Új Nevezetés Épület javaslatok

AddyMaSTeR

Új tag
Én az Øresund-hidat javasolnám, amely összeköti Svédországot Dániával. Véleményem szerint egy lenyűgöző emberi építmény, továbbá a két ország jó kapcsolatának szimbóluma. Ha úgy vesszük, ez a híd köti össze Közép- és Nyugat-Európát Svédországgal közúton és vasúton. Egy része a tenger alatti alagútban megy, amely úgy lett megépítve, hogy mesterséges zátonyként funkcionáljon.
 

Csatolmányok

  • 44726339921_a85dcd5da8_h.jpg
    44726339921_a85dcd5da8_h.jpg
    326,9 KB · Megtekintések: 8
  • Øresund.jpg
    Øresund.jpg
    30 KB · Megtekintések: 8
  • Øresund_Bridge_from_the_air_in_September_2015.jpg
    Øresund_Bridge_from_the_air_in_September_2015.jpg
    551,4 KB · Megtekintések: 8

AddyMaSTeR

Új tag
Szerintem is A bónuszokat mindenkinek a fantáziájára bíznám, bár szeretném, ha értékes épület lenne, amire sokan vágynának, hogy lerakhassák. Én már annak is örülnék, ha láthatnám a Forge-ban.
 

Időutazók

Új tag
Én tudnék egy jó bónuszt adni neki. Egy olyat, amivel a többi nevezetes nem bír. Védelem a támadó seregnek. És gondolván a céhekre is, a másik bónusza lehetne ( ugye minden nevi 2 bónuszos ) kincstárhoz való támogatás. ( vagyis árut adhatna a kincstárba ).
 
Utoljára szerkesztve:

AddyMaSTeR

Új tag
Nagyon jó ötlet. Egyébként figyeli valaki ezeket a posztokat, aki érdemben tud is tenni érte valamit, hogy eljussanak ezek a javaslatok a döntéshozókhoz?
 
Nekem nem tetszik. És akkor mi? 10X10-es nevi 80ig felhúzni 25.000fp és pénztermelés, alapanyag termelés a 2 bónusza? Melyik korban lenne a nevi? Kinek lenne érdemes felhúzni ezt a nevit? Aki egy 10X10 hidat akar csodálni a városkájában?
Inkább a Lótusz templommal, Gaiai szoborral, Notredammal, Space needle-vel kellene valamit kezdeni, mert túl sok a pénz termelős alapanyag termelős, boldogság bónuszos nevi, aminek semmi értelme.
 

Kalap23

Aktív tag
Szép híd, de úgy érzem elég sok nevezetes van már a játékban, és a világon még vagy 1000 nevezetes épület van amit belelehetne tenni.
Ha egy új nevezetes jön, akkor az legyen át gondolt, mert ahogy Pelikán mondta ennek semmi értelme.
 

helen

Nagyon aktív tag
Tényleg van néhány értelmetlen nevezetes..
De mindenkinek más az ami értelmes, és más az, ami nem értelmes..
Tusfürdő pl...
 

LoveCanKill

Aktív tag
Rengeteg olyan nevezetes van, ami nagyon jol néz ki, de egyáltalán nem éri meg letenni. :/
Pl a lótusztemplom.. Nem is tudom, hogy mire gondoltak, amikor kitalálták, és ezeket a bónuszokat társították hozzá... :S

Ha lehetne x összegű gyémántért módosítani a bónuszt amit ad, mondjuk ha már nem is támadó bónuszt... De fpt, mint mondjuk a cape, akkor még lehet, hogy le is tenném, mert am nagyon tetszik. Így viszont teljesen felesleges beleölt munka, amit a készítők beleöltek, mert egyszerűen teljesen felesleges.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Rengeteg olyan nevezetes van, ami nagyon jol néz ki, de egyáltalán nem éri meg letenni. :/
Pl a lótusztemplom.. Nem is tudom, hogy mire gondoltak, amikor kitalálták, és ezeket a bónuszokat társították hozzá... :S

Ha lehetne x összegű gyémántért módosítani a bónuszt amit ad, mondjuk ha már nem is támadó bónuszt... De fpt, mint mondjuk a cape, akkor még lehet, hogy le is tenném, mert am nagyon tetszik. Így viszont teljesen felesleges beleölt munka, amit a készítők beleöltek, mert egyszerűen teljesen felesleges.

Amikor azokat kitalálták, teljesen másképp működött a játék. Nem véletlenül említettem már, hogy elég komoly ráncfelvarrás kellene a játékra, mert nagyon komolyan átalakult.

A korokkal érkező alapanyag, áru, dekorációk, stb is mind feleslegesen beleölt munkának mondhatóak, ha megnézed a városokat.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Ebben igazad van. Dekorációt is csak akkor teszek le, ha küldetés kéri, de utána rögtön törlöm is... Alapanyagot termelő épületet is csak párat teszek le, abbol is mindig a legkisebb helyet foglalót, de azt is csak az eventes küldetések miatt. Kultúrális épületek.... Ugyanúgy teljesen feleslegesek, mert már annyi eseményes épület van, hogy kismillió boldogságunk lehet. Ugyanígy a raktárépületek... Pedig látszik rajtuk, hogy időt / energiát öltek bele, mert sok van, ami tényleg jolnéz ki. És szinte alig van,aki leteszi őket, vagy foglalkozik velük.. Mert feleslegesek. :///
 

Időutazók

Új tag
Rosszul írtam az első bónuszt. A másikkal kevertem össze. Védelem a támadó seregnek. ( Ami vörös pajzsal van mutatva ) Ki is javítottam. Erre gondoltam valójában. Ezzel kéne ez a nevi.
 
Olyan nevezetes kellene, ami igazábol Kastély Pontot add mert ilyen nem létezik!
De akár lehetne olyan is, ami minden meg lévő nevezetesed bónuszát duplázza!
Akkor még talán élvezném is a játékot!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Amikor azokat kitalálták, teljesen másképp működött a játék. Nem véletlenül említettem már, hogy elég komoly ráncfelvarrás kellene a játékra, mert nagyon komolyan átalakult.

A korokkal érkező alapanyag, áru, dekorációk, stb is mind feleslegesen beleölt munkának mondhatóak, ha megnézed a városokat.
igen, elmegy több hónap fejlesztési idő (kitalálás, grafika, stb) erre, s az új korból maximum az utat és egy harcos egység termelő épületet használnak a játékosok...
 
Fent