Óhh, drága pénz? Miért kellesz nekünk?

DeletedUser585

Guest
Sajnos már a játékokban is megjelenik a profit. Itt is előny a gazdagság!!! Ha valaki meg azt mondja, hogy a pénzen vett első hely is ér valamit, mert ez elhangzott, akkor már ott valami nagy baj van, ....... ugye ez most egy játék!!!
 

DeletedUser

Guest
Nem az a baj h nem nonprofit csak nevetségesen drága a többi hasonló játékhoz képest!

Vannak drágábbak is. Pl. ******. Több 100 ezreket tolnak bele,többek között ezért hagytam ott, de a többi dologban igazad van.

*Nem InnoGames játék nevét töröltem! Angyal
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Igen, nagyon drágák a prémium pontok! Lehetnének olcsóbbak is!
 

DeletedUser

Guest
Nem azt mondom, hogy van olyan, aki mindent pénzért vesz, de LEHETNE. Jobbnak tartanám, ha lenne felső határ.

A gyakorlatban is bekövetkezett az, amitöl tartottam. Ha a globális listát megnézzük, akkor az első helyezettnek kétszer annyi pontja van, mint a másodiknak. És ebböl az utábbi pár napban több pontot szerzett, mint én eddig összesen. Ha megnézzük a városát (a globális lista egyelőre ugysem jó semmi egyébre, mint a top játékosok városának nézegetésére...), akkor azt látjuk, hogy egy nagy büdös pusztaság van középen, a helykihasználása meglehetősen alacsony, helyenként még ösvények kötik össze a házakat, nyilván nincs szüksége jobb minőségü útra, hiszen a palota és az többi fizetős épitménytöl nagyon boldog mindenki. Gondolom föleg a játék tulajdonosai. Viszont lett 30 uj udvarház a városban az utóbbi napokban. Ugy néz ki, hogy az ilyen várásolt épületekre sokkal több pontot ad, mint azokra, amikért a játékban megdolgozunk.

Véleményem szerint ha ennyire meg lehet venni egy játékot, akkor az visszatetszést kelt nem csak abban a 20 ezer emberben, aki ugysem fizetne, hanem abban a 2 ezerben is, aki esetleg hajlandó lenne áldozni rá, ha ugy érzi a pénzéért minőséget kap.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Megnéztem.. mit is mondhatnék :)
Ha valaki egy BETA szintű, félkész játékra képes ennyi pénzt költeni, hát tegye :p
Nem tudhatjuk, kit mi és milyen szinten motivál, nyílván annyira fontos a ranglistán elfoglalt hely, hogy megéri rá költeni több tízezret.
Örüljünk neki, mert így pénzt kap az Inno, és ez a játék fejlesztését segíti :-D
 

DeletedUser11

Guest
Én gondoltam, hogy veszek Prémet, de rájöttem, hogy még nincs értelme, mert szinte olyan a játék, hogy.... Csak annyi, hogy felszeded a nyersanyagot!

Várjunk még :)
 

DeletedUser332

Guest
egy játék elején nem költök rá.
hadd lássam, tetszik-e, s ha igen, akkor - mint halvány szenvedélyre:) - természetesen áldozok is rá.
szóval a "nemprémes" oldalról nézve, engem pl. igazán nem zavar ha valakinek tele a faluja prémes épületekkel, sőt, jó néha megnézni hogy mik is léteznek még:)
a bibi akkor van, ha cash-ért olyan direkt előnyökhöz lehet jutni, amelyekkel én mint mezei nemprémes egyenesen hátrányba kerülök.
mondok egy példát: egykori kedvenc játékomban prémért évekig kényelmi funkciókat lehetett kapni, amiket a játék növekedésével természetesen én sem tudtam kikerülni.
hanem egyszer csak "építési idő felezés" is elérhető lett kp.-ért - ez olyan korszakváltás volt, amikor ha vki elég "lóvét" dobott a játékra - különösen új világ kezdetekor (és persze mellette volt egy kis gógyija is) a szomszédait könnyedén taccsra tehette.
nem háborodtam fel, nem is reklamáltam, csak simán leléptem...
itt a gyémántozás egyelőre nagyon messze van attól, hogy zavaró legyen azoknak akik nem élnek vele....remélem alapvetően ez így is fog maradni.
 

