Zsiványok külön egységek

zoltank

Új tag
Sziasztok! Az lenne a javaslatom, hogy az egységek kiválasztásánál a zsiványok kerüljenek külön fülre. Gondolom nem vagyok egyedül aki szeret a zsiványokkal harcolni és főleg a csatatéren elég kellemetlen hátralapozni értük, amikor egy területért folytatott harc 160 csatája nem egész egy perc alatt lemegy.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nekem meg az lenne a javaslatom, hogy ha a berakott sereg nem teljes létszámú, akkor automatikusan töltse fel a maradék helyeket zsiványokkal a rendszer amíg van raktáron sértetlen.
 

helen

Nagyon aktív tag
Nekem meg az a javaslatom lenne, hogy kiválaszthassam a kedvenc kombinációmat , és automatikusan újratöltse az elesettek helyét, míg van miből. Sőt, még jobb lenne ha a sérült egységek cseréjét is elvégezné nekem. :) Rengeteg időt megspórolna a csatatéren ez az opció :D
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Jobbnál jobb ötletek :)) De akkor hol marad az újra tervezés ,ugyanis egy idő után azért a kombinációk átgondolást tesznek szükségessé . Azért a magasabb korokban már nem annyira egyértelmű egy bevált kombináció használata.
 

zekapitany

Új tag
Nincs értelme változtatni. Egyszerűen érezzetek rá a dologra nem egy idegen raktárban jársz. Csata elött nézd meg a csuszkán hol vannak a zsivik és 1 katintással ott is vagy és rakod be. Automata berakásnak meg semmi értelme mert akkor az ellenfélnek is az van és nincs olyan hogy te jobb lehetsz mert gyorsabb vagy. Fejlődjetek ebben legyetek gyorsabbak mint a másik és máris nem lesz olyan rossz.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nincs értelme változtatni. Egyszerűen érezzetek rá a dologra nem egy idegen raktárban jársz. Csata elött nézd meg a csuszkán hol vannak a zsivik és 1 katintással ott is vagy és rakod be. Automata berakásnak meg semmi értelme mert akkor az ellenfélnek is az van és nincs olyan hogy te jobb lehetsz mert gyorsabb vagy. Fejlődjetek ebben legyetek gyorsabbak mint a másik és máris nem lesz olyan rossz.
Napi ezer csatánál már elég fárasztó ennyit pakolni. Amikor pár kattintással is meg lehetne oldani, ha felhasználóbarátabb felületet alakítanának ki.
 
Fent