Nevezetes épületek

DeletedUser1458

Guest
Sziasztok!

Mikortól lehet gyűjteni a tervrajzokat? Mennyi motiválás\takarítás kell egy tervrajzhoz?
Köszönettel: Nymeria
 

DeletedUser521

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, h amikor segítek nevezetes épületet építeni pl forgepontokkal, és bekerülök az első 5 közém akkor van ott egy ládika, ami azt írja, h hozzájárulási jutalom ehhez a szinthez, azt mikor kapjuk meg? Csak akkor, amikor az a bizonyos szint felépült és még mindig ott vagyok az első 5-ben?
 

DeletedUser16887

Guest
Azt akkor kapod meg amikor az épület eléri azt a szintet amibe pakoltad a pontokat és bene vagy az 5ben.
És igy tovább minden elért szintkor megkapod a bónuszt ha benne vagy az 5ben.
 

DeletedUser20400

Guest
Szia Bamanna.

Ahogy vizi007 írta, a szint lépéskor ha benne vagy az első 5ben akkor kapod meg a jutalmad.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser521

Guest
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a gyors felvilágosítást :)
 

DeletedUser3689

Guest
Sziasztok!

- hány nevezetes épület építhető egy városba???
- törlés után visszakerül a raktárba?
- törlés után - ha a raktárba kerül- elvesznek a fejlesztések?
- mit lehet kezdeni a dupla -tripla papírokkal?
- lesz csere, vagy akit idegesít törölje?

előre is Tx a válaszokat
hzs
 

DeletedUser20400

Guest
Sziasztok!

- hány nevezetes épület építhető egy városba???
- törlés után visszakerül a raktárba?
- törlés után - ha a raktárba kerül- elvesznek a fejlesztések?
- mit lehet kezdeni a dupla -tripla papírokkal?
- lesz csere, vagy akit idegesít törölje?

előre is Tx a válaszokat
hzs

Szia hzs74,

Nincs megszabva hogy hány épületet építhetsz egy varosba.
Mint ahogy más épületek sem ez sem kerül vissza a raktárba és ha egyszer törölted veszik minden.
A dupla vagy tripla tervrajzokkal sajna meg nem lehet semmit csinálni, majd idővel. Ne torold le őket mert majd előbb vagy utóbb kitalálnak valamit a fejlesztők.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser3689

Guest
Szia hzs74,

Nincs megszabva hogy hány épületet építhetsz egy varosba.
Mint ahogy más épületek sem ez sem kerül vissza a raktárba és ha egyszer törölted veszik minden.
A dupla vagy tripla tervrajzokkal sajna meg nem lehet semmit csinálni, majd idővel. Ne torold le őket mert majd előbb vagy utóbb kitalálnak valamit a fejlesztők.

Üdv.
Imike

esetleg tudnál hivatkozást az infóhoz???? vagyis, telerakhatom a városom mindenféle tutisággal? :p

ezer tx
hzs
 

DeletedUser

Guest
Ide is beírom, mert másik topikba mintha elkallódott volna.

Az ismertetőben a Castel del Monte leírásában védelmi bónusz van írva. Az ikon viszont kard és nem pajzs, ami elvileg a hadi (2in1, támadó és védő) bónusznak a jele. Kérdés melyik a jó, a szöveges leírás, vagy a jelölés?
 

DeletedUser20400

Guest
Memnon,

A Castel del Monte növeli a támadó egységek védelmi és támadó értékét egyaránt.

hzs74 én még sehol sem láttam hogy korlátozva lenne hogy hány épületet építesz fel.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser

Guest
Minden épületből csak egyet építhetsz a városodba, de gyakorlatilag az összeset felépítheted.
 

DeletedUser21131

Guest
Üdv!
Nekem az a kérdésem lenne, hogy ha megépítek egyet és utána szeretnék egy másikat akkor csak egy lehet? és ha igen és netán tölröm akkor utána bármikor visszaépíthető lesz e vagy megint össze kell gyűjteni a tervrajzokat rá?

Üdv: Chesi
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Nekem egy olyan gyors kérdésem lenne, hogy nektek is ilyen nehéz a tervrajzok összeszedése vagy csak én nem jöttem rá a praktikájára? Rengeteget takarítok/motiválok + még egy kis fosztogatást is beiktattam, gondolván "hátha"... de nem nagyon van "hátha", ugyanis az első három épület 1, azaz egy szeletét találtam meg még az elején, azóta semmi. Volt olyan nap, hogy az összes (60-65) szomszédnál végigzongoráztam a motiválást/sepregetést, de semmi.
Előre is köszönöm a válaszotokat!
 

DeletedUser16887

Guest
Igen ilyen ritkán adja a tervrajszrészleteket.
Elöfordulhat az is hogy ugyanazt a részletet töbször is adja :(
Én napi 100 emebert tudok végigjárni, de van hogy nekem is 1-2 nap nem adott semmit sem.
Ilyen lassan megy a gyülytögetés.
Olvasd a többi hozzászólást és a cikkeket több infóért.
 

Csiliz

Aktív tag
Igen ilyen ritkán adja a tervrajszrészleteket.
Elöfordulhat az is hogy ugyanazt a részletet töbször is adja :(
Én napi 100 emebert tudok végigjárni, de van hogy nekem is 1-2 nap nem adott semmit sem.
Ilyen lassan megy a gyülytögetés.
Olvasd a többi hozzászólást és a cikkeket több infóért.

Ezek szerint az is előfordulhat, hogy egyetlen épületet sem fogok tudni felépíteni, mert nem lesznek meg hozzá a tervrajzok?! Nekem is az elején adott 3 aprócska részletet, azóta viszont bármennyit is takarítok, motiválok, nem kapok semmit sem.
 

DeletedUser20400

Guest
Csiliz,

Majd mikor a céhen belül fel lesz építve egy vagy kettő majd beindul az építés ne félj, legalábbis szerintem mert ha segítesz egy céh társadon akkor kapsz tervrajzot és akkor majd hamarabb fog gyűlni csak okosan kell megoldjatok.
 

DeletedUser4709

Guest
Nem tudtok valakit aki a Szent Márkot építi Arvahallon? Felvenném barátnak...
 

DeletedUser

Guest
Kérdésem, hogy az adott világban több Céh is elérheti egy adott nevezetes épület maximumát ?


áthelyeztem és igen több céh is elérheti
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent