Keresési eredmények

  1. Új hiba Belépési hiba

    Érdekes. Mobil netről betölt a játék de a CSTt és a Kvantumot már nem tölti be. Wifiről minden tovabbi nélkül működik minden. Köszönöm és elnézest.
  2. Új hiba Belépési hiba

    Sziasztok. Reggel óta nem tudok belépni androidon a CST-be, se a Kvantumba. Azt írja nincs internet. Próbáljam újra. De még most se lép be.
  3. Új hiba Égei páros nyaraló hiba

    Sziasztok. Az Égei páros nyaraló eddig 50-50%-ban adott tervrajzot és/vagy FP-t, de most nem írja a felugró ablakban csak a 'tervrajz 50%' -ot. Az alatta nyerhető 6-6 db valamelyikéből kaptam de se tervrajz és/vagy se FP. Amúgy Androidos felületről beszélünk. Előre is köszönöm.
  4. Frissítés

    Nekem azt írta mindig hogy a játék verzió elavult. Frissitsem. És nem enged tovább. Und most este fél 11kor értem haza és most frissitettem. Most jutottam wifihez. És megnéztem. Reggel 6kor jött a rendszer üzenet hogy lesz frissítés és mint feljebb már írtam 10 órakor még beengedett de fél 2kor...
  5. Frissítés

    Sziasztok. Lehetne-e kérni, hogy ha frissítés van akkor még legalább 24 órát lehessen játszani a régebbi verzióval? Ma jan 31-én láttam hogy jön majd frissités. 10 órakor még simán beléptem a játekba de fél 2-kor már nem enged. Szeretném wifi-n keresztül frissíteni nem a mobil netemet erre...
  6. Nem játékhiba Pénz bónusz

    Üdvözlet. Androidos telefonról játszom. Ha indítok egy 100% pénzbónuszt az a Kalóztanyára a Varjúfészekre és az Elefántkirályságra nem ad kétszeres pénz beszedést. Köszönöm
  7. Support Áttekintő ablak

    Sziasztok. Az új frissitéssel telefonon a bal oldali áttekintő ablak a küldetések befejeztét megnyitás nélkül zöld pipával jelzi de a benne lévő napi küldetés ha teljes azt nem. Sőtt ha változás történik a napi küldetésben sárgával azt sem jelzi.
  8. Ismert hiba Raktár-Tárolás

    A mostani frissítéssel (07.11) a hiba megszűnt Androidon. Legalább is nálam.
  9. Ismert hiba Raktár-Tárolás

    Sziasztok. Mióta a töredékek fül megjelent a raktárban azóta ha kapok valami újat azt nem teszi felülre hanem végig kell lapozni, hogy lássam az új dolgot. 1x megjavult az előző frissités után de másnapra megint bele kellett lapozni, hogy lássam az új dolgokat. Több helyről is visszahallottam...
  10. Nem játékhiba Hiba a betöltéskor

    Mások is jelezték hogy nekik se ment de reggelre, legalább is nekem elindult. Köszönöm.
  11. Nem játékhiba Hiba a betöltéskor

    Sziasztok. Mióta ma frissítettem nem enged be a játékba. Illetve betölt a játék a háttérben az üzenet alatt/mögött de játszani nem lehet vele. Valami belső hibát ír. A kép mellékelve. A játék verziója: 1.236.19. A telefon samsung A70. Eddig nem volt soha ilyen problémám ezen a telefonon. Ujra is...
  12. Tablet

    Ha letudom. De ez csak akkor derül ki ha már a kezembe van a tabletta. Viszont ha mégse akkor azért nem adnék ki 180ezret a tabletért.
  13. Tablet

    Sziasztok. Érdeklődnék, hogy ez a FoE fut-e androidos tableten? Esetleg milyen rendszerigénye van?
  14. Javítva Egységkezelő

    Sziasztok. Én is találkoztam a fenti problémával. Alul az egységek mindegyike narancs vonalkás de mikor behúzom a sereghez már eltűnik a vonalka a saját egységeimnél. A függetleneknél nem. Android verzió. 1.221.18
  15. Support Céh csatatér

    Tegnap hétfőn a csatatér lezárása után 4. helyen zártunk. Ma kedden csodák csodájára a 3. helyet adta nekünk. Én ugyan örülök neki de szerintem ez így nem jó. KITARTÁS céh.
  16. Ismert hiba Nevezetes hozzájárulás

    Sziasztok. Mobilos verziónál azt vettem észre, hogy a nevezetes épületek hozzájárulási listába van 1 hiba. Képekkel illusztrálom de le is írom. Szóval. Roberta barátság tornya 140/930-at mutat. Rics king-é 355/710-et. Ha belépek Rics king nevezetesébe majd kilépek, csak belenéztem nem történt...
Fent