Tartományépületek mozgatása

Xantos Philus

Aktív tag
Már nem a kibeszélőbe írom, mert annyire tele van. Nem lenne jobb megoldás ha lehetne mondjuk egy már meglévő saját épületet 25 gyémántért áthelyezni egy másik szomszédos tartományba ahelyett hogy lerombolni?
Persze ezt csak akkor lehetne csinálni ha meg van hozzá a rang és a hely.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Miért kellene lerombolni? Le lehet, de miért kellene? Azért mert elfoglalja a másik céh? Na és? Elfoglalom én is a másikét.
 

DeletedUser24512

Guest
Szerintem jó ötlet. Bár igaz, hogy remekül leűriti a nagyobb cégek kincstárát is, pár palota :)
 

Xantos Philus

Aktív tag
De mondjuk az ostromtábornál ha elfoglaltad a körülötte lévő területeket és ott inkább szobrokat állítasz, viszont az ostromtábor kéne a szomszédos területeknél akkor sokkal praktikusabb lenne egyszerűen átvinni minthogy lebontani és 150 gyémántal plusz tömérdek áru sagítségevel felépiteni.
De ugyis feleslegesen írom le mert hiába modáj hogy jó ötlet, nem foglalkozik vele senki és ha igen, akkor sem jut be a fejlesztők közé.:(
 

DeletedUser24512

Guest
De mondjuk az ostromtábornál ha elfoglaltad a körülötte lévő területeket és ott inkább szobrokat állítasz, viszont az ostromtábor kéne a szomszédos területeknél akkor sokkal praktikusabb lenne egyszerűen átvinni minthogy lebontani és 150 gyémántal plusz tömérdek áru sagítségevel felépiteni.
De ugyis feleslegesen írom le mert hiába modáj hogy jó ötlet, nem foglalkozik vele senki és ha igen, akkor sem jut be a fejlesztők közé.:(
Én azért reménykedem, pár régebbi ötletet (pl régiségkereskedő, vagy csillagvizsgáló) bevittek a játékba. Hátha ezt is :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az ötletek eljutnak a fejlesztőkhöz. Az viszont teljesen más kérdés, hogy a fejlesztők ezekből mit és hogyan valósítanak meg, vagy dobnak ki a kukába.
 

Feneséges

Aktív tag
A költöztetést lehetne időhöz is kötni, hasonlóan a térképes felfedezéshez - nyilván észszerű keretek között. A költöztetés ha nem is gyémántért, de csekély termékért lehetne áthelyezhető egy másik szektorba. Ha azonnal szeretné áthelyezni valaki, akkor fizethet gyémántért, mint az építésnél.
 

Vanek ur

Aktív tag
A költöztetést lehetne időhöz is kötni, hasonlóan a térképes felfedezéshez - nyilván észszerű keretek között. A költöztetés ha nem is gyémántért, de csekély termékért lehetne áthelyezhető egy másik szektorba. Ha azonnal szeretné áthelyezni valaki, akkor fizethet gyémántért, mint az építésnél.
Csak megjegyzem: ez (tehát nem a témaindító, mert az más kérdés) az ötlet teljesen felesleges. Egyik tartományban lebontod, másikban felépíted. És kész is. Mintha áthelyezted volna.
 

DeletedUser26307

Guest
Csak megjegyzem: ez (tehát nem a témaindító, mert az más kérdés) az ötlet teljesen felesleges. Egyik tartományban lebontod, másikban felépíted. És kész is. Mintha áthelyezted volna.
Csak megjegyzem, szerintem ez a témaindító téma. =)
Nem is rossz ötlet. Lehetne az épület 10-25%-ért költöztetni lóvontatással, az építési idő, vagy annak fele ideje alatt, 50 gyémánt kicsengetésével teleportálni, azonnal átrakni. Ha az ellen időközben elfoglalja az induló tartományt, akkor az épület marad abban a tartományban.
Gyémántos verzió esetén felvetődhet, hogy a céh kincstárából menjen. Azaz ezzel azt is lehet adakozni a termékek és medálok után.
 

Vanek ur

Aktív tag
Csak megjegyzem, szerintem ez a témaindító téma. =) [...]
Csak megjegyzem, hogy nagyon nem. A témaindító hozzászólás az volt, hogy gyémántért áthelyezni. Az előző pedig arról szólt, hogy termékért. Vagyis van különbség, és nem is kicsi. Az utóbbinál leírtam, miért, az előbbit meg nem részletezem, feljebb megtették mások.
 

