Keresési eredmények

  1. Új hiba lejátszott csata hangeffekt

    Üdv. Mindenkinek! Érdeklődni szeretnék, hogy a Dinegu világban más játékában is "néma" a lejátszott csata. Pontosabban, kb. 4 napja egyik pillanatról a másikra megszűntek nálam a lejátszott csaták közbeni hangeffektek, teljesen némán megy. Zene az van, de azt kikapcsolom. Jeleztem a...
  2. Hogy lehet?

    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Hogy lehet technikailag, hogy valaki progresszív korban van és szert tud tenni posztmodern korban lévő harcosra, pl. kommandósra, aki a posztmodern legvégén van elérhetőségben. Hogy Bárkát stb. épületet tud szerezni, az OK, de harcost? üdvözlettel: Robszi
  3. Céhexpedició

    Játékostársak! Azzal a hülye Céhexpedíciós szabállyal van gondom, hogy kérj engedélyt a cég tulajdonosától vagy cégvezetőtől a tovább lépéshez. Megnyertem egy szintet...OK, adományoztam...OK, de mi a bánatos fittyfenének (és még finom voltam) kell engedélyt kérni. Tud erre valaki ésszerű...
  4. Hogy van ez?

    Megpróbálom a kérdésemet közérthetően feltenni. Most 417.000 ponttal a Progresszív kor előszobájában vagyok, 11 Forge pont és átléphetném Döbbenten tapasztaltam, hogy 25-30-35 millió ponttal rendelkező játékosok az Ipari korban vannak, de hihetetlenül fejlett városokkal. Ami érthetetlen...
  5. Flusztrált játékosok

    Van egy szociográfiai megfigyelésem. Miért támadja előszeretettel az erősebb játékos a sokkal gyengébb játékos városát és fossza ki? Itt 500-600%-os erőfölényről beszélek, ahol nyilván a gyengébb játékosnak esélye sincs. Itt nem arról van szó, hogy a gyengébb játékos szellemileg gyengébb, mint...
  6. Váltóhely kialakítása aranypénz és alapanyag között

    Tisztelt Fejlesztők! Lenne egy javaslatom a játékhoz. Talán megfontolandó. A játékban van aranyam és vannak alapanyagaim, amit a városom termel. Köztük nincs semmiféle "átjárhatóság". Ezt egy virtuális "váltóhellyel" meg lehetne teremteni. Ugyan termékfajtánként termelek, de fent, a alapanyag...
Fent