100%-baneventkor :) az baj, ha kivették :(
a bajnokot én nem tartom semmi jó nyereménynek, az 100% felesleges

a medálok, őrláng, még a pénz és alapanyag is fontos!!! a forgékról nem beszélve ...azok is fontos nyeremények!

lassan már nem lesz értelme az eventeknek
 
én zsiványrejtekhelyre pályázok már régóta !!!! azt tartom még idáig a legjobb lehetőségnek 100%-baneventkor :) az baj, ha kivették :(
a bajnokot én nem tartom semmi jó nyereménynek, az 100% felesleges

a medálok, őrláng, még a pénz és alapanyag is fontos!!! a forgékról nem beszélve ...azok is fontos nyeremények!

lassan már nem lesz értelme az eventeknek

Csak a Zsivanyt vettek ki. Zsivany Rejtekhely lesz majd meg fonyeremenykent....
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent