Valentin napi küldetések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv!

Az egyik küldetés szerint el kell foglalni egy szektort harc nélkül. Mi van azokkal, akiknek már nincs elfoglalható szektoruk?
 

DeletedUser3

Guest
Ilyen esetben a küldetést a játék teljesítettnek veszi.
 

DeletedUser

Guest
Nah, látom van ilyen topic is. :) Írnék ide egy rövid véleményt az eseményről.
Nekem alapjáraton tetszett, lett egy tök jó dekorációm. A baj vele, hogy rövid volt egy picit. Ma lettem vele ugyanis kész. Szegény Shakespeare forgolódhat a sírjában. A legközelebbi Rómeó