Érdekes

Szemy

Új tag
Itt a vége. Tegnap este óta még 3 eset volt. 2x "kamikaze22" és csatlakozott hozzá "HariAti" is. Mind a 3 esetben instant befejeződtek a termelések és ki lett fosztva az összes épület. Ezt a gyalázat csalás sorozatot felteszem jópár oldalra, hogy mindenki lássa, mi fog vele történni, ha itt akar játszani. :( Nagyon gáz!!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Írtál a Supportnak? Kaptál választ?
Amit írsz, az senkivel nem fordult elő még (hiba lehet a játékban, meg van is jó pár).
De csalást ne kiabálj, főleg olyasmire, amit nem értesz, nem tudsz.

Tegnap este óta nem támadhatott és nem foszthatott kétszer senki. Egy nap egyszer teheti meg. Ketten, de akár minden szomszédod is támadhat és foszthat egy nap, de nem egy szomszéd többször.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Itt a vége. Tegnap este óta még 3 eset volt. 2x "kamikaze22" és csatlakozott hozzá "HariAti" is. Mind a 3 esetben instant befejeződtek a termelések és ki lett fosztva az összes épület. Ezt a gyalázat csalás sorozatot felteszem jópár oldalra, hogy mindenki lássa, mi fog vele történni, ha itt akar játszani. :( Nagyon gáz!!

Mielőtt farkast kiálltasz, és összeesküvés elméleteket gyártasz, állj meg egy picit gondolkodni, és megérteni a játék lényegét.
kamikaze22 volt az egyedüli az elmúlt 5 napban, aki tegnap egyszer kifosztott, az is egy cseréptetős ház volt. HariAti csak megtámadott, de még nem fosztott. A támadás után eltelt 10 óra, mire újra játszottál volna a városodban, és az instant befejeződött termelés valójában 8 órás termelések voltak, persze, hogy elkészültek.
 
Utoljára szerkesztve:

Szemy

Új tag
Mielőtt farkast kiálltasz, és összeesküvés elméleteket gyártasz, állj meg egy picit gondolkodni, és megérteni a játék lényegét.
kamikaze22 volt az egyedüli az elmúlt 5 napban, aki tegnap egyszer kifosztott, az is egy cseréptetős ház volt. HariAti csak megtámadott, de még nem fosztott. A támadás után eltelt 10 óra, mire újra játszottál volna a városodban, és az instant befejeződött termelés valójában 8 órás termelések voltak, persze, hogy elkészültek.

Szia, a rendzser üzenet nem ezt mutatta. "kamikaze22" kb 8-10 óra külömbséggel 2 alkalommal fosztott ki 39 épületet, a mai nap pedig "HariAti" is 39 épületet fosztott ki nálam. Supportnak írtam, valaki azt írta vissza (Inno games support aláírással), hogy adjam meg a jelszavamat és írjam le, hogy engedélyezem, hogy bejelntkehet a városomra. Hát nem ma jöttem le a falvédőről.
Itt egy videó a különböző csalásokról. van róla szó, hogy macro segítségével hogyan lehet instant restartolni az egész város termelését. Szerintem itt orra bukott a 2 "mester".....
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Ezt kezd egyre meseszerűbb lenni... a supportnak írtál és elkérték a jelszavad? :) na ne már...
Csinálj már egy screenshotot a naplóról vagy a supportról...
 

helen

Nagyon aktív tag
Szia, a rendzser üzenet nem ezt mutatta. "kamikaze22" kb 8-10 óra külömbséggel 2 alkalommal fosztott ki 39 épületet, a mai nap pedig "HariAti" is 39 épületet fosztott ki nálam. Supportnak írtam, valaki azt írta vissza (Inno games support aláírással), hogy adjam meg a jelszavamat és írjam le, hogy engedélyezem, hogy bejelntkehet a városomra. Hát nem ma jöttem le a falvédőről.
Itt egy videó a különböző csalásokról. van róla szó, hogy macro segítségével hogyan lehet instant restartolni az egész város termelését. Szerintem itt orra bukott a 2 "mester".....
Előfordulhat 1 nap 2 fosztás, a következőképpen :
1. lépés: a szomszédod hétfőn megtámad téged, és sikeresen betört a városodba, mert vacak volt a védelmed
2. vagy épp nincs lejárva semmi termelésed, vagy ami van az nem tetszik a győztes szominak, így nem foszt le azonnal
3. ilyen esetben majdnem 24 óra áll a rendelkezésére hogy valamit fosszon nálad, tehát lehetősége van 24 órán belül több alkalommal is benézni, és megnézni hogy nem járt-e le épp valamid, valami olyan, ami tetszik neki.
4. tegyük fel hogy aznap amikor sikeresen betört, nem vitt semmit, így másnap , kedden , visszanéz. még mindig a támadástól számított 24 órán belül járunk.. ha talál lejárt termelést, olyat ami tetszik is neki, akkor ki tud fosztani 1 darab épületet nálad.
5. amikor lejárt a 24 óra, akkor újra támadhatóvá váltál, addig nem vagy az neki. tehát megvárja hogy a 24 óra lejárjon, és megint megtámad, és sikeresen betör hozzád. / még kedden /
6. ha a támadása után talál vihető dolgot, megint le tudja fosztani 1 darab épületedet

