Frissítés

II. Peti

Új tag
Sziasztok. Lehetne-e kérni, hogy ha frissítés van akkor még legalább 24 órát lehessen játszani a régebbi verzióval? Ma jan 31-én láttam hogy jön majd frissités. 10 órakor még simán beléptem a játekba de fél 2-kor már nem enged. Szeretném wifi-n keresztül frissíteni nem a mobil netemet erre elfogyasztani. Sajnos ez már nem az első ilyen frissítés. Legyetek szívesek több időt adni a frissitésre. Előre is köszönöm.
 

Darkpepp

Aktív tag
Mar bocsi, de altalaban mobil verziok 2-3 nappal kesobb kapjak meg a frissitest mivel meg at kell essenek a store hitelesitesen.
 

lala999

Új tag
Sziasztok. Lehetne-e kérni, hogy ha frissítés van akkor még legalább 24 órát lehessen játszani a régebbi verzióval? Ma jan 31-én láttam hogy jön majd frissités. 10 órakor még simán beléptem a játekba de fél 2-kor már nem enged. Szeretném wifi-n keresztül frissíteni nem a mobil netemet erre elfogyasztani. Sajnos ez már nem az első ilyen frissítés. Legyetek szívesek több időt adni a frissitésre. Előre is köszönöm.
Egyetértek . Nekem is ez a gondom.
 

Darkpepp

Aktív tag
Meg mi az, hogy nem enged jatszani? semmi koze hozza, regi kliensel is ugyan ugy be tudsz lepni ha a szerver mar frissult.
Lasd.: Mobil kliens verzio 1.274 jelenleg, es betara is siman be lehet lepni ami 1.276.
Jelenleg mobil verzio 1.274, de a szerver mar 1.275, es beenged.
Szerintem pont abban a pillanatban frissitettek a jatekot azert nem engedett be.
 
Utoljára szerkesztve:

II. Peti

Új tag
Nekem azt írta mindig hogy a játék verzió elavult. Frissitsem. És nem enged tovább. Und most este fél 11kor értem haza és most frissitettem. Most jutottam wifihez. És megnéztem. Reggel 6kor jött a rendszer üzenet hogy lesz frissítés és mint feljebb már írtam 10 órakor még beengedett de fél 2kor már nem.
Figyi. Sokszor volt már így. Nagyon sokszor tűrtem hogy egész nap nem tudok belépni. Nem véletlenül fakadt ki belőlem ez az írás.
 
Fent