Keresési eredmények

  1. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Kedves FoE csapat! Visszatérőzés: Jó lenne ha kicsit gyorsabb lenne mert ha a megszakításra nyomok akkor elég sokat gondolkodik és lassít nagyon,de a legjobb az lenne ha ki lehetne kapcsolni azokat a visszatérő küldetéseket amiket nem használok. Azaz testre szabhatnám a saját visszatérőimet...
  2. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    15
  3. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    13
  4. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    2
  5. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    1
  6. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    9
  7. Márciusi fórumverseny 1.

    1. 8,4Q lóherét kell gyűjteni 2. 40%-ra nő 3. 80%-ra nő 4. 25 feladatot kell 5. 100 arannyal teli fazekat 6. 2020. Február 20-án kezdődött 7. Micky és Cathleen 8. Kelta erdő
  8. Januári fórumverseny

    A 2. lufihoz vezet az út!
  9. 4. Feladvány

    1. rejtvény: F4 2. rejtvény: F1 3. rejtvény: C5 4. rejtvény: D2 5. rejtvény: A4
  10. 3. Feladvány

    1: Kísértetház 2: Notre Dame 3: Sötét átjáró 4: Aacheni katedrális 5: Őrült tudós laboratóriuma 6: Fekete torony 7: Elhagyatott elmegyógyintézet 8: Madárijesztő 9: Château Frontenac 10: Szellemjárta torony 11: Jack O'Lantern kápolna 12: Nekropolisz
  11. 1. Feladvány

    3,5,8,10 ezt a 4 tököt választom
  12. 7. nap

    Sziasztok! Már nem is tudom pontosan mikor kezdtem el játszani talán 3-4 éve. Dinegu-n kezdtem és egy céhbe kerültem egy rendkívül korrekt és rendes sráccal akivel nagyjából még egyidősek is vagyunk. Pár év ide vagy oda nem számít :D Napi szinten beszélünk azóta is a játékban folyamatos fp...
  13. 6. nap

    36
  14. 5. nap

    Árutermelés/fosztogatás és rablás
  15. 4. nap

    https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Ny%C3%A1ri_esem%C3%A9ny
  16. 3. nap

    A boszorkány a helyes.
  17. 1. nap

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=103Loading_Screen_Differe.jpg
  18. Téli épület szavazás

    Kevin nélkül nincs Karácsony!Tudom minden Karácsonykor leadják és unalmas is de nekem a gyerekkorom jut eszembe róla amikor először láttuk és milyen jót szórakoztunk rajta.A dal pedig zseniális. Mai napig imádom 35 évesen is. :)
  19. Tippelj és nyerj - május

    1982 Bajnokok sátra Dinegu
  20. Tippelj és nyerj - április

    3535 Kívánságok kútja Dinegu
Fent