Céhexpedició

Robszi

Új tag
Játékostársak! Azzal a hülye Céhexpedíciós szabállyal van gondom, hogy kérj engedélyt a cég tulajdonosától vagy cégvezetőtől a tovább lépéshez. Megnyertem egy szintet...OK, adományoztam...OK, de mi a bánatos fittyfenének (és még finom voltam) kell engedélyt kérni. Tud erre valaki ésszerű magyarázatot adni. Én próbálkoztam az engedélykéréssel, van aki magasról tett rám, egy valaki volt, aki válaszolt, de az is, hogy most nem lehet. majd csak akkor, meg ekkor. Ésszerűtlen szabály, ezt a rendszergazdának üzemen.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A szabály nem ésszerűtlen, mivel kincstárból nyitják meg a szinteket, ezért jogosultságfüggő, hogy esetleg ne ürítsék le a kincstárat.
Keress másik céhet, ahol már nyitásnál fel van oldva az összes szint!
 

helen

Nagyon aktív tag
Játékostársak! Azzal a hülye Céhexpedíciós szabállyal van gondom, hogy kérj engedélyt a cég tulajdonosától vagy cégvezetőtől a tovább lépéshez. Megnyertem egy szintet...OK, adományoztam...OK, de mi a bánatos fittyfenének (és még finom voltam) kell engedélyt kérni. Tud erre valaki ésszerű magyarázatot adni. Én próbálkoztam az engedélykéréssel, van aki magasról tett rám, egy valaki volt, aki válaszolt, de az is, hogy most nem lehet. majd csak akkor, meg ekkor. Ésszerűtlen szabály, ezt a rendszergazdának üzemen.
vannak céhek amik alvó-üzemmódban vannak.. ha a céhvezető-k- is alszanak, akkor hiába fizetsz a kincstárba, nem lesz aki oldjon
a másik gond, ha nincs termék a kincstárban és ezért nincs oldva

az első esetben menekülj amilyen gyorsan csak tudsz , kivéve ha amúgy te is altatod az adott városodat.. akkor megfelel a céh
ha a második eset fordul elő, hogy nincs elég termék és azért nem odanak, akkor segítsd a céhed hogy ez a probléma megoldódjon..
 
Játékostársak! Azzal a hülye Céhexpedíciós szabállyal van gondom, hogy kérj engedélyt a cég tulajdonosától vagy cégvezetőtől a tovább lépéshez. Megnyertem egy szintet...OK, adományoztam...OK, de mi a bánatos fittyfenének (és még finom voltam) kell engedélyt kérni. Tud erre valaki ésszerű magyarázatot adni. Én próbálkoztam az engedélykéréssel, van aki magasról tett rám, egy valaki volt, aki válaszolt, de az is, hogy most nem lehet. majd csak akkor, meg ekkor. Ésszerűtlen szabály, ezt a rendszergazdának üzemen.
Lehet nem termelsz megfelelő mennyiségű terméket a közösbe. Talán ez is közrejátszik. Kisebb céheknél biztos kapnál lehetőséget. Nagyobb céheknél jobban odafigyelnek a raktárkészletre és várhatod a reményt.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Lehet nem termelsz megfelelő mennyiségű terméket a közösbe. Talán ez is közrejátszik. Kisebb céheknél biztos kapnál lehetőséget. Nagyobb céheknél jobban odafigyelnek a raktárkészletre és várhatod a reményt.
Viszont nagyobb céheknél többen és többet termelnek a kincstárba, így gyorsabban összejön a szükséges mennyiség.
Ezért a nagyobb céhek mindig feloldják mind a négy szintet, míg a kisebb céheknél, jó, ha hármat.
 
Viszont nagyobb céheknél többen és többet termelnek a kincstárba, így gyorsabban összejön a szükséges mennyiség.
Ezért a nagyobb céhek mindig feloldják mind a négy szintet, míg a kisebb céheknél, jó, ha hármat.
Nem szeretnék genya lenni de vannak olyan játékosok akik utazóknak hívom :) Ezt úgy értem hogy ha egy céhnek fogynak a készletei akkor időben vált másikat. (ezek azok akik csak csatára vannak ráállva és nem adakoznak kincstárba vagy nem is foglalkoznak a céhes raktárról)
Az a jó játékos aki kitart a céh mellet mégha vészesen is fogynak a készletei. Na meg persze segíti a céh kincstárat feltölteni.
 
Fent