tehát lényegében a fenti módszerrel 1 nap alatt tényleg 2x fosztott nálad.. /kedden /
de abból az egyik támadás még hétfőn volt és kedden fosztott , a másik támadása meg kedden volt, és azután fosztott..

1 sikeres támadás után csak 1x lehet fosztani, és csak 1 épületet.
viszont a sikeres támadás után, van 24 óra a fosztásra
sikeres támadás után 24 órán belúl nem támadhat újra
viszont ha letelik a 24 óra , megint támadhat

remélem érthető volt amit írtam :)

lehetséges hogy előfordul néha 1-1 bug, azt olyankor jelenteni kell a sup-felé, kivizsgálják, és orvosolják.
néha 1-1 játékos megpróbálhat csalni , ha ilyenről tudomások van, azt jelenteni kell, és a problémát orvosolják
/ a csalót kitiltják/

De nem tartom tisztességesnek hogy csalással vádolj bárkit, főleg nem a játék készítőit, a sup-tagjait, vagy bárki olyan személyt, aki a játék üzemeltetésével foglalkozik, vagy a játékosok mindenféle nyűgjének a megoldásával foglalkozik, csak azért, mert nem vagy tisztában a játék alapvető elemeivel.
Mielőtt vádaskodni kezdenél, vagy mielőtt a nyílvánosság előtt lehúznád a játékot, s mielőtt a játékkal kapcsolatban csalást kiáltasz, előbb ismerd meg hogy lényegében miről is szól a játék, hogy milyen elemei vannak, hogy milyen lehetőségek vannak benne. !!!
 

Szemy

Új tag
Előfordulhat 1 nap 2 fosztás, a következőképpen :
1. lépés: a szomszédod hétfőn megtámad téged, és sikeresen betört a városodba, mert vacak volt a védelmed
2. vagy épp nincs lejárva semmi termelésed, vagy ami van az nem tetszik a győztes szominak, így nem foszt le azonnal
3. ilyen esetben majdnem 24 óra áll a rendelkezésére hogy valamit fosszon nálad, tehát lehetősége van 24 órán belül több alkalommal is benézni, és megnézni hogy nem járt-e le épp valamid, valami olyan, ami tetszik neki.
4. tegyük fel hogy aznap amikor sikeresen betört, nem vitt semmit, így másnap , kedden , visszanéz. még mindig a támadástól számított 24 órán belül járunk.. ha talál lejárt termelést, olyat ami tetszik is neki, akkor ki tud fosztani 1 darab épületet nálad.
5. amikor lejárt a 24 óra, akkor újra támadhatóvá váltál, addig nem vagy az neki. tehát megvárja hogy a 24 óra lejárjon, és megint megtámad, és sikeresen betör hozzád. / még kedden /
6. ha a támadása után talál vihető dolgot, megint le tudja fosztani 1 darab épületedet

tehát lényegében a fenti módszerrel 1 nap alatt tényleg 2x fosztott nálad.. /kedden /
de abból az egyik támadás még hétfőn volt és kedden fosztott , a másik támadása meg kedden volt, és azután fosztott..

