Keresési eredmények

  1. Szomszédok és céhtagok rendezése - kor szerint

    Arra gondoltam, a szomszédokat nem-e lehetne koruk szerint rendezni? Ugyan is, a Barátság toronnyal rengeteg idő végig nézni ki milyen korban van, hogy ne régebbi koros nyersekre menjen el a bónusz, az automata meg ugye nem válogat. mondjuk a beállításokban választható lenne, hogy a szomszédok...
  2. Big Ben nevezetes és Időgép ereklye

    Arra gondoltam, jó nevezetes lehetne a Big Ben. jutalma pedig szinte minden épület (nevezetesek is) termelési/aratási időt (kivétel a lakó, gazdasági és termelő épületek) szintenként emelkedve csökkentené. 1-10 szint 1-10% utána minden szint 0,2% , így 80 szinten 24%-al csökkenne a termelési...
  3. nevezetes többlet rajzai eladása

    Egy gondolat merült fel bennem, és a céhben beszéltünk erről pár taggal, nekik is tetszett, hogy a sok rajz amit összeszedünk komoly munkával amiért másokat segítünk, nekünk csak egy ideig támogatás, utána semmi haszna a sok sok rajznak, nekem pl Bárkából majdnem +600 szintre van rajzom. A...
  4. Eseményközpont-funkció javaslat

    Tiszteletem! Lenne egy javaslatom az új eseményközponttal kapcsolatban. Sokan sok esemény jutalom épületét nem tudják teljesen kiépíteni, vagy mert nem jön össze vagy ami jellemzőbb, hogy nincs elég idejük a játékra. A legtöbb épületet sikerül, kemény munkával az események alatt teljesen ki...
Fent