Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

dani146

Nagyon aktív tag
Nem akarok kukacoskodni, de már megint elrontottuk. pittaf két számot is beírt már. figyeljünk már oda légyszi. a szabály szerint csak EGY szám írható be fejenként, amíg nincs lenullázva a számlálás.
így sose fogunk egyről a kettőre jutni. és nem csak a másikkal de magával is kiszúr az, aki nem olvassa el rendesen a játékszabályt :confused:
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
(Kár volt újraindítani, Sedar annyit írt, hogy aki duplán ír, az nem vesz részt a sorsolásban, de azt nem írta, hogy automatikusan nullázodik)

2
 

dani146

Nagyon aktív tag
(Kár volt újraindítani, Sedar annyit írt, hogy aki duplán ír, az nem vesz részt a sorsolásban, de azt nem írta, hogy automatikusan nullázodik)

2

Ebben az esetben elnézést az okvetlenkedésért. Csak ugye nem ez volt már az első hiba. És mint olyan, ez kollektív nyereményjátéknál sokat tud számítani :rolleyes:

Amúgy,
7
 

Mr. Pittaf

Aktív tag
Nem akarok kukacoskodni, de már megint elrontottuk. pittaf két számot is beírt már. figyeljünk már oda légyszi. a szabály szerint csak EGY szám írható be fejenként, amíg nincs lenullázva a számlálás.
így sose fogunk egyről a kettőre jutni. és nem csak a másikkal de magával is kiszúr az, aki nem olvassa el rendesen a játékszabályt :confused:
És tényleg. ..... uupsz ....
igyekszem odafigyelni, és meggyőződésem volt, hogy már újra kezdődőt. Ezért írtam be.
(még annyit, hogy el lett olvasva a játékszabály, értem is, tartom is magam hozz, egyszerűen csak benéztem, hogy az még ugyanaz a kör, amibe már írtam. Mea Culpa, mea maxima culpa! "Ide lőjtetek!")
Egyébként Roomceyes jól írta, legalábbis én is így értelmeztem.

Szóval most akkor:
11
 
Fent