nevezetes többlet rajzai eladása

Egy gondolat merült fel bennem, és a céhben beszéltünk erről pár taggal, nekik is tetszett, hogy a sok rajz amit összeszedünk komoly munkával amiért másokat segítünk, nekünk csak egy ideig támogatás, utána semmi haszna a sok sok rajznak, nekem pl Bárkából majdnem +600 szintre van rajzom.
A gondolat: Miért nem lehet ezeket mondjuk gyémántra beváltani??? 1 teljes szint (9részletes) rajz 1 gyémánt.
Ezzel a nagyobbakat is lehetne ösztönözni, hogy pakoljanak a kisebb korban lévőkhöz is, szerintem.
Mert magamon is észreveszem, ha ki van egy-egy közepesen fontos nevi rajza pl fronti, 80 felett nem is pakolok máshoz (hogy más is gyűjthesse a rajzot) és ugye már medál sem kell a mezőkre, mind megvéve.
 

III. Dementia

Aktív tag
Hááát, a nagyobbakat nem arra kell ösztönözni, hogy pakoljanak, hanem közelharcot kell vívni velük a pozíciókért.
 
Én nem olyan rég kezdtem a játékot, de már bennem is felmerül, hogy miért nem lehet kicserélni a felesleges rajzokat mint pl koloszeum..
Akár a régiségkereskedőnél valami apróért (hiszen amugy árulja), vagy rajz mix csere. mint a 2 rajzot egyért, csak itt pl beraknánk X menyiséget és random adhatna valami másat.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Egy gondolat merült fel bennem, és a céhben beszéltünk erről pár taggal, nekik is tetszett, hogy a sok rajz amit összeszedünk komoly munkával amiért másokat segítünk, nekünk csak egy ideig támogatás, utána semmi haszna a sok sok rajznak, nekem pl Bárkából majdnem +600 szintre van rajzom.
A gondolat: Miért nem lehet ezeket mondjuk gyémántra beváltani??? 1 teljes szint (9részletes) rajz 1 gyémánt.
Ezzel a nagyobbakat is lehetne ösztönözni, hogy pakoljanak a kisebb korban lévőkhöz is, szerintem.
Mert magamon is észreveszem, ha ki van egy-egy közepesen fontos nevi rajza pl fronti, 80 felett nem is pakolok máshoz (hogy más is gyűjthesse a rajzot) és ugye már medál sem kell a mezőkre, mind megvéve.

- s szerinted ilyen könnyen szétosztogatnának többmillió gyémántot a játékosok között, mikor az a bevételi forrás? :)
- a medál jó még a területen kívül gvg-hez, ce-hez is, úgyhogy sosincs olyan, hogy elég belőle
- a nagybárkás nem a rajzért pakol, hanem az fp-ért és a medálért valamint a visszatérőzésből járó nyereményért (termék, fp, pénz)
 
300 gyémánt 1500HuF ~ 4Euro
Javaslatom alapján 300- teljes rajz azaz 2700 rajzrészlet 4 eurónyi gyémánt! most komolyan, nem hiszem hogy ez lenne a kifogás erre.
Akkor tiltsák be a gyémánt városokat is, ahol egyeseknek 100 kút van.
Így ezt a kifogást nem tudom elfogadni!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Gyémántvárosból viszonylag kevés van, mert időigényes (és egyre inkább az) megépíteni őket, valamint van aki a gyémántvárosait euroért építette illetve abból napi szinten jön párszáz darab.

Rajzok horror mennyiségben halmozódtak fel a nagyobb játékosoknál (s a kisebbek is akik 1.9-eznek). Nagyobb játékosoknál ez 10ezres tétel...
Mennyire borítaná meg a játék egyensúlyát (ami egyébként sincs nagyon) ha hirtelen megjelennének ezek a tételek?
 
Fent