Kibeszélő Forge Bowl 2022

helen

Nagyon aktív tag
Majd írj rám event kezdete előtt és elismétlem. :D
elvileg "tudom " hogy mit kéne csinálni.
gyakorlatban viszont évről-évre elkövetem ugyan azokat a hibákat.
türelmetlen vagyok, nem tudom kivárni hogy a megfelelő napi legyen fenn, nem vagyok képes a labdákat összegyüjteni hogy egyszerre lőjjek el sokat, az edzőkkel nem foglalkozok, mindig az alap van nálam, és ha rugdosok, akkor gyakran nézem hogy mit ad a játékos, és úgy választom ki hogy melyiket használom.
többféle napira is rámozdulok, így aztán semmit nem gyűjtök össze, hanem jön ami épp jön..
igazság szerint unom is a hosszú eventeket...
csak 2 szerveren csinálom napi szinten az eventet, a többin még annyit sem voltam benn, hogy a következő event jutalomdobozát kivegyem.. ez minden eseményen így van..

azt hiszem mindent felsoroltam amik rontják az esélyét hogy fullra meglegyen a főépület :D
 

III. Dementia

Aktív tag
Én végig az arany játékosokat választottam, nem tudtam hogy van jelentősége, ennyit szerettem volna csak tudni.
Köszönöm azoknak a kommentjét akik rámutattak.
Szerencsére a másik faluban még egy darab labdát sem költöttem el, végigviszem a legkisebb futású játékosokkal, kiváncsi leszek!
A futós edző kell hozzá, vagy a gyémis.
 

III. Dementia

Aktív tag
és ha rugdosok, akkor gyakran nézem hogy mit ad a játékos, és úgy választom ki hogy melyiket használom.
Tökmindegy mit ad alapban, mert tudsz nélküle élni.
Vagy a napi jutalom képvisel értéket, vagy a választott játékos akciója, önmagában.
Az extra, az csak olyan, mint a tudásszentély lakossága, pénzhozama: jó, hogy van, de nem azért tartod az élületet, hogy azokat megkapd.
 

helen

Nagyon aktív tag
Tökmindegy mit ad alapban, mert tudsz nélküle élni.
Vagy a napi jutalom képvisel értéket, vagy a választott játékos akciója, önmagában.
Az extra, az csak olyan, mint a tudásszentély lakossága, pénzhozama: jó, hogy van, de nem azért tartod az élületet, hogy azokat megkapd.
ahol játszok, kicsi vagyok.. bárka még nincs.. medálos területbővítésekre hajtok, így azokat használtam amik medált adtak.
vagy volt hogy fp.-re mentem vagy katonai egységekre..
ha azt nézzük, kaptam ezeket szépen..
 
Nekem meglett a 10 szint, igaz nem kellett hozzá az ezüst liga mivel be se jutok ami kicsit gáz, így is 2x használtam el a gyémis edzőt, de touchdown-al meglett a 10. szint.
Ami ennél is inkább agasztóbb, hogy most vett fel egy csávó B szerón barátnak és 4db 10-es fiore-faluja van!!!
Szerintem megadom neki a bankszámlaszámom mert tuti, hogy 50k Ft alatt ez nem jön ki.
 
Utoljára szerkesztve:

erika5503

Aktív tag
húúúú nagyon nagy hatalmas ajándék a pálya végén 1 db önsegítő készlet :( vagyis az a bizonyos csillagos dobozka ami egyenlő a nullával :(
nesze semmi fogdd meg jól ennyit ért a játékunk
 
Fent