1 sikeres támadás után csak 1x lehet fosztani, és csak 1 épületet.
viszont a sikeres támadás után, van 24 óra a fosztásra
sikeres támadás után 24 órán belúl nem támadhat újra
viszont ha letelik a 24 óra , megint támadhat

remélem érthető volt amit írtam :)

lehetséges hogy előfordul néha 1-1 bug, azt olyankor jelenteni kell a sup-felé, kivizsgálják, és orvosolják.
néha 1-1 játékos megpróbálhat csalni , ha ilyenről tudomások van, azt jelenteni kell, és a problémát orvosolják
/ a csalót kitiltják/

De nem tartom tisztességesnek hogy csalással vádolj bárkit, főleg nem a játék készítőit, a sup-tagjait, vagy bárki olyan személyt, aki a játék üzemeltetésével foglalkozik, vagy a játékosok mindenféle nyűgjének a megoldásával foglalkozik, csak azért, mert nem vagy tisztában a játék alapvető elemeivel.
Mielőtt vádaskodni kezdenél, vagy mielőtt a nyílvánosság előtt lehúznád a játékot, s mielőtt a játékkal kapcsolatban csalást kiáltasz, előbb ismerd meg hogy lényegében miről is szól a játék, hogy milyen elemei vannak, hogy milyen lehetőségek vannak benne. !!!


Szia Helen, igen, olvastam a fórumon, hogy "csak" azt lehet csinálni, amit írtál. Mielőtt ide írtam, elolvastam mindent a játékkal kapcsolatban, hogy mit-hogy lehet. Pont ezért kérdeztem, hogy azt, amit a RENDSZERT ÜZENET, ergó a SZERVER LOGOLT, az hogy lehetséges, mert normál játékkal képtelenség. Érdekes, hogy a supportnak írtam és a support nevében valaki válaszolt de az nagyon kamu volt. És ez mi: "De nem tartom tisztességesnek hogy csalással vádolj bárkit, főleg nem a játék készítőit, a sup-tagjait...."??? Milyen játék készítőkről és sup-tagokról zagyválsz? Te csak csak trollkodsz ugye?? Ja, és hogy tudd, volt egy kis szabad időm, foglalkoztam a kérdéssel és feltettem az esetet egy pár oldalra, ahol értékeléseket írnak a játékról (az 5/1.5 elég karcsú, mert még a szanaszét alázott WT is 5/3). 10/8 válasz adó megerősítette, hogy igen, alap számítástechnikai tudással simán hackelhető a játék, ők is átélték ugyan ezt (mindenki törölt, lépett, és kommentelte a fórumokra, hogy hagyják a fenébe ezt a játékot). A másik kettő, megerősítette, hogy faék egyszerűséggel hackelhető a játék, még nem játszottak vele, de a közeljövőben mindenképp kipróbálják, hogy mennyire "komoly" a játék védelme és mennyi erőfeszítés kell a hackeléshez. Ja és hivatalosan elérhetőek a scriptek a csalásokhoz.
 

Csatolmányok

  • FoE tagok.PNG
    FoE tagok.PNG
    321,6 KB · Megtekintések: 14

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Szia, a rendzser üzenet nem ezt mutatta. "kamikaze22" kb 8-10 óra külömbséggel 2 alkalommal fosztott ki 39 épületet, a mai nap pedig "HariAti" is 39 épületet fosztott ki nálam. Supportnak írtam, valaki azt írta vissza (Inno games support aláírással), hogy adjam meg a jelszavamat és írjam le, hogy engedélyezem, hogy bejelntkehet a városomra. Hát nem ma jöttem le a falvédőről.
Itt egy videó a különböző csalásokról. van róla szó, hogy macro segítségével hogyan lehet instant restartolni az egész város termelését. Szerintem itt orra bukott a 2 "mester".....

Kérlek, ha már nyilvánosan állítasz ilyen dolgokat, erről csatoljál képernyőfotót! Amiről persze nem tudsz, mert amúgy nem igaz.
A support direkt írta, hogy nincs szükségük a jelszavadra, csak engedélyt kértek, hogy beléphessenek a városodba! Így az írásod itt is hamis, valótlan információt tartalmaz!
A videó nem arról szól, amit írtál, hanem arról, hogyan lehet GvG-ben makróval csatázni (ezért amúgy büntetés jár), illetve hogyan lehet anélkül gyorsan csatázni.

Szóval, kérlek, ne dezinformáld az itteni közösséged, ha már nem érted a játékot!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Supportnak írtam, valaki azt írta vissza (Inno games support aláírással), hogy adjam meg a jelszavamat és írjam le, hogy engedélyezem, hogy bejelntkehet a városomra. Hát nem ma jöttem le a falvédőről.

Ez úgy ahogy van, hazugság.

Én válaszoltam neked. Külön felhívtam a figyelmedet, hogy nem kell a jelszavad. A nevemmel van aláírva a válasz és nem „Inno games support” az aláírás.

Mivel semmi titkos nincs benne (és egy szabvány válasz) idemásolom:

Kedves Szemy,

Kérek engedélyt a városodba belépni (nem kell jelszó!!!).
Csak annyit írj, hogy engedélyezed.