DeletedUser

Guest
...a szomszédait könnyedén taccsra tehette...
itt a gyémántozás egyelőre nagyon messze van attól, hogy zavaró legyen azoknak akik nem élnek vele....remélem alapvetően ez így is fog maradni.

Miért ? Mert itt semmiképp nem teheti taccsra az ember a szomszédait ? Az épitési idő felezés semmi azokhoz az előnyökhöz képest, amit itt lehet venni.

Ha csak úgy épitkezget valaki, akkor valóban nem zavaró, hogy más fejlettebb. Ha ilyen játékot akarok játszani, akkor valamilyen nem online stratégiai játékot választok, ott nem is kell ennyit várni mindenre. :) A netes stratégiai játéknak épp az a lényege szerintem, hogy össze tudd mérni a Te stratégiai érzékedet másokéval. Nem baj, ha pénzért előnyöket lehet venni, akkor általában kialakul két liga, aki pénzzel játszik, és aki nem, és mindenki elhelyezheti magát a saját ligájában. Az a baj, ha pénzért mindent meg lehet venni.
 

DeletedUser

Guest
Na, végre, hogy valaki ezért is topicot indított; jól tette! :D Még akkor is, ha tudjuk, hogy a játékot készítő cégek is pénzből élnek, és mindig is lesznek prémes játékosok.
Én is több játékot kipróbáltam már az elmúlt években, de a kezdetektől fogva elvem, hogy soha, semmilyen netes játékra nem költök valódi pénzt! Egyrészről, mert nem tehetem meg, másrészről, ha meg is tehetném, sem költenék rá egy fillért sem.
Szeretek játszani; viszont csupán a játák élményéért, nem azért, hogy első legyek a ranglistán, ugyanis ez távolról sem érdekel.
Nemrég kezdtem a játékot, de már rögtön rájöttem, hogy pl. sosem lesz színházam, mert nincs rá gyémántom (és nem is lesz). (Jut eszembe: a színházon kívül lesz még más kulturális épület a bronzkorban; vagy majd csak később?) Úgy vagyok vele, hogy amíg tudok rendesen játszani, és van értelme gyémántok nélkül is csinálni, addig maradok, mert amúgy nagyon tetszik. De ha úgy érzem, hogy aránytalanul nagy a prémesek előnye, és gyémántok nélkül nem megyek semmire, akkor én is abbahagyom. Szóval tulajdonképpen én teljesen megértem a topicindító felháborodását. Ugyanakkor én úgy érzem, ez csak egy játék, nem több, szóval nem csinálok ebből akkora ügyet. (Volt már korábban, hogy egy játékot azért hagytam abba, mert prémium nélkül nemigen mentem semmire.)
 