Feneséges

Aktív tag
Csak megjegyzem, szerintem ez a témaindító téma. =)
Nem is rossz ötlet. Lehetne az épület 10-25%-ért költöztetni lóvontatással, az építési idő, vagy annak fele ideje alatt, 50 gyémánt kicsengetésével teleportálni, azonnal átrakni. Ha az ellen időközben elfoglalja az induló tartományt, akkor az épület marad abban a tartományban.
Gyémántos verzió esetén felvetődhet, hogy a céh kincstárából menjen. Azaz ezzel azt is lehet adakozni a termékek és medálok után.
Erre gondoltam. Így talán többen építkeznek.
Hogy gyémántot hogyan lehetne a kincstárba tenni és használni, azt nem tudom.
 

DeletedUser26307

Guest
Csak megjegyzem, hogy nagyon nem. A témaindító hozzászólás az volt, hogy gyémántért áthelyezni. Az előző pedig arról szólt, hogy termékért. Vagyis van különbség, és nem is kicsi. Az utóbbinál leírtam, miért, az előbbit meg nem részletezem, feljebb megtették mások.
A téma: Tartományépületek mozgatása; az indításban felvetődött egy ötlet, hogy gyémántért lehessen, amit később bővült, módosult. De még mindig a tartományépületek mozgatása a téma.
 

DeletedUser26307

Guest
Hogy gyémántot hogyan lehetne a kincstárba tenni és használni, azt nem tudom.
Adakozni, mint bármi mást 1db-os tételektől felfelé. Felhasználni meg azok tudnák a céhből, akiknek hozzáférésük van magasabb szinten.
Teszem fel, 50 gyémánt egy áthelyezés, akkor az egy 10 fős céhnek koponyánként 5 gyémánt. Szerintem nem nagy tétel.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Szerintem azt, hogy mennyibe és mibe kerülne, azt a fejlesztök maguktól is el tudják dönteni. Persze lehet rajta gitatkozni, de sajnos ugysem mi döntjük el és hát előbb az ötletnek be is kéne kerülnie.
Lenne még pár öteletem, amit valószínű nemsokára leírok de köszi a támogatást! :)
 

Vanek ur

Aktív tag
A téma: Tartományépületek mozgatása; az indításban felvetődött egy ötlet, hogy gyémántért lehessen, amit később bővült, módosult. De még mindig a tartományépületek mozgatása a téma.
Tényleg ennyire bonyolult megérteni azt, amit írtam? Vagy nem is akarod? Leírtam, hogy miért más a kérdésindító által felvetett ötet, és az általad kiegészítőként említetett ötlet. Leírtam, hogy a Te ötletedre már most is van megoldás, de .......
Áááá, hagyjuk. Nincs kedvem újra leírni ugyanazt.
 

DeletedUser26307

Guest
Tényleg ennyire bonyolult megérteni azt, amit írtam? Vagy nem is akarod? Leírtam, hogy miért más a kérdésindító által felvetett ötet, és az általad kiegészítőként említetett ötlet. Leírtam, hogy a Te ötletedre már most is van megoldás, de .......
Áááá, hagyjuk. Nincs kedvem újra leírni ugyanazt.
Tényleg ennyire bonyolult megérteni, hogy a téma felvetőjének szándéka az, hogy lehessen tartományban levő épületeket másik tartományba áthelyezni, és a 25 gyémánt csak egy hasraütéses érték-tétel felvetés volt benne? Aztán ez utóbbi bonyolódik hozzászólásokon keresztül, kezdő ötleteket adva a fejlesztőknek, aki majd eldöntik, mi lehet belőle.
A te megoldásod: lerombolni - felépíteni Egyszerű, de ezen nem is kell gondolkodni, már adott lehetőség a játékban.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Egyetértek
Bár nem feltetlenül ezet hoztam létre, hogy azon gollyon a vita, hogy most az alapelgondolásom továbbbonyolítása a témához tartozik e vagy sem de mindegy.
 

Vanek ur

Aktív tag
Tényleg ennyire bonyolult megérteni, hogy a téma felvetőjének szándéka az, hogy lehessen tartományban levő épületeket másik tartományba áthelyezni, és a 25 gyémánt csak egy hasraütéses érték-tétel felvetés volt benne? Aztán ez utóbbi bonyolódik hozzászólásokon keresztül, kezdő ötleteket adva a fejlesztőknek, aki majd eldöntik, mi lehet belőle.
A te megoldásod: lerombolni - felépíteni Egyszerű, de ezen nem is kell gondolkodni, már adott lehetőség a játékban.
Szóval tényleg ennyire bonyolult nálad. Nálam nem. Ezért is szedtem szét két részre, és ezért írtam le, hogy van különbség a kettő között (gyémánttal, vagy termékkel). De sebaj. Majd egyszer. Talán. "Míg élek, remélek."
 
Fent