Terszos Farm

Horribile Dictu

Aktív tag
Szeretném tudni,hogy a teraszos farm-nak lesz-e 3. szintje,még régebben,mintha valahol olvastam róla,de azóta is csend van róla.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
gondolom, tele van a raktára teraszos farmmal. Már én se merek eladni semmit. Amint megteszem, a játéktervezők feljavítják... Már jártam így

A raktára mindenkinek tele van mindenféle dologgal. A kérdés az, hogy mivel van vagy ezer épület ami elavult miért pont a teraszost akarja bárki tovább fejleszteni.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Nem csak a raktáram van tele vele. Nekem még az elsők között volt teraszos és én azóta is használom, 7db-om van lent és 2. szinten nekem jó. Igaz 12fp-t ír,de nem tudom miért van,hogy 14 fp-t aratok egyből. Nem értem ennek az ingadozásnak az okát,mivel motiválni sem lehet. Egy 3. szint amivel mondjuk nem 12 hanem több, miért ne érné meg? De amúgy kinek mi.... Inkább az olimpiait fogom bontani van 3-om,de anno jónak számított,mára azt látom,hogy az teljesen kuka lesz,haszontalan,ahogy a két kolosszusom is kezd egyre értéktelenebb lenni és miegymás,szóval jól mondja Paco van sok ami kezd kiégni,de akkor ne erőltessék. Értem én,hogy sok mindent ki lehet találni,meg ide töredék,oda töredék, arany fejlesztő meg platina fejlesztő,ezekhez töredék darab,de a helytartóimhoz is van töredék fejlesztő még sem tudom hol kell gyűjtenem hozzá azokat. Igen a raktár is fullon van,kezd követhetetlen lenni és úgy,hogy azért nem mindenen van lakat,mert van nagyon sok hasztalan is.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nem csak a raktáram van tele vele. Nekem még az elsők között volt teraszos és én azóta is használom, 7db-om van lent és 2. szinten nekem jó. Igaz 12fp-t ír,de nem tudom miért van,hogy 14 fp-t aratok egyből. Nem értem ennek az ingadozásnak az okát,mivel motiválni sem lehet. Egy 3. szint amivel mondjuk nem 12 hanem több, miért ne érné meg? De amúgy kinek mi.... Inkább az olimpiait fogom bontani van 3-om,de anno jónak számított,mára azt látom,hogy az teljesen kuka lesz,haszontalan,ahogy a két kolosszusom is kezd egyre értéktelenebb lenni és miegymás,szóval jól mondja Paco van sok ami kezd kiégni,de akkor ne erőltessék. Értem én,hogy sok mindent ki lehet találni,meg ide töredék,oda töredék, arany fejlesztő meg platina fejlesztő,ezekhez töredék darab,de a helytartóimhoz is van töredék fejlesztő még sem tudom hol kell gyűjtenem hozzá azokat. Igen a raktár is fullon van,kezd követhetetlen lenni és úgy,hogy azért nem mindenen van lakat,mert van nagyon sok hasztalan is.

Sok nézőpont van. Személy szerint a teraszost semmire se tartom. Pont az általad leírt dolgok miatt és még azért, mert bődületesen nagy. Az olimpiai pont, hogy jobb épület nála.
De igen, kinek mi.... :)
 
Utoljára szerkesztve:

Horribile Dictu

Aktív tag
Az elfeledett templom 20% bónuszt ad a forge pont begyűjtésre (bár erről mindenki elfeledkezik).
nem vagyok elfeledkezve róla ,le is van rakva,rakiba is van 2 még. A CE 5 kput végig kell csinálni és mindig van.Nagyon hasznos tud lenni csak lejár 28 nap alatt,szóval figyelni kell,bontani a régit és mehet le az új,de hogy most mondod le is járt,tényleg illik rá a név,elfeledett :D
 
Fent