Kibeszélő Forge Bowl 2022

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Nem hátráltatja az eredményeket, tök mindegy, hogy ma passzolsz, vagy az utolsó napon az összeset elpasszolod.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A napi nyeremény is 24 órás, úgyhogy pár óra várakozás nem csökkent semmit...
A liga helyezés meg úgyis utolsó nap fog kiderülni, hogy ki mennyi gyémántot áldozott rá, hogy az aranyban végezzen.
 
Hát ahogy elnézem baromi sok gyémántot elhasználtak már most, nemhogy az aranyra de még az ezüst helyért is, b szerón az ezüst már 700+ yardnál tart ami abszurd, ennyi erővel megadom a bankszámlaszámom és nekem is jöhetne az a pénz.
Az alap labdákkal szerintem esély se lesz az ezüst helyre se gyémánt nélkül ami elveszi a játék lényegét, mondjuk a legnagyobb kérdés a végén hogy a f*****ba lesz meg a 10. szint mikor 5. szintű az épületem, 1 jön még a küldikből a végén és kellene 4 a yardokból, de ugye nem lesz annyi labda, hogy a végén meg is legyen. (Ezüst meg pláne arany helyezésre ne is szamítsak) grrrr, előző eventnél meg maradt +2 fejlesztő, nagyon jól kitalálták, igaz kell valahogy kicsikarni az emberekből a pénzt.
 
Utoljára szerkesztve:

Lef------

Nagyon aktív tag
Ilyen a popszakma, mivel mindenki szedi kifele a jó napi nyereményeket így a liga bizony kemény dió...
 

III. Dementia

Aktív tag
Hát ahogy elnézem baromi sok gyémántot elhasználtak már most, nemhogy az aranyra de még az ezüst helyért is, b szerón az ezüst már 700+ yardnál tart ami abszurd, ennyi erővel megadom a bankszámlaszámom és nekem is jöhetne az a pénz.
Az alap labdákkal szerintem esély se lesz az ezüst helyre se gyémánt nélkül ami elveszi a játék lényegét, mondjuk a legnagyobb kérdés a végén hogy a f*****ba lesz meg a 10. szint mikor 5. szintű az épületem, 1 jön még a küldikből a végén és kellene 4 a yardokból, de ugye nem lesz annyi labda, hogy a végén meg is legyen. (Ezüst meg pláne arany helyezésre ne is szamítsak) grrrr, előző eventnél meg maradt +2 fejlesztő, nagyon jól kitalálták, igaz kell valahogy kicsikarni az emberekből a pénzt.
764 lépésem van, és 2964 labdám.
Edzőt vettem csak, de az nem kell ennyi lépéshez.
 

Linsztike

Új tag
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Az összes küldetést megcsinálom, több száz labdát kaptam incidensekből, de így is csak a 9. szint lesz meg. (Még az előző eseményről kapott ládát is beleértve!)
Valamit rosszul csinálok? Vagy már gyémántot kell pumpálni az eseménybe hogy meglegyen az épület?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Az összes küldetést megcsinálom, több száz labdát kaptam incidensekből, de így is csak a 9. szint lesz meg. (Még az előző eseményről kapott ládát is beleértve!)
Valamit rosszul csinálok? Vagy már gyémántot kell pumpálni az eseménybe hogy meglegyen az épület?

Valamit rosszul csinálsz.
 

Urby

Új tag
Valamit rosszul csinálsz.


Érdekelne mit csinálunk rosszul, mert én is így vagyok vele, és az elmúlt 5-6 eseményen simán meglett mindenből a max szint gyémánt nélkül 2 szerveren is... Most meg 100% hogy ez nem lesz és nekem is marad a 9. szint. Hacsak nem valami csoda folytán beférek az ezüst ligába... Szerintem pont ki fogok pottyanni, mert nagyon a szélén vagyok és nincs csak pár száz labdám...
Pedig mikor használtam labdát 90+% -ban bajnok edzőt is használtam hozzá...
 

III. Dementia

Aktív tag
Érdekelne mit csinálunk rosszul, mert én is így vagyok vele, és az elmúlt 5-6 eseményen simán meglett mindenből a max szint gyémánt nélkül 2 szerveren is... Most meg 100% hogy ez nem lesz és nekem is marad a 9. szint. Hacsak nem valami csoda folytán beférek az ezüst ligába... Szerintem pont ki fogok pottyanni, mert nagyon a szélén vagyok és nincs csak pár száz labdám...
Pedig mikor használtam labdát 90+% -ban bajnok edzőt is használtam hozzá...
Melyik edzővel, melyik játékosokat futtattad?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Érdekelne mit csinálunk rosszul, mert én is így vagyok vele, és az elmúlt 5-6 eseményen simán meglett mindenből a max szint gyémánt nélkül 2 szerveren is... Most meg 100% hogy ez nem lesz és nekem is marad a 9. szint. Hacsak nem valami csoda folytán beférek az ezüst ligába... Szerintem pont ki fogok pottyanni, mert nagyon a szélén vagyok és nincs csak pár száz labdám...
Pedig mikor használtam labdát 90+% -ban bajnok edzőt is használtam hozzá...