DeletedUser

Guest
Szerintem teljesen felesleges a játékkal az időt tölteni én is abbahagyom, mert nem lehet mást tenni, csak lépni innen és keresni valami sokkal inkább a játékosok figyelmére méltó játékot egy korrekten kommunikáló szolgáltatóval.
Itt felesleges a játékban a gazdaságot építeni, fejlődni, kutatni és harcolni, mert amiért többek között küzdünk a medálok soha nem lehetnek a jogos tulajdonosáé, mert hiába vezetünk a listán nem kevés munka után, az egyik pillanatról a másikra elveszítek a győztesektől a győzelmet és valaki másnak adjátok... mondjuk egy inaktív játékosnak vagy ahogy olvastam már fórumon... olyannak aki nincs is a 80 ember között!? Nem nevetséges ez így egy kicsit? :) Minek játszon akkor itt az ember?
Olvassatok bele a PVP tornyos topikba... több is van belőle ahogy a hibáknak szánt topikokból is, de hát ez itt alap. :)
Ahogy írták... fejetlenség és káosz... pocsék kommunikációval fűszerezve gazdagon...
Ez a játék amely egyébként is egy nevetségesen drága játék semmire sem jó azon kívül, hogy csalódhass mikor elveszik tőled a jól megérdemelt győzelmeidet. Főleg ahhoz képest drága, hogy gyakorlatilag semmi sem működik rendesen miközben mi a játékosok szórakozni szeretnénk.
Hiába olvasok el száz topikot is csak ugyan azt tudom leírni, nem változott a véleményem...
Kedves játékostársaim... semmiképpen ne költsetek rá pénzt, de ha van eszetek, nem harcoltok tovább ezzel a hiba gyárral és abbahagyjátok a játékot, inkább előbb, mint utóbb.
Ne költs rá pénz! És ne várd hogy előnyöd származhat belőle ha mégis megteszed... hiába fejlesztesz, hiába harcolsz... bármikor eltünhetsz a pvp listáról és a medálok amiért harcoltál soha nem lesznek a tiéd akkor sem ha erre temérdek pénzt szánsz... akkor meg minek? :)
Kommunikációjuk az égbekiáltó hiba után egyenlő a nullával... nem kér tőletek senki elnézést... hiszen a "béta-omega verzió vagyunk" című történet megvédi őket... legalábbis ők így gondolják... fájdalomdíjként azért még játszhatsz most valamivel többet a face-n néhány kósza gyémántért... az már más kérdés, hogy mi a játékkal szeretnénk normálisan játszani és nem a face-n... de hát ez itt úgy sem számít. :)
Úgy indulhattok neki minden egyes hétnek ezután, hogy lehet azon a héten újra megtörténik az ami most is sokunkkal, mert ha egyszer ezt így megengedték maguknak a játék üzemeltetői akkor legközelebb is megtörténhet bármikor ugyan ez... Bármikor elveszthet minden idő és energia amit egy hét alatt ebbe a játékba fektettek bele.
Nevetséges és egyben szánalmas próbálkozás ezt a omega verziónak sem nevezhető bug halmot bétának nevezni...
A kommunikáció és az üzletpolitika a szolgáltató részéről pedig egyszerűen minősíthetetlen.
 

DeletedUser4161

Guest
Sziasztok!engem pl. egyáltalán nem zavar, ha valaki prémen jut az első helyre, egyszerű a képlet, sok a pénze, és így elégedett. én is költenék rá, de az a helyzet, hogy valóban drágállom pl. az épületek árát, amik valójában másra nem jók, csak a boldogság növelésére, egy kis ötletességgel megoldom másképp a boldogságot, azért nem kell, hogy színház vagy vízvezeték csillogjon a városban. ami miatt még vacilálok a prémen, az a katonák gyógyítása, mert kegyetlen sok idő míg meggyógyulnak vagy újragyártom őket, ez az egyetlen ami miatt úgy érzem, hogy nem tudok elég gyorsan haladni. szerintem meg felesleges szidni a prémeseket, mert valóban valamiből fenn kell tartani a játékot:) szép napot mindenkinek.
 

DeletedUser180

Guest
Szeretném megkérdezni, hogy amikor a bankok néhány órán belül átutalják a pénzt egyik számláról a másikra, akkor miért kell nekünk, játékosoknak még több napot is várnunk arra, hogy megkapjuk a rendelés ellenértékét: A gyémántot?! Javasolnám a folyamat gyorsítását az Innogames-nél!!!
 

DeletedUser

Guest
szerintem meg felesleges szidni a prémeseket..

Szidta őket valaki ? Véleményem szerint mindenki magánügye, hogy mire költi a pénzét. Pl. áldozhatja arra, hogy kihasználja a játékszabályokban levő lehetőségeket.

