Lomtár!

melak2142

Új tag
Én javasolnék egy lomtárat az eladott épületeknek.

Sajnos ma egy K- va nagy hülyeséget követtem el, és Rumci húzott ki a kakiból!
Innen is 1000 köszönet érte megint!

Ezt a levelet is csak ezért írom!

Sajnos figyelmetlen voltam!
Eladtam egy Mennyei arany naprendszert, és a Supporthoz kellett fordúlnom, hogy vissza kapjam.

Ezt egy (12 órás) Lomtár simán meg tudta volna akadályozni és nem lett volna Rumcinak sem gondja azzal, (gondolom én MEGINT, biztos nem én voltam az első! :D) hogy egy magamfajta lúzernek vissza nézze a játék adatait, és vissza adja a raktárába az épületet.

Abban a pillanatban rájöttem, hogy hülyeséget csináltam, mivel nem a többemeletes ház tűnt el, hanem a 3x akkora legújabb, és egyik "legjobb"(relatív) épület.

Amúgy megköszöntem már Rumci?! ;) :D
2353 nap alatt sosem fordúlt elő velem ilyen, de hát egyszer ennek is el kellet jönnie.

Most még lehet hogy lesz 2 alakalom. Ez meg van téve, ha az ember egyszer valamit elcsesz, akkor az még legalább kétszer- háromszor előfordul vele.

Sokak szerint telefonról ezért is játszahtatlan a játék.... hát ő szerintem is vannak vele gondok, de a kisméretű hardverképernyő a legnagyobb ellenség, és az érintő kijelző.

El akarsz adni egy épületet, kétszer váletlen ugyan ott megérinted a képernyőt és elad egy másikat, hiába a rákérdezés, az nem hülyebiztos! :D

Igazából a játékon belül nem tudni ez megvalósítható e?!
Ezt ugye csak az eventes, és egyedi épületekre kellene kiterjeszteni, amit csak a játék kódoli tudnak, hogy ütközés lehetséges e benne, egy gyémántépülettel mondjuk.
Azokat nem lenne muszály belevenni természetesen, mivel az alap épületek közt jelent vannak.

Ezért szerintem könnyedén kivitelezhető lenne, mivel az eventes épületek egy más műfajba tartoznak, gondolom kód szinten is mások, mint a hétköznapi épületek.
Olyan amúgy sem sok van a legtöbb játékosnak! :D
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Ezt támogatom,eleinte én is így jártam :D De azért nem ártana, oda benézni,hogy egyáltalán mit kukáztam ki,mert lehet így is benézek valamit :D
 
Fent