Keresési eredmények

  1. Javítva Épület hiba

    Jelentve.
  2. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    2
  3. Javítva Épület hiba

    iOS verziónál ha kézzel gyűjtjük be az épületeket akkor van olyan épület amit nem lehet begyűjteni mert “bebugol”, csak akkor lehet ha újraindítjuk az appot. (Arany naprendszermodell és a korok színpada) Elég idegesítő hiba.
  4. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    14
  5. Kibeszélő A/B teszt kibeszélő

    lacm: ugye tudod, hogy nem ok fejlesztik a jatekot de te meg ugy szidod oket mintha ok lennenek a fejlesztok pedig nemetek a fejlesztok.
  6. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    23
  7. Kibeszélő 1.237

    Tableten miert nem toltod le az app-t? lol
  8. Pontosabb időjelzés

    Vagy megbeszélik akkor végülis ki viszi el az adott helyeket.
  9. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    10
  10. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    Simonyi szerintem egy troll 4
  11. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    2
  12. Kibeszélő Vadvilági esemény

    De, de ott legalább meg tudtam szerezni a teljes epuletet itt a 20fp-s helyen vagyok es az utolso darabot vagy a 100fp-s hely adja vagy kell meg 20 mancs, es hat nem hiszem, hogy meglesz a teljes epulet.
  13. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Az hát, ez a legszarabb event…
  14. Új hiba Katonai laktanya, üzenetközpont

    18 laktanya mi a francert kell? Eleg 4-5 is, amúgy mikor utoljara tobb laktanya volt lent nekem, fel eve kb akkor meg nem volt automatikus valtas csak a termekgyarakra szoval ne reklamalj… :)
  15. Support Szomszédsegítők

    Nem tudom mi volt 2013-ban mert eloszor 2016-ban kezdtem el akkor jatszottam 4-5 honapig azt abbahagytam es 2 eve kezdtem el megint. :)
  16. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Egy gyors kérdés a régi játékosokhoz: - Mennyinek kell lennie a minimum tám/véd-nek, (vagyis mennyi az amit jó ha elér az ember és utána halad tovább) egy adott korhoz? (Pl. Iparikor és felette) - Mennyi terméket érdemes összeszedni 1-1 kornál? 2000-3000 elég vagy jóval többet érdemes?
  17. Support Szomszédsegítők

    Nekem így jó ahogy van mivel nálam egyaltalán nincs semmi hirdetés, csak rányomok és megvárom míg végigér. :D Se a ládáknál, se a kocsmánál nincs reklám. Ellenben jóval kevesebb tervrajzot ad így mint ha egyesével végignyomkodnánk és nem tudom, hogy nevire is hat mert nekem nincs segítő nevim.
  18. Új hiba Nem megfelelő küldetés szöveg

    Az egyik mellékküldetés (https://forge-152915.appspot.com/quest/Greva_gyasza-80001.html) szövege nem megfelelő. Küldetés szövege: Gyárts le 3 doboz szivarkát, de az épületben egy táska szivarka van írva. Helyesen szerintem: Gyárts le 3 táska szivarkát. Igaz az angolban jól van csak átfordítva...
  19. Kibeszélő Forge Bowl 2022

    Nekem meglett a 10 szint, igaz nem kellett hozzá az ezüst liga mivel be se jutok ami kicsit gáz, így is 2x használtam el a gyémis edzőt, de touchdown-al meglett a 10. szint. Ami ennél is inkább agasztóbb, hogy most vett fel egy csávó B szerón barátnak és 4db 10-es fiore-faluja van!!! Szerintem...
  20. Kibeszélő Forge Bowl 2022

    Hát ahogy elnézem baromi sok gyémántot elhasználtak már most, nemhogy az aranyra de még az ezüst helyért is, b szerón az ezüst már 700+ yardnál tart ami abszurd, ennyi erővel megadom a bankszámlaszámom és nekem is jöhetne az a pénz. Az alap labdákkal szerintem esély se lesz az ezüst helyre se...
Fent