Horribile Dictu legutóbbi tartalma

  1. Horribile Dictu

    Céh expedíció

    Keaira felvázolt valamit. Én anno felvetettem valamit,hogy ne legyenek előugró ablakok,főleg aratáskor sem.Amit most kitalált én tudom támogatni,mert nem lenne zavaró még is meg lehet tekinteni,aki ezt akarja.
  2. Horribile Dictu

    Céh expedíció

    Ez nem válasz a kérdésemre
  3. Horribile Dictu

    Céh expedíció

    kifejted bővebben milyen másik küldetés kéri a jutalmat?
  4. Horribile Dictu

    Terszos Farm

    nem vagyok elfeledkezve róla ,le is van rakva,rakiba is van 2 még. A CE 5 kput végig kell csinálni és mindig van.Nagyon hasznos tud lenni csak lejár 28 nap alatt,szóval figyelni kell,bontani a régit és mehet le az új,de hogy most mondod le is járt,tényleg illik rá a név,elfeledett :D
  5. Horribile Dictu

    Terszos Farm

    Nem csak a raktáram van tele vele. Nekem még az elsők között volt teraszos és én azóta is használom, 7db-om van lent és 2. szinten nekem jó. Igaz 12fp-t ír,de nem tudom miért van,hogy 14 fp-t aratok egyből. Nem értem ennek az ingadozásnak az okát,mivel motiválni sem lehet. Egy 3. szint amivel...
  6. Horribile Dictu

    Terszos Farm

    Szeretném tudni,hogy a teraszos farm-nak lesz-e 3. szintje,még régebben,mintha valahol olvastam róla,de azóta is csend van róla.
  7. Horribile Dictu

    VÁLTOZÁS!!!!

    Ezt kiemelném,mert ez a legfontosabb érvelés benne,nincs döntési lehetőség! Magyarul tök felesleges aratáskor nézegetnem és bosszankodnom azon,hogy folyton felugrik,mikor tudom mit ad,semmi értelme.
  8. Horribile Dictu

    Lomtár!

    Ezt támogatom,eleinte én is így jártam :D De azért nem ártana, oda benézni,hogy egyáltalán mit kukáztam ki,mert lehet így is benézek valamit :D
  9. Horribile Dictu

    Fogadó

    :( köszi
  10. Horribile Dictu

    Fogadó

    A Fogadóban az idő bónusznál a seregek toborzása mondjuk a harmadik 24 óránként 35%, az pontosan mit is foglal magába? Mire érvényes ez a bónusz? Az alcatraz,mint nevezetes arra is?
  11. Horribile Dictu

    VÁLTOZÁS!!!!

    Mert használom a kéket aratáskor és 14 épületet nézek a bónusz miatt. Nektek lehet elég a gyémis aratás,de nekem nem. Abban semmi élvezet nincs és ezért bosszantó a sok felugró ablak,főleg ,ha csak egy 1*1 -es új épületről van szó. Anno régebben is volt ilyen,mikor új eventes épületek jöttek be...
  12. Horribile Dictu

    Jön a kvantumportya

    azokat nem tudtam,köszi
  13. Horribile Dictu

    Jön a kvantumportya

    Fontos!!! Fővárosból csak az Elfeledett Templom és Lovagi torna harci bónusza érvényes a kvantumportyán ,illetve vízvezeték, szobor talapzaton, diadaloszlop. Elfeledett templomom nem is volt, Lovagi tornát elbontottam nagy helyet foglalt,akkor nem láttam értelmét :(
  14. Horribile Dictu

    Jön a kvantumportya

    Független egységek
  15. Horribile Dictu

    Jön a kvantumportya

    Amit tippeltünk is,hogy 2 fordulós teszt és jön élesbe :(
Fent