Új esemény.

Sziasztok itt a legújabb kreálmányom ami bízom benne mindenkinek tetszeni fog.
Az esemény lényege,hogy a lehető legrosszabb ajánlatokat üzleteket kell megcsinálni de akár be is csaphatjuk egymást pl. én felajánlok 20 gyémántot 100 nikkelért az ajánlatot úgy küldöm el ,hogy előbb én kapjam meg amit kértem és nem fizetek érte.Ezzel én is és a partner is léphet mert én becsaptam ő meg elhitte.
A továbbiak még bonyolultabbá teszik ugyanis a Forge csapata is részt vesz benne, aképpen ,hogy egyes fordulókban ha a játékos megígéri ,hogy többet nem szidja a Forge csapatot extra lépést kaphat.Ha bele egyezünk ,hogy innentől kezdve csak jókat írunk nekik még sikerülhet is a küldetés sorozat de persze nekik is megvan az esélyük becsapni a játékost.a megfelelő mennyiségű szívecskés vagy mosolygós emoji esetén akár a megnyerhetetlen jutalmat is megkaphatja. ami 1000000 gyémántba kerülne.
A nyeremény két új katonai egység az egyik a Bitang a másik a Tesó.A Tesó úgy működik,hogy bevetéskor az ellenséges csapathoz lerakjuk,ekkor cigit vagy egy százast kér,persze az ellenséges katona elküldi de ilyenkor nem tud támadni és mi lépéselőnyhöz jutunk,kettes szintre fejlesztve az utolsó katona fegyverét el is lopja.
A bitang egy Foe feliratú sátorban lehet termelni,a csatatéren bárhol képes felbukkanni és alapvetően módosíthatja a csata kimenetelét kedvezve nekünk vagy akár az ellenfélnek is ki mennyi árut ad neki.
 
Úgy látom túl nagy az elégedetlenség a Forge felé hogy jogos e abba nem megyek bele ezt szórakoztatásnak szántam kevés iróniával.
Mi egy szolgáltatást használunk amit lehet ingyen ,és pénzért is igénybe venni ,a szolgáltatónak mindig van joga a feltételeken változtatni ha tetszik ha nem.
Kétségtelen nagyon frusztráló volt számomra a kapcsolatok tornya epizód de a többit tekintve semmiség, szerintem mindenkire ráférne egy kis önvizsgálat a készítőkre és játékosokra is mert sosincs egyirányú utca.Meg kell érteni a játékosok panaszát de meg kell érteni ,hogy gazdasági szempontjai is vannak a szereplőknek, akár mindkét oldalról.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent