Keresési eredmények

  1. Chat használata a csatatéren.

    A javaslatom a következő, a csatatéren történő elfoglaltság közben nagyon nehézkes a céhes illetve a partnerekkel való párbeszéd, kommunikáció, ha látjuk villogni az üzenet fület illik vagy kell ellenőrizni ki és mit üzent nekünk ami nem egyértelmű mert jöhet fontos, személyes,csatateres, de...
  2. Kommunikáció ,üzenetek

    A következőt szeretném elétek tárni. Jó lenne a céhes és egyéb beszélgetős felületeken egy jelzés,hogy az illető akinek írtam az látta az üzenetemet,sokszor okoz problémát az, hogy egyes játékos társak esetleg figyelmetlenségből, nemtörődömségből nem reagálnak az üzenetekre, vagy a legrosszabb...
  3. Céh kincstár

    A javaslatom a következő lenne. A kincsestár áruit csak CE nyitásra és csatatéri építkezésre lehet felhasználni,én adnék jogot a céh főnöknek ,hogy ha szükséges akkor kezelhesse szabadon kereskedhessen vele,adhasson építkezésre egy céh társnak ,mert például vannak olyan áruk a kincstárban...
  4. Új esemény.

    Sziasztok itt a legújabb kreálmányom ami bízom benne mindenkinek tetszeni fog. Az esemény lényege,hogy a lehető legrosszabb ajánlatokat üzleteket kell megcsinálni de akár be is csaphatjuk egymást pl. én felajánlok 20 gyémántot 100 nikkelért az ajánlatot úgy küldöm el ,hogy előbb én kapjam meg...
  5. 1.9-es építés

    Sziasztok. Sokunknak főleg az új játékosoknak problémát okozhat az 1.9-es építkezést megérteni ,az alábbi URL segíthet a továbbiakban. https://foe.tools/hu/gb-investment/The_Arc/
  6. Esemény épület 2.

    Édeklődés hiányában töröltem.
  7. A kor bajnoka.

    Azt találtam ki,hogy lehetne motiválóbb a cím például járhatna több jutalommal fp,gyémánt ha megtudja őrizni a pozíciót ,bent lehetne a profilban mint teljesítmény járhatna érte valami plusz. Az érdekes,hogy ez a téma ennyire érdektelen.
  8. Csere lehetőség.

    Azt javasolnám,hogy a felesleges vagy fel nem használt fejlesztőket,választókat had cserélgethessük egymásközt.Erre lehetne egy esemény amikor egy épületet lehet nyerni és ennek segítségével cserélgetünk egy egy arányban így nincs vissza élés vagy csalás lehetősége,mindenki azt azért cserél...
  9. Eseményépület

    Sziasztok azt szeretném javasolni,hogy egy korábbi a 2021-es Futballkupa nyereménye ,az Athlon apátság ismét megnyerhetővé válna. Jól jönne a védelmi és támadó bónusz a védekező seregnek jutalom miatt.
Fent