Vendégként történő regisztráció

DeletedUser26856

Guest
Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, ha valaki vendégként "regisztrál" és kezdi el a játékot, akkor a fiókjához nem lehet hozzá adni jelszót?

Válaszokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser26307

Guest
Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, ha valaki vendégként "regisztrál" és kezdi el a játékot, akkor a fiókjához nem lehet hozzá adni jelszót?

Válaszokat előre is köszönöm!
Hol sikerült jelszó nélkül regisztrálnod?
 

DeletedUser26859

Guest
nekem is ez a problémám lenne a telefonomon regisztráltam valahogy elkezdtem játszani és jó volt addig amig fent volt a telefonom a age of empires addig automatan belépet meg minden ezzen e néven futtotam "25. diana a merész" automata kreált név szoval nem érdekelet egyik nap ujra frisitetem a telomat és letörlödöt és ujra feltelepitetem és név az jó volt de a játék automata kreált jelszavát nem tudom " pl "Ck43dpH724" valami ilyesit adhatot meg . . . ase tudom melyik email cimre küldi a mindegyik létező email re rá néztem de egyik re se ment rá a jelszó viszaálitó email szoval valami supportot kérnék meg erre hogy nem e tudna segiteni a jelszavamat kiböngészni mert azért kurva sok órát beleöltem a játékba. Sajnos azt is most tudtam meg hogy google fiók menti a ilyen kreált jelszvakat de sajnos google fiok -beállitás -jelszavak menüpontoba a "soha nem került mentésre" opcioba ot volt hogy age of empires. Szoval tudom a nevemet de sajnos játék kreált idiota jelszót nem mégegyszer is kérnék egy supportot vagy aki ehez ért segitsen köszönöm.
 
Fent