Keresési eredmények

  1. Ötzi

    ⚡⚡⚡⚡⚡⚡ W A N V I L L A N Y ⚡⚡ ⚡⚡⚡⚡

    T A G F E L V É T E L ! ! ! A céh rövid leírása: 2012 novembere óta soha át nem alakuló, vagy nevet változtató, folyamatosan működő céh, a sötétség meg-, és rávilágítója. A teremtés első napján mondá az Úr: Legyen világosság! Na, addigra mi már lefektettük a kábeleket! ;) A legnagyobb...
  2. Ötzi

    ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ N A P E L E M ☀ ☀ ☀ ☀ ☀

    Ha most ezen az oldalon jársz, akkor egészen biztosan elgondolkoztál már azon, hogy hogyan lehetne beváltani a forge pontokat egy hosszú távú, megtérülő, és nem utolsó sorban baráti befektetésen keresztül. A választ pedig Te is a napelem rendszerekben találod meg, mint annyi más játékos...
  3. Ötzi

    +1 fejlesztési szint

    Végignéztem a raktáramat és az utóbbi két eventhez találtam +1 fejlesztési cetlit. Az jutott eszembe, hogy esetleg el lehetne ajándékozni azoknak a játékosoknak, akik ezekben eventekben (Kolosszus, őszi malom) csak az utolsó előtti szintekig jutottak. Jó, tudom, hogy ez a játék nem a...
  4. Ötzi

    Online láthatóság

    Lehetne-e online láthatóságot megjelölni egy zöld kis kockával? Mondjuk a nevezetes ikon helyett, ami eléggé értelmetlen, hiszen már a bronzkorban is mindenkinek van legalább egy nevezetese.Például ilyesmit: (és piros, ha offline)
  5. Ötzi

    Active Ones - R.I.P.

    M E G H A L T ! ! ! RIP ! ! ! A brisgardi szerver legrégebbi céhét, az Active Ones-t szeretnénk felvirágoztatni a Wanvillannyal közösen! Olyan játékosok jelentkezését várjuk, akik részt tudnának venni és segítségünkre lennének abban, hogy az Active Ones ismét régi néven és fényében...
  6. Ötzi

    Be- és beleláthatatlan nevezetesek építése

    Itt a vég. A játék halála. (Már egy jó ideje, csak mindenki várta eddig a helyreigazítást, egészen idáig, de mindhiába). Már nem az a kihívás, ha valaki PvP-zik, GvG-zik és így gyűjti a pontjait a globális táblázaton való jó helyezése érdekében, hanem az, ha minél ügyesebben és legfőképp...
  7. Ötzi

    ⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡ W A N V I L L A N Y ⚡⚡ ⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡

    "Bizony, mondom néktek, fenyíték gyüvének. Jó vitézek talála ama hadi járatra, melik csapkodván ellenünk vétkezőknek suhinyt jobbra-balra. Wanvillany-körte gyümölcsit adá nekik és az gyümölcsinek oly keserű vala leve, hogy torkát megszakasztja vala minden ő fajának halált evék. Bizony, egy...
Fent