A játékszabályokat szidtuk, azon az alapon, hogy minden magára adó játékban korlátozni kell a pénzhasználattal való fejlődést. Legalább 1 dolog legyen, amit kizárólag jó játékkal lehet elérni, és máris sokkal jobb lesz a játék.
 

DeletedUser4395

Guest
A játékszabályokat szidtuk, azon az alapon, hogy minden magára adó játékban korlátozni kell a pénzhasználattal való fejlődést. Legalább 1 dolog legyen, amit kizárólag jó játékkal lehet elérni, és máris sokkal jobb lesz a játék.

Nem hinném, hogy oly sokan prémiumoznának. Vettem 750 gyémántot próbaképp, 4 személy menüebéd áráért és majd leestem.
600 gyémánttért mindösszesen 1x kétszerezi meg az arany és szerszám termelést (nem 1 napig), a nyersanyagokat meg hagyja úgy, ahogy van.
Ez egy kicsit "drága" mulatság, hisz ennyi pénzért más szervereken legalább 1 hétig, de nem ritka a 3 hónapos prémium sem. szeintem 1 kezemen megszámolom, hogy 100 emberből hány költi ide a pénzét.
Mohó szapienszek a fejlesztők, kiváltképp, hogy hemzseg a program a BUG-októl. Én nem nyitottam volna 2. szervert a helyükben, míg ez a szerver nem lesz legalább 1.0-ás.
Amúgy imádom ezt a fajta gondolkodó játékot, imádom ezt a játékot.
 

DeletedUser3968

Guest
Erről az a véleményem hogy én soha nem költök játékra pénzt de ugy tudom van egy hack program a játékra amivel ingyen szerezhetsz gyémántot pénzt és anyagot.
Ez a rossz oldala a prémiumnak:van aki sok pénzt rákölt és valami hüjék cheatelnek azt ingyen megszerzik a dolgokat.
az ilyeneket meg kéne keresni és kizárni.
Utóirat:Attól még hogy tudok róla nem csaltam. én sose csalok.
ezt egy barátom mondta aki szintén játszik de a nevét nem szeretném közölni 1részt mer nem köpök be senkit másrészt mer idétlen neve van a játékba amit nem szeretnék leírni.
 

DeletedUser4387

Guest
van megoldás: Válasszák el a prémium játékosokat az ingyenes felhasználóktól. Így a versengés is megszűnik. Továbbá legyenek "lovagi torna szerűségek" csak itt város szinten és a jutalom gyémánt legyen. Van játék (nem reklámozok), amiben így van, tudunk rendelni és nyerni is.
 

DeletedUser

Guest
Attól, hogy valakinek az agya helyén is pénz van, miért kéne elkülöníteni a többi játékostól? Ha valaki internetes játékra öli a pénzét, csak sajnálni tudom, hogy nem valami értelemeset vesz belőle.
 

DeletedUser7560

Guest
ha a prémesek külön világban lennének nem vennének prémet mert akkor ott is a játéktudás döntene, nekik pont azért éri meg, hogy hamarabb előrébb juthassanak a sima játékosoknál
aztán meg ott vannak azok a prémesek akik nem igazából játszanak, csak az épületekre kíváncsiak és megépítik mindet (inkább adnák nekem a pénzt :p )

egy sima játékosnak pedig nem irigykednie kell a prémesekre, hanem kihívást látni benne és arra törekedni, hogy leelőzhesse :)
én meg igazából pont azért szeretem az innos játékokat mert lehet rémet venni, de nem kapsz hihetetlen előnyt a normál játékosokkal szembe, míg egy másik cég játéknál még normális levelező rendszert se kapsz, ha nem költesz havonta prémiumra
 

DeletedUser

Guest
Én szeretem a prémeseket, lehet fosztogatni a szélmalmaikat. :D
 

DeletedUser7560

Guest
én csak azokat fosztom akik áttörnek és kifosztanak (vagyis bosszút állok), de akkor nagyon megnézem mit veszek el, hogy utána 2x meggondolja megéri-e neki hogy megint nekem jöjjön
Evil_smile.gif
 
Fent