Support Céh csatatér

II. Peti

Új tag
Tegnap hétfőn a csatatér lezárása után 4. helyen zártunk. Ma kedden csodák csodájára a 3. helyet adta nekünk. Én ugyan örülök neki de szerintem ez így nem jó. KITARTÁS céh.
 

Csatolmányok

  • Forge of Empires_2021-08-17-19-04-44.jpg
    Forge of Empires_2021-08-17-19-04-44.jpg
    899,6 KB · Megtekintések: 15

rkgy

Új tag
A lassú csatatérrel kapcsolatban még vasárnap azt a választ kaptam a supporttól, hogy volt egy kis technikai problémájuk, ami már megoldódott.
Változás azóta sem történt, viszont legalább azt tudjuk, hogy a probléma a játék készülékében van és nem mi hajigálhatjuk ki a telefonjainkat.
 

helen

Nagyon aktív tag
A lassú csatatérrel kapcsolatban még vasárnap azt a választ kaptam a supporttól, hogy volt egy kis technikai problémájuk, ami már megoldódott.
Változás azóta sem történt, viszont legalább azt tudjuk, hogy a probléma a játék készülékében van és nem mi hajigálhatjuk ki a telefonjainkat.
reméljük meg is oldódik a dolog.. a céhemben is sokan szenvednek emiatt..
 

rkgy

Új tag
Ma érkezett telóra egy frissítés. Nagyon bíztam benne, hogy ez változtat valamin, de ahelyett most már a csatatéren pár ütés után ki is hajít a játékból. Egyre jobb.
Elővettem az előző telefonomat, amin még nem frissült augusztus eleje óta a játék, mert nem volt bekapcsolva, és azon hasít a csatatér. Igaz nem sötét ablakos, meg nincs barát aktivitás figyelő, stb, de minek is az ilyesmi, ha használhatatlan lesz tőle a játék?
 
Fent