Üdvözlettel:

Bütyök
Game Moderator
A Forge of Empires csapata
 

helen

Nagyon aktív tag
Szia Helen, igen, olvastam a fórumon, hogy "csak" azt lehet csinálni, amit írtál. Mielőtt ide írtam, elolvastam mindent a játékkal kapcsolatban, hogy mit-hogy lehet. Pont ezért kérdeztem, hogy azt, amit a RENDSZERT ÜZENET, ergó a SZERVER LOGOLT, az hogy lehetséges, mert normál játékkal képtelenség. Érdekes, hogy a supportnak írtam és a support nevében valaki válaszolt de az nagyon kamu volt. És ez mi: "De nem tartom tisztességesnek hogy csalással vádolj bárkit, főleg nem a játék készítőit, a sup-tagjait...."??? Milyen játék készítőkről és sup-tagokról zagyválsz? Te csak csak trollkodsz ugye?? Ja, és hogy tudd, volt egy kis szabad időm, foglalkoztam a kérdéssel és feltettem az esetet egy pár oldalra, ahol értékeléseket írnak a játékról (az 5/1.5 elég karcsú, mert még a szanaszét alázott WT is 5/3). 10/8 válasz adó megerősítette, hogy igen, alap számítástechnikai tudással simán hackelhető a játék, ők is átélték ugyan ezt (mindenki törölt, lépett, és kommentelte a fórumokra, hogy hagyják a fenébe ezt a játékot). A másik kettő, megerősítette, hogy faék egyszerűséggel hackelhető a játék, még nem játszottak vele, de a közeljövőben mindenképp kipróbálják, hogy mennyire "komoly" a játék védelme és mennyi erőfeszítés kell a hackeléshez. Ja és hivatalosan elérhetőek a scriptek a csalásokhoz.
Kettőnk közül nem én vagyok aki trollkodik..
És nem én rontom mindenféle fórumokon a játék hitelét..

Ha probléma van és csalásra gyanakszol, nem az kéne az 1. legyen hogy különféle külső fórumokon-oldalakon ekézed a játékot.
Ha tényleg komoly probléma van, akkor azt meg kell oldani. Játékon belül.. Vagyis a Sup-segítségével , és nem rosz-hírét kelteni..
 

Szemy

Új tag
Kettőnk közül nem én vagyok aki trollkodik..
És nem én rontom mindenféle fórumokon a játék hitelét..

Ha probléma van és csalásra gyanakszol, nem az kéne az 1. legyen hogy különféle külső fórumokon-oldalakon ekézed a játékot.
Ha tényleg komoly probléma van, akkor azt meg kell oldani. Játékon belül.. Vagyis a Sup-segítségével , és nem rosz-hírét kelteni..

Még mindig nem olvastad az előzményt, fecsegsz össze-vissza anélkül, hogy tudnád miről van szó. SZÁNALMAS!!
 

Szemy

Új tag
Ez úgy ahogy van, hazugság.

Én válaszoltam neked. Külön felhívtam a figyelmedet, hogy nem kell a jelszavad. A nevemmel van aláírva a válasz és nem „Inno games support” az aláírás.

Mivel semmi titkos nincs benne (és egy szabvány válasz) idemásolom:

Kedves Szemy,

Kérek engedélyt a városodba belépni (nem kell jelszó!!!).
Csak annyit írj, hogy engedélyezed.

Üdvözlettel:

Bütyök
Game Moderator
A Forge of Empires csapata


Amit írtál az a hazugság! Ilyet én is tudok:

Kedves Bütyök,

Fórum adminisztrátori jogaidat ezennel visszavontuk.

Üdvözlettel:

Lilith Dém
Comunity Manager
A Forge of Empires csapata


Látod, nem nehéz hazugságot írni. Egy szó, mint száz: Jópár weboldal megerősítette, hogy ez a játék a csalások egyik gyöngyszeme. Had idézzek egy gondolatot a sok-sok hasonló hozzászólásból:
"A játékos állomány és a community siralmas, a színvonal és az értelmi szint jócskán elmarad az átlagtól. A játék önmagában jó ötlet lenne, de a rengeteg hiba, a csalók száma és a kiegyensúlyozottság teljes hiánya miatt az új játékosok pár nap után megutálják. A support tehetetlen, nincsenek meg a kiépített rendszerek arra, hogy folyamatosan és a háttérből monitorozzák a játékosokat anélkül, hogy rájelentkeznének a felhasználói fiókunkra, ezzel kizárva a felhasználót a saját fiókjából. Ez felveti annak a lehetőségét is, hogy illetéktelenül eltulajdonítják a felhasználói fiókokat. A balansz borzasztó! A kezdő játékosok tehetetlenek, nincs esélyük fejlődni, mert a magas szintű, régóta játszó felhasználók ellehetetlenítik számukra a játékot. Ez a játék a játéktörténelem egyik legnagyobb bukása, ennél nagyobbat csak a "Cyberpunk 2077" bukott."

Részemről vége, nem foglalkozok többé ezzel. Ez nem más, mint időpazarlás.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Szóljon már valaki a rendszergazdának, hogy egy önmagát generáló kártékony vírus férkőzött a FoE belsőhálózatába! Jelen állás szerint, pillanatnyilag nem hat rá semmilyen ismert környezetbarát semlegesítő (szép szó, magyarázat, levezetett okfejtés, hivatalos iránymutatás, sőt még szép Helen(a) is hiába csillogtatta meg páratlan és határtalan kommunikációs képességét) szer!
Az ilyen kórokozók ellen csakis kemény és határozott fellépést tartok elfogadhatónak! Sicc!
Javasolni szeretném a fejlesztőknek, hogy legyenek szívesek örökös helyet biztosítani neki, az én gyönyörűséges közvetlen szomszédságomban! Csak hogy érezze a törődést! Mert én nem csak behajtom a hadisarcot, de kellő mértékkel még a nevezetesét is építeném szívesen!
 

EricaG

Új tag
kétkörös csata.. úgy kell kiválasztanod hogy mivel harcolsz, hogy mind a 2 körben nyerhess..
Köszönöm a válaszod.
S honnan lehet azt előre tudni, hogy az a csata esetleg 2 körös lesz?

Korábban nem nagyon tapasztaltam ilyet,csak mostanság, GVG nekem nincs feloldva, csak simán egy feladatot akartam megoldani, ahol harccal egy szektor elfoglalása a feladat. Csak kicsit meglepődtem. :rolleyes:
 

EricaG

Új tag
Ha GVG-ről van szó, akkor ott eleve 8 védő sereg lehet bent. Ráadásul mindegyik védő sereget tízszer kell legyőzni. A védősereg alatti kis kék kockák mutatják, hogy hányszor kell még legyőzni. Tehát akár 80 csata is kellhet, hogy elfoglalj egy szektort. Azonban minden csata előtt fel tudod tölteni egészséges katonákkal a seregedet. Ráadásul a céhedből egyszerre többen is támadhatjátok a védőket.
Szia!
Köszönöm a válaszod!

Nincs GVG-m, csak a feladatsort akartam megoldani, hogy foglaljak el harccal egy szektort. 6 katonát láttam, betámadtam, leöltem őket, majd betöltött 8 új egységet. Mondanom sem kell, hogy nekem már eleve nem maradt 8 egységem, feltölteni én nem tudtam, legfeljebb megszakíthattam volna a csatát, s kezdhettem volna előlről.
Persze így is az lett a vége, mert mind meghaltak. :(
 

helen

Nagyon aktív tag
Köszönöm a válaszod.
S honnan lehet azt előre tudni, hogy az a csata esetleg 2 körös lesz?

Korábban nem nagyon tapasztaltam ilyet,csak mostanság, GVG nekem nincs feloldva, csak simán egy feladatot akartam megoldani, ahol harccal egy szektor elfoglalása a feladat. Csak kicsit meglepődtem. :rolleyes:


Amikor támadást indítasz, ugye látod jobb oldalon az ellenfél seregét, és ahhoz tudod igazítani hogy mit teszel be támadónak.
Ha sima csatára számíthatsz, akkor van 1 jelzés hogy 1 csapat az ellenfeled.
Ha 2-körös lesz a csata, akkor az ellenfél seregénél látszik hogy 2 csapat van benn.
Majd figyeld meg, az ellenséges sereg bal oldalán van egy jel, ott mutatja hogy 1 vagy 2 csapat ellen mész.
Meg is tudod nézni mindkét csapat összetételét.
Amit látsz, az az elsődleges csapat, de ha a bal oldalán ott van egy 2-es szám, akkor ugye 2 csapat lesz.. kattints rá erre a 2-esre.. ez megmutatja a másodlagos csapatot amit le kell győznöd.
Te minden esetben csak 1 csapatot állíthatsz össze, úgy kell ezt megtenned, hogy mindkét csapatot le tudd vele győzni.
 
Fent