Új nevezetes

Lenne egy ötletes kérdésem felőletek.
Lehetne olyan nevezetest létrehozni mint az alcatraz funkciója.
Csakhogy nem egységeket termelne hanem termékeket! Amilyen termék termelő van a városban olyat gyártana ahogy az alcatraz is produkálja!
Előre is köszönöm a válaszokat Ha lesz ilyen ötletes nevezetes
Én nagyon örülnék ha lenne ilyen nevezetes amit leraknék!
Remélem mindanyiotoknak is tetszene.
 

helen

Nagyon aktív tag
fölösleges vacak ?
elég sok terméket adó nevezetes van, amit írsz, fölösleges
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Mondjuk talán ha pontosítanál,hogy mire gondolsz akkor esetleg nem tartanánk fölöslegesnek ! Mert így ez a felvetés egy elvetélt ötlet :(
 
fölösleges vacak ?
elég sok terméket adó nevezetes van, amit írsz, fölösleges
Miből gondolod hogy fölösleges vacak? De ilyen funkcióval rendelkező nevezetes nincs is.
Amugyis én biztos
Lenne egy ötletes kérdésem felőletek.
Lehetne olyan nevezetest létrehozni mint az alcatraz funkciója.
Csakhogy nem egységeket termelne hanem termékeket! Amilyen termék termelő van a városban olyat gyártana ahogy az alcatraz is produkálja!
Előre is köszönöm a válaszokat Ha lesz ilyen ötletes nevezetes
Én nagyon örülnék ha lenne ilyen nevezetes amit leraknék!
Remélem mindanyiotoknak is tetszene.
Nah megprobálom összegezni!
A lényeg ugy müködne hogy amilyen termelő gyár van a városban olyat termelne! 82es alcatraz elméletben 80 egységet gyárt(kortól visszamenőleg is gyárt bármilyen egységet és zsivit) és itt is ugyan azzal az elvvel müködne csak menne a kincstárba az ami a városban van termelő. Én pl. Jövősben vagyok es ha lenne ilyen nevi akkor leraknék példaként vaskori termelőt és akkor azt gyártaná közösbe!
Rrmélem sikerült valahogy felvázolnom az elképzelést!.
Viszont azért gondolom jó ötletnek mert GvG, GbG (épületek lerakása szektoroknál) és Ce (ahol több játékos van több különböző korral rendelkező véget is jól jönne 4 szint oldásokra) jól jönne több játékos segitsége is ami erősitené a csapat kincstár készletét!
Előbb utóbb ugyis véges lesz a raktár készlet minden céhcsapatnak.
 

Hellgate76

Aktív tag
Obszi 5.szinten elég a Ce nyitáshoz.
Alca 82. szint 80 egység ez igaz, de napi 80 termék szinte semmi. Csak GBG ha nézzük 1 tábor 3000 termék. Mennyi idő kell? pl. Obszi 60. szinten ad 108x5=540 terméket a kincstárba.
GBG sok mindent átírt. Minden tagnak kell Bárka, Obszi, Becsület szobra és a többi épület ami a kincstárba termeli a terméket. Te azért akarsz ilyen nevit amit leírtál, hogy a Ce 4. szinthez berakd a terméket, hát nem is tudom.. Szervezd át a céhet vagy keres jobbat.
 
Obszi 5.szinten elég a Ce nyitáshoz.
Alca 82. szint 80 egység ez igaz, de napi 80 termék szinte semmi. Csak GBG ha nézzük 1 tábor 3000 termék. Mennyi idő kell? pl. Obszi 60. szinten ad 108x5=540 terméket a kincstárba.
GBG sok mindent átírt. Minden tagnak kell Bárka, Obszi, Becsület szobra és a többi épület ami a kincstárba termeli a terméket. Te azért akarsz ilyen nevit amit leírtál, hogy a Ce 4. szinthez berakd a terméket, hát nem is tudom.. Szervezd át a céhet vagy keres jobbat.
Szia! Céhhel nincs gond csak sok olyan játékos van akik ujak és nem győzik termelni az elvárást. Jó ideje játszom FoE-n és ezt tapasztalom. Minden csapatnak jól jön ujabb játékos akik még az elején vannak és felveszik csak ilyenkor elvben már számitani kell régebbi termék szükségét amivel nem lenne gondja bármelyik céhnek! Most még gond egy szál sins mert bőséges de idővel azok is végesek lesznek ha előre gondolkodunk, mert igenis fog kelleni régebbi termék ami biztositaná a készletet.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Szia! Céhhel nincs gond csak sok olyan játékos van akik ujak és nem győzik termelni az elvárást. Jó ideje játszom FoE-n és ezt tapasztalom. Minden csapatnak jól jön ujabb játékos akik még az elején vannak és felveszik csak ilyenkor elvben már számitani kell régebbi termék szükségét amivel nem lenne gondja bármelyik céhnek! Most még gond egy szál sins mert bőséges de idővel azok is végesek lesznek ha előre gondolkodunk, mert igenis fog kelleni régebbi termék ami biztositaná a készletet.
A régi termékeket lehet biztosítani ,hogy egy két termelő event épületet nem nem léptetsz ,hanem meghagyod abban a korban ahonnan feljebb léptél ,a másik lehetőség a Csillagvizsgáló letétele az csak előző kori termékeket termel.
 
A régi termékeket lehet biztosítani ,hogy egy két termelő event épületet nem nem léptetsz ,hanem meghagyod abban a korban ahonnan feljebb léptél ,a másik lehetőség a Csillagvizsgáló letétele az csak előző kori termékeket termel.
Azt értem :) Csak jól jönne egy ilyen felállás mert vannak csapat játékosok es vannak akik egyesszám első személyben gondolkodnak. Én csapatjátékos vagyok és gondolok a közös csapat fejlődésére ami megerősitheti a csapatmunkát.
 
Én biztos nem terveznék 8 óránkénti aratást bármelyik termelő épület véget
Inkább a nevivel gyártanék terméket azt amilyen termék termelőt megépitek
Csak egy példa Tegyük fel hogy 50 es szintü a nevi és adna 50 olyan terméket amilyen terméktermelőt letesz. Igy a 24 óra alatt 50 van meg minthogy 3*8óránként 30 jön össze
 

helen

Nagyon aktív tag
Tegyük fel, létrejön az épületed.
Olyan terméket gyárt, amit tartasz a városodban.
Tehát az épület már eleve elfoglal nagy területet, és mellé még a termelő épület is foglal, az eleve kevés helyből.
Személy szerint teljesen fölöslegesnek tartom az elgondolásodat.
Nálam pl. nincs semmi termelőépület, mindent az eventes épületekkel, a nevezetesekkel, és ismétlődő küldetések forgatásával oldok meg, meg piaccal, piaccal, és piaccal. Azt írod, gond hogy nincsenek tagok az érintett korban, és ehhez találtad mki megoldásként a nevidet. A piac mire való ? Ha már terméket gyártasz, akkor gyárts a korodnak megfelelőt, és piacozz, piacozz, piacozz. Így több terméket fogsz tudni végül kincstárba tenni, mint amit ez a nevezetes adnak. Ez csak hely, termék, forgepont pazarlás lenne. Építsetek bárkát, építsetek obszit, ha az nem elég, építsetek atomot, az is kincstárba termel. Használjátok a becsületszobrot, az is oda termel. Szerezzetek be max. szintes léghajót, az is kincstárba termel. És piacozzatok. Nem lehet mindenre megoldás az , hogy új funkciójú nevezetest találunk ki.
 
Tegyük fel, létrejön az épületed.
Olyan terméket gyárt, amit tartasz a városodban.
Tehát az épület már eleve elfoglal nagy területet, és mellé még a termelő épület is foglal, az eleve kevés helyből.
Személy szerint teljesen fölöslegesnek tartom az elgondolásodat.
Nálam pl. nincs semmi termelőépület, mindent az eventes épületekkel, a nevezetesekkel, és ismétlődő küldetések forgatásával oldok meg, meg piaccal, piaccal, és piaccal. Azt írod, gond hogy nincsenek tagok az érintett korban, és ehhez találtad mki megoldásként a nevidet. A piac mire való ? Ha már terméket gyártasz, akkor gyárts a korodnak megfelelőt, és piacozz, piacozz, piacozz. Így több terméket fogsz tudni végül kincstárba tenni, mint amit ez a nevezetes adnak. Ez csak hely, termék, forgepont pazarlás lenne. Építsetek bárkát, építsetek obszit, ha az nem elég, építsetek atomot, az is kincstárba termel. Használjátok a becsületszobrot, az is oda termel. Szerezzetek be max. szintes léghajót, az is kincstárba termel. És piacozzatok. Nem lehet mindenre megoldás az , hogy új funkciójú nevezetest találunk ki.
Elvégre senki nem fogja kötelezni hogy megépüljön de aki akarja az megépitheti. Én ugy gondolom! Ez csak egy felvetés hogy létezhetne ilyen nevezetes! Viszont a delphi jósda megvalósult aminek értelmét nem láttam!
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Ha a fent említett lehetőségek is kevésnek bizonyulnak akkor össze kell fogni és közösen piacról esetleg forgéért vásárolt termékkel feltölteni a kincstárat ! Valójában itt kezdődik a csapat játék !
 

