Keresési eredmények

  1. Keshisyan

    yggdrasil motiválás

    Önsegítővel motiválható az yggdrasil, ( kipróbáltam most) viszont az tény, hogy fontos épületek hátra vannak sorolva és rendszeresen kimaradnak a motiválásról.
  2. Keshisyan

    Kék támadó bónusz!!!

    Nekem is gyanús a dolog, hogy csinálnak majd valami olyan szektort amin "védekezni" kell majd.
  3. Keshisyan

    VÁLTOZÁS!!!!

    Már többször volt több témában említve ez az idegesítő játékelem, hogy ideje lenne valami kikapcsoló lehetőséget beépíteni, hogy akik nem akarják látni ne kelljen okézni az ablakokat, mert nem lehet akárhová mellé kattintani csak üres helyre ami nem a város része. telefonom még megoldható...
  4. Keshisyan

    Új hiba Szent Patrik

    Arra van a kereső ablak, amit nem találsz beírod a nevét, elég az első pár betű is, és kiadja a találatokat. nem kell 30 oldalt átlapozni.
  5. Keshisyan

    Kerskedés játékosok között

    Akkor már legyen inkább gyémánt , adóval, . pl 100 gyémánt egy cucc abból a 100-t kifizeti a vásárló, az eladó megkapja a felét, a másik fele pedig marad a"banknál" vagyis a foe-nél , a kecske is jóllakik a káposzta is megmarad, Az ingyen gyémántoknak hamarabb a s.ggére lehetne verni és tuti...
  6. Keshisyan

    Cst nagyon laggol! :(

    Tegnap nálam is nagyon laggolt a csatatér pc-n, máskor adott idő alatt 2-3 csatát le tudok tolni, míg tegnap csak 1-t, és hosszú másodpercek mire bejött a következő támadás ikon.
  7. Keshisyan

    Felesleges figyelmeztetés

    Értem a problémát, felesleges a felugró ablak ebben az esetben, de le okézod és megnézed, gondolom nem akartak írni kétféle függvényt, és amin tiltó van az minden esetben előhozza a figyelmeztetőt, független, hogy támadni akarod vagy csak épületet megnézni amit amugysem tudnál építeni.
  8. Keshisyan

    Történet küldetés helyett 3 visszatérő

    Az normális, hogy eltűnt a történet küldetésem? Helyette van visszatérőből 3 párhuzamosan. Olyat, hallottam már, hogy a visszatérő eltűnik, nade a történet? Álltalában olyat szokott bedobni amivel kort kell lépni, és ilyenkor szüneteltetve van , de nem ez történt kutass ki egy technológiát kért...
  9. Keshisyan

    Kibeszélő Téli esemény

    Valaki nem csinált esetleg statisztikát, hogy hányszor volt 1 és 2 gyufaszál ? Mert nekem erős a gyanúm, hogy nem 50-50% lehetőséggel adja mert sokkal többször ad 1 gyufát mintsem kettőt, És akkor máris megdől az átlag 1,5 . Ahol gondolkodni kell és kicsit ésszel játszani ott mindig megvan az...
  10. Keshisyan

    CE ereklyejutalmak

    Martalócöböl és az akkori eventen szerezhető 1x1- cuccok : Rejtett árucikkek Rózsabokor PY-R8 Termelik ezeknek a lötyiknek a töredékeit Viszont nem értem mi köze a lötyiknek a Ce Ereklyejutalomhoz amire a téma címe utal?
  11. Keshisyan

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    A 20% az lehetne szerintem 10% is, mert néha úgy szalad fel a demó rajta mintha 50% lenne. Lehet jobban kiegyensúlyozná a harcolni akaró és a passzívan háttérben levő játékosokat, Mivel aki csatázna nem feltétlen akarja abbahagyni 200 ütésnél, mert már 40-50 lett a demója, és látja a...
  12. Keshisyan

    Modern\HighTech chatrendszer

    Nálam ez a hiba csak tableten fordul elő, de még nem sikerült konkrétan lokalizálni a hiba mibenlétét mert akkor is eltűnt ha lassan nyomogattam a betüket s nem níomtam picit félre, van hogy egy mondat után és van hogy egy kisregény után esik az egész. és volt, hogy direkt össze vissza...
  13. Keshisyan

    Kibeszélő 1.269

    Ezt úgy orvosolták, hogy kikapcsolták a % jelzéseket?, mert jelenleg egyik szerveren sem, se androidon se Pc-n nem jelzi, az adott területekre mennyi a demo% esélye.
  14. Keshisyan

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Aki szerint "xar" az event meg a játék és nem megy, javaslom nézzen meg egy magyar nyelvü videót róla, hogy hogyan érdemes játszani és taktikázni a győzelemhez, Az tény, hogy sokszor az ellenfél a maxot sebzi, miközben mi neki a minimumot, de mindig a határain belül marad, ezért is érdemes...
  15. Keshisyan

    katonai épület

    Mondjuk a kolosszeum termelhetne katonákat :) és máris lenne valami haszna kis szinten megépíteni és logikus is lenne a nevéhez, :)
  16. Keshisyan

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    "A demoralizáció ezen kívül lineáris lesz inkább, eltérően a korábbi exponenciális növekedésétől." Ezt elmagyarázná valaki hozzáértő? HA egy adott időben pl 98% esély volt a demó növekedésre (4 táborral) akkor akárhányon van már a demó a 98% akkor is 98% maradt, hogyan volt ez valaha is...
  17. Keshisyan

    Küldetés, napi kihívás, ...

    Nekem is ugyanez a feladat jött elő tegnap a napiban , de szerencsére ott volt mellette a csere lehetőség, amit meg is csináltam, de már nem emlékszem mire cserélt csak, hogy gyorsan meglett :)
  18. Keshisyan

    Kibeszélő Őszi esemény

    Azt kell mondjam bő két nap elteltével, hogy tuti javítottak a játék mechanikáján is, mert sokkal több "match" jön létre már sokszor az alap új táblán is, sok azonos szint szépen össze lehet rakni, A mancsosban sokszor előfordult, hogy olyan színes és párosíthatatlan táblák jöttek elő, hogy csak...
  19. Keshisyan

    Kibeszélő Őszi esemény

    Nincs bajom a pukkasztó mancsgyűjtős játékkal, csak azzal, hogy már szinte bevett gyakorlat lett minden eventes játékra új bőrt húzni és ugyanaz pepitában.
  20. Keshisyan

    Település átrendezése.

    Tény, hogy egyszerűbb lenne, de az is lehet pont ezzel akarták rávezetni a játékosokat, hogy nem kell sajnálni régi épületeket törölni, az újakért cserébe, illetve feladat kedvéért, hogy meg lehessen valamit építeni előbb helyet kell csinálni törölni valami másat, és később ha kell ujra építeni.
Fent