Ezt így látatlanban nehéz megmondani. Nem tudjuk, mikor melyik játékost választottátok, használtatok e edzőt és ha igen melyiket. Szóval így nehéz válaszolni.
 

Urby

Új tag
Bajnok edzőt használtam vagy a profi edzőt (2x is) mikor számomra nagyon értékes napi nyeremény volt és ott költöttem el a labdák nagy részét. Lett is belőle olimpiai kincstár :)
Legtöbbet ezüst játékost használtam szerintem, de változóan használtam őket ez tény :)
 

III. Dementia

Aktív tag
1726 lépést tettem meg a profi edzővel.
És van még kb 530 lasztim, 8 szint falu, egy jön az esemény végén, egy jön ha beviszek e gólt, ami egy szaladásra van.
Mindig a legrövidebbel léptem, mert az dobja a legtöbb cuccot.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Bajnok edzőt használtam vagy a profi edzőt (2x is) mikor számomra nagyon értékes napi nyeremény volt és ott költöttem el a labdák nagy részét. Lett is belőle olimpiai kincstár :)
Legtöbbet ezüst játékost használtam szerintem, de változóan használtam őket ez tény :)

Na, akkor valószínű itt volt a baj, nem kellett volna váltakozva használni a játékosokat. Általában a legkisebb távot futó játékost érdemes választani.
 

Urby

Új tag
Értem. A fennmaradó labdákat így fogom használni, és talán - talán így az ezüst végére beférek.. meglátjuk :)
Jelenleg 5 lépésre vagyok az ezüsttől :)
 

helen

Nagyon aktív tag
1726 lépést tettem meg a profi edzővel.
És van még kb 530 lasztim, 8 szint falu, egy jön az esemény végén, egy jön ha beviszek e gólt, ami egy szaladásra van.
Mindig a legrövidebbel léptem, mert az dobja a legtöbb cuccot.
vagyis mégis költöttél gyémántot

teljesen mindegy hogy labdát veszel +-ba vagy a profi edzőt használod, gyémántot költesz - gondolom a hatékonyság szempontjából nem mindegy melyiket veszed meg, de nem is ez volt a kérdés, hanem hogy gyémánt befektetése nélkül is meg lehet-e csinálni maxra, vagy sem..


engem is érdekelne az a megoldás ahol nem kell gyémántot beinvesztálni valamilyen módon :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
vagyis mégis költöttél gyémántot

teljesen mindegy hogy labdát veszel +-ba vagy a profi edzőt használod, gyémántot költesz - gondolom a hatékonyság szempontjából nem mindegy melyiket veszed meg, de nem is ez volt a kérdés, hanem hogy gyémánt befektetése nélkül is meg lehet-e csinálni maxra, vagy sem..


engem is érdekelne az a megoldás ahol nem kell gyémántot beinvesztálni valamilyen módon :)

A legkisebb futó játékost választva nekem össze szokott jönni, gyémánt elköltése nélkül is. Sőt, még további fejlesztő, vagy választó is marad a fullos épület lepakolása után.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Ha jó a taktika és mindent összeszed a játékos, akkor gyémánt költés nélkül összehozható a főépület. Legalábbis elméletileg így vannak összerakva az események mióta léteznek.
 

III. Dementia

Aktív tag
vagyis mégis költöttél gyémántot

teljesen mindegy hogy labdát veszel +-ba vagy a profi edzőt használod, gyémántot költesz - gondolom a hatékonyság szempontjából nem mindegy melyiket veszed meg, de nem is ez volt a kérdés, hanem hogy gyémánt befektetése nélkül is meg lehet-e csinálni maxra, vagy sem..


engem is érdekelne az a megoldás ahol nem kell gyémántot beinvesztálni valamilyen módon :)
Van futóedző, amelyik a lépést segíti.
Az ingyenes, és a.fiore falu tekintetében ugyanazt csinálja, mint a gyémis edző.
A csatatéren is használtam gyémit, mellesleg.
 

Linsztike

Új tag
Én végig az arany játékosokat választottam, nem tudtam hogy van jelentősége, ennyit szerettem volna csak tudni.
Köszönöm azoknak a kommentjét akik rámutattak.
Szerencsére a másik faluban még egy darab labdát sem költöttem el, végigviszem a legkisebb futású játékosokkal, kiváncsi leszek!
 
Fent