Zsivány

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ezzel a zsivánnyal kapcsolatban, hogy mivé alakul át.. azt nem lehet előre tudni?
Vagy mi alapján döntődik el, hogy mi lesz belőle?

Üdv: Lorraine
 

DeletedUser21403

Guest
Mindig a még életben maradt egységeid közül változik át valamivé! minél több van valamelyikből annál valószínűbb h azzá változik!
Pl. ha támadsz 3 zsivánnyal 3 íjásszal és 1-1 lovas-lándzsással akkor 60% az esélye annak h íjásszá változik ill. 20-20% h a másik kettő közül valamelyikké! persze hogyha nincs kivé változni akkor meghall ő is! de mindez le van írva a húsvéti ismertetőbe is!
 

DeletedUser

Guest
Ezt tudtam, hogy meghal..elolvastam én mindent róla, csak azt nem tudtam, hogy mi alapján lesz belőle ami. Ez érdekelt volna részletesebben, és még az is, hogy függvénye-e átváltozásának az életben maradt katonák milyensége. Tehát itt arra gondolok, hogy ha mondjuk elindulok 4 kardossal, 2 íjásszal, és mondjuk 2 katával..menetközben elpusztul teszem azt a 4 kardos, akkor mivé alakul? Mi dönti el, hogy mi lesz belőle...mert nem mindegy, hogy egy alig lépegető kata, vagy éppen egy nagyságrendekkel többet gyalogló íjász..vagy maradunk a mennyiségi többségnél, hogy alapból 4 kardos volt a több, akkor kardos lesz. Ez érdekelne konkrétan.
 

DeletedUser21403

Guest
Mindig a még életben lévő egységek közül változik át! Ha már csak 2 íjászod ill 2 nehéz gyalogosod marad meg persze a zsiványod akkor 50-50% az esélye h melyik lesz! Ha 3 íjász ill. 2 nehéz gyalogosod marad akkor 60-40% az esély és így tovább!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent