Keresési eredmények

  1. Xantos Philus

    Tartományépületek mozgatása

    Már nem a kibeszélőbe írom, mert annyire tele van. Nem lenne jobb megoldás ha lehetne mondjuk egy már meglévő saját épületet 25 gyémántért áthelyezni egy másik szomszédos tartományba ahelyett hogy lerombolni? Persze ezt csak akkor lehetne csinálni ha meg van hozzá a rang és a hely.
  2. Xantos Philus

    Új hiba Elírási hiba

    Kedves fejleszzők! A Feudális Japán nevű kultúrális településben a küldetéseknél el van írva az, hogy "Kérlek, segíts" és az van oda írva, hogy "Kérlek, segít, hogy..." Ezen a képen ⬆️ jól látszik, hogy hiányzik az s-betű. Kérem változtassatok rajta ha lehet! Köszönöm! :D
  3. Xantos Philus

    A prémium kövesút értéknövelése

    Kedves fejlesztők! A vaskorszakban lehet egy ,,kövesút,, nevű prémium épületet venni 10 gyémántért kockánként. Szerintem ennek sokan nem látják az értelmét, mert azt a kevés plusz boldogságot amit adna egy fürdővel vagy egy diadalívvel bőven fedezni lehet és ezért csak megbánni lehet a...
  4. Xantos Philus

    CE bónusz mutatása a térképen

    Sziasztok kedves szerkesztők. Néha idegesítő az, hogy vettem egy plusz kört a kocsmában de nem tudom hogy mennyi idő van még belőle miközben a térképen haladok. Lehetne az ereklyéket mutató ikon alatt egy sáv ami mutatja hogy fel van e oldva egy +1kör bónusz meg azt hogy mennyi idő van még...
  5. Xantos Philus

    Új hiba Kulturális települések - képfelcserélődés

    Sziasztok kedves fejlesztők! Ha megnyitjátok a viking kult. települést akkor ott a városházára kattintva és azon belül a jobb felső sarokban a ? jelre kattintva a "Nagykövetségi fejlesztés"-re kattintva megjelenik 3 segítség/magyarázás. Feltűnt, hogy az utolsó kettőnél ("fejleszd a diplomáciai...
Fent