helen

Nagyon aktív tag
Elvégre senki nem fogja kötelezni hogy megépüljön de aki akarja az megépitheti. Én ugy gondolom! Ez csak egy felvetés hogy létezhetne ilyen nevezetes! Viszont a delphi jósda megvalósult aminek értelmét nem láttam!
Nem tudom miért valósult meg a Jósda, de én úgy látom, hogy valamiféle tanuló-nevezetes lett.. Annyi értelme azért van, hogy a kezdőket bevezeti a Nevezetes épületek világába. Meg aztán a boldogság és az alapanyag amit ad, még ha nem is olyan sok, 1 kezdő, vaskoros játékos számára, nagyon is sokat számít. Aránylag kevés pontból megvan pár szint rá. Persze nagyobb korban, meg ha már az ember megcsinált pár eventet, és vannak jó épületei, vagy más nevezetesei, tényleg fölösleges már a Jósda. De addig meg pont jó, és elfér.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Pontosan . Arra találták fel,hogy elindítsa a kezdőket Sokan nagyon nagy gondban lennének a boldogság pontok nélkül .és az a" kevés alapagyag"de sokat jelent akkor :)
 
Nem tudom miért valósult meg a Jósda, de én úgy látom, hogy valamiféle tanuló-nevezetes lett.. Annyi értelme azért van, hogy a kezdőket bevezeti a Nevezetes épületek világába. Meg aztán a boldogság és az alapanyag amit ad, még ha nem is olyan sok, 1 kezdő, vaskoros játékos számára, nagyon is sokat számít. Aránylag kevés pontból megvan pár szint rá. Persze nagyobb korban, meg ha már az ember megcsinált pár eventet, és vannak jó épületei, vagy más nevezetesei, tényleg fölösleges már a Jósda. De addig meg pont jó, és elfér.
Hát én nem tudom hogy volna értelme. Mert amikor én kezdtem ezt a játékot akkor tudatosult bennem hogy szükség van alapanyagra és boldogságra és megoldottam bőségesen. Kb 4-5 éve kezdtem amikor még köze se volt ennek a nevezetesnek! Viszont a termékekkel bajlódtam sokat amikor az elvárásokat kellet felül múlni és biztositani a raktárkészletet a közösbe és még a Ce-n is kellet jól teljesiteni!
 
Hát én nem tudom hogy volna értelme. Mert amikor én kezdtem ezt a játékot akkor tudatosult bennem hogy szükség van alapanyagra és boldogságra és megoldottam bőségesen. Kb 4-5 éve kezdtem amikor még köze se volt ennek a nevezetesnek! Viszont a termékekkel bajlódtam sokat amikor az elvárásokat kellet felül múlni és biztositani a raktárkészletet a közösbe és még a Ce-n is kellet jól teljesiteni!
4*4-es vagy 5*5-ös alapterületű nevi szerintem elférne.
 
4*4-es vagy 5*5-ös alapterületű nevi szerintem elférne.
Viszont tegyük fel, hogy egy vagy több céh minimum a jövősben vannak és felvesznek vaskori vagy koraközépkori játékost. És biztos hogy van egy elvárás minden vezetőnek hogy termelje a terméket mert hogy emiatt nem tudnak ce-n szintet oldani vagy a gbg-n épületet épiteni ha véges lesz a raktár készlet! Már pedig a kisebb játékos tuti nem marad évekig az adott korban de viszont közben ki kell termelnie saját fejlesztésére techfán. Ezzel annyi segitség lenne hogy ha rendelkezne ilyen nevivel ami a közös raktárba megy ugy mint az obszi, bárka vagy az atomium csak itt az menne a közösbe amilyen termelő van a városban. És igy a piacolás is könnyen menne mert a techfára vagy piacolásra tudja forditani amit előállit mellette.
 
Fent