Érdekes

DeletedUser

Guest
Felettébb érdekesnek tartom azt hogy a D szerveren hogy lehet egy céhnek a GVG ben a jövőkorban meg nem csak abban a korban hanem az összes korban van betéve ostroma.Viszont az a játékos aki legjobban halad a tehfán még csak a késő középkorban tart.Akkor honnan van serege hozzá????Valamint a gyarmi korban már foglaltak is szektort de még senki sem jutott el eddig a korig..
Valaki tehát feltudna világosítani ez hogyan is lehet??
Sejtésem van de kiváncsi vagyok mások véleményére is.....
Valamint erröl a beírásrol csinálok srcreen shootot hogy legyen bizonyítékom a beírásrol mert nem az 1. eset hogy eltűnik a beírásom vagyis csak az olyan ami nem tetszik bizonyos személyeknek....
 

Vanek ur

Aktív tag
Egy verzió: a térképen (és a fő küldetésszálon) előre haladva vannak olyan küldetések, amik csapatokat adnak. Ezen küldetéseknél tök mindegy, hogy Te melyik korban vagy, de a kapott csapatokat abból a korból kapod, amelyik korú a térképi részhez kapcsolódó küldetés - így pedig megoldható, hogy alacsonyabb korban is kaphass magasabb korú csapatokat. (Például posztmodern korban nekem is volt holnap kori csapatom, sőt, jelenkorban már holnap kori épületem is. Így tudtam korábbi korúként is holnap korú PvP toronyban pontokat szerezni GvG-vel.)
 

DeletedUser

Guest
Na igen de van olyan küldetés hogy gyárts le egy adott korbol egységet és azt meg sem birod szakítani.Akkor azon hogy haladsz tovább??Főleg hogy több korral még lejebb vagy...igy esélyed sincs teljesíteni...
 

Vanek ur

Aktív tag
Én nem emlékszem ilyen küldire, de ha Te mondod. Mindenesetre biztosan meg lehet csinálni mindent előre, csak kellő mennyiségű pénzt kell beleölni.
 

DeletedUser

Guest
Nem tudom hogy így van e de többen mondták hogy a küldikkel max2 korral lehet előre haladni.Tehát ha igaz akkor egy késő középkori sehogy sem bir jövőkorba ostromot betenni csak ha van benfentes a hátamögöttt...
 

nebath

Új tag
Én írtam a Supportnak, mert felettébb érdekel a hogyan. Végig csináltam az összes kort, összes küldetést, de nem emlékszem ilyen lehetőségekre.
Ők nem zsiványokat tettek be , hanem kor szerinti egységeket, + zsiványokat mindenhova.Kíváncsian várom a választ.
 

Vanek ur

Aktív tag
Én írtam a Supportnak, mert felettébb érdekel a hogyan. Végig csináltam az összes kort, összes küldetést, de nem emlékszem ilyen lehetőségekre.
Ők nem zsiványokat tettek be , hanem kor szerinti egységeket, + zsiványokat mindenhova.Kíváncsian várom a választ.

Próbáld ki: ostromnál ne rakj senkit a saját embereid közé, csak nyomj az ostrom létrehozására - és lám, ott van egy, a kornak megfelelő ostromsereg a semmiből. ;) És ez így működik már a legeleje óta; és nem kell hozzá saját egység sem, de még az adott korban sem kell lenned. Csak a nyersanyagigényt kell megoldani (akár gyémánttal, akár máshogyan).
 
Utoljára szerkesztve:

Eivissa

Új tag
sziasztok. ez nagyon muris, hogy ezt itt olvasom. köszi a többieknek a választ, mert akkor nekem már nem kell erre reagálnom. hihihi :))) köszi, üdv. peti.
 

DeletedUser

Guest
Sebaj csak had öljék bele egyesek így a sok gyémántra a sok sok pénzt majd biztos 1. ként érnek sehova ezzel...
 

DeletedUser24612

Guest
Sebaj csak had öljék bele egyesek így a sok gyémántra a sok sok pénzt majd biztos 1. ként érnek sehova ezzel...
Alapvetően igazad van, viszont ha más nem ölné bele a pénzt mivel játszanál? Amivel egyidős vagy. Kellenek a fizetős játékosok, az egyensúlyt nehéz eltalálni a fizetős/ingyenes játékosok/cég bevétele között, itt szerintem nincs gond vele, vannak sokkal rosszabbak is.
 
Egy kisebb játékos tud segíteni a nagy harcosoknak azzal ha ostrom sereget tesz be olyan korba amit Ő még nem ért el:)
 
Én azt szeretném megtudni a céhexpedíció elsőre azt írja érd el a vaskorszakot ha meg benne vagy azt most csatlakoztál a céhhez nem vehetsz benne részt, majd csak 6 nap 2 óra múlva vehetsz benne részt:( Brisgárdon céhet váltottam és még ugyan az nap játszhattam!
 

Vanek ur

Aktív tag
Én azt szeretném megtudni a céhexpedíció elsőre azt írja érd el a vaskorszakot ha meg benne vagy azt most csatlakoztál a céhhez nem vehetsz benne részt, majd csak 6 nap 2 óra múlva vehetsz benne részt:( Brisgárdon céhet váltottam és még ugyan az nap játszhattam!

A céh expedíciók elindulásánál számít a hollét (kedd reggel 8 vagy 9). Ha még az előző céhben voltál (vagy nem voltál céhben), akkor az újban nem tudsz azon a héten haladni - ha viszont a céh expedíciók kezdeténél már az újban voltál, akkor már tudsz benne játszani.
 

EricaG

Új tag
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van az, hogy szektort szeretnék elfoglalni, mutat 6 katonát, őket leölöm, s máris a szektorban megjelenik újabb - most már 8 ellenfél, akit le kell ölnöm a terület elfoglalásához, de nekem nem ajánl fel olyan lehetőséget, hogy a leölt katonáim tudjam pótolni, hogy én is 8 fővel vegyem fel a harcot.
Köszönöm előre is a választ. EricaG
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van az, hogy szektort szeretnék elfoglalni, mutat 6 katonát, őket leölöm, s máris a szektorban megjelenik újabb - most már 8 ellenfél, akit le kell ölnöm a terület elfoglalásához, de nekem nem ajánl fel olyan lehetőséget, hogy a leölt katonáim tudjam pótolni, hogy én is 8 fővel vegyem fel a harcot.
Köszönöm előre is a választ. EricaG
kétkörös csata.. úgy kell kiválasztanod hogy mivel harcolsz, hogy mind a 2 körben nyerhess..
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van az, hogy szektort szeretnék elfoglalni, mutat 6 katonát, őket leölöm, s máris a szektorban megjelenik újabb - most már 8 ellenfél, akit le kell ölnöm a terület elfoglalásához, de nekem nem ajánl fel olyan lehetőséget, hogy a leölt katonáim tudjam pótolni, hogy én is 8 fővel vegyem fel a harcot.
Köszönöm előre is a választ. EricaG
Ha GVG-ről van szó, akkor ott eleve 8 védő sereg lehet bent. Ráadásul mindegyik védő sereget tízszer kell legyőzni. A védősereg alatti kis kék kockák mutatják, hogy hányszor kell még legyőzni. Tehát akár 80 csata is kellhet, hogy elfoglalj egy szektort. Azonban minden csata előtt fel tudod tölteni egészséges katonákkal a seregedet. Ráadásul a céhedből egyszerre többen is támadhatjátok a védőket.
 

helen

Nagyon aktív tag
Ha GVG-ről van szó, akkor ott eleve 8 védő sereg lehet bent. Ráadásul mindegyik védő sereget tízszer kell legyőzni. A védősereg alatti kis kék kockák mutatják, hogy hányszor kell még legyőzni. Tehát akár 80 csata is kellhet, hogy elfoglalj egy szektort. Azonban minden csata előtt fel tudod tölteni egészséges katonákkal a seregedet. Ráadásul a céhedből egyszerre többen is támadhatjátok a védőket.
nem lehet GVG mert ott nincs olyan ellenfél ahol 6 egység van benn 8 helyett.. Erika a 2-körös csatával találkozott valahol, arról írt
 

Szemy

Új tag
Sziasztok!
Lehet, hogy off topik, ezért elnézést kérek, de olyan esettel találkoztam, amiről itt a fórumon sem találtam információt. Az eset egy fosztogatás, amire azt mondanám, hogy oké, ha úgy történt volna, ahogy a "Fosztogatás" topikban le volt írva. A sztori igen egyszerű: "kamikaze22" 1 nekifutásra kifosztotta az összes épületemet (39db épület). Ebben több szépség hiba is van: 11 nyersanyag és alapanyag gyártó épület gyártási ideje kb. 12-14 órával hamarabb befejeződött, mint kellett volna és 3 épület, ami 24 órás ciklusokban termel (Városháza, Kelta farm, Delphoi jósda) 9 órával azután, hogy kinyertem a tartalmukat, újra befejezte a ciklusát. A várost nem érte támadás, mégis abban a pillanatban, hogy megjelent a városomnál, az összes épület befejezte a termelési ciklust és minden épületet kifosztott. Van erre épkézláb magyarázat?
 

Szemy

Új tag
Szia "A PrOfÉTA"!
Köszönöm, küldtem üzenetet a supportnak. Amióta írtam, újra megtörtént az eset és újra "kamikaze22" volt a tettes :( Nem hittem, hogy itt is vannak csalók. Várok 1-2 napot és ha nem oldódik meg, törlöm a várost :( Kár érte, mert jó játéknak ígérkezett, de nem azért játszok, hogy egy csalót tápláljak. :(
 
Fent