CE bónusz mutatása a térképen

Xantos Philus

Aktív tag
Sziasztok kedves szerkesztők. Néha idegesítő az, hogy vettem egy plusz kört a kocsmában de nem tudom hogy mennyi idő van még belőle miközben a térképen haladok. Lehetne az ereklyéket mutató ikon alatt egy sáv ami mutatja hogy fel van e oldva egy +1kör bónusz meg azt hogy mennyi idő van még belőle. A válaszokat előre is köszönöm!:)
Ilyesmire gondoltam:
1KxNOFo.png

zHqEmYb.png
 
Utoljára szerkesztve:

Kukac

Tag
Magam részéről nem látom jelentőségét. Ha megyek CE-re, aktiválom. Onnan tovább nem érdekel, hogy meddig tart. Ha nagyon elnyúlik a buli (sok plusz lehetőséget kapok, de ez ritka szerencsés ládanyitogatást feltételez), akkor az egyezkedés kezdetekor ránézek arra, hogy hány hátralévő kört ír ki. Ha hármat, akkor lejárt az időm.

(De attól még másokat zavarhat.)
 

Xantos Philus

Aktív tag
Igaz, de ha mondjuk egy 15 perceset allítasz be akkor elég hamar elfogy(hat) és praktikus ha ott van mindig szem előtt hogy tudjam hogy bele kell e húznom hogy ne kelljen újat venni vagy van e még időm. Nem egy egetrengető dolog de mivel van elég hely es technikailag sem lenne bonyolult megcsinálni, ezért úgy gondolom megerné.
 

DeletedUser26307

Guest
Igaz, de ha mondjuk egy 15 perceset allítasz be akkor elég hamar elfogy(hat) és praktikus ha ott van mindig szem előtt hogy tudjam hogy bele kell e húznom hogy ne kelljen újat venni vagy van e még időm. Nem egy egetrengető dolog de mivel van elég hely es technikailag sem lenne bonyolult megcsinálni, ezért úgy gondolom megerné.
Ha meg ott lenne, akkor azt figyelgetnéd, ami időveszteség és kizökkenthet a gondolatmenetből.
Tehát esélyes, hogy újat kell aktiválnod.

Ha figyeled és látod, hogy fogytán az idő, akkor "belehúzol", a saját tempódhoz képest kapkodni fogsz, ami hibázást eredményezhet.
Tehát esélyes, hogy újat kell aktiválnod.

Szerintem nem éri meg odabiggyeszteni. =)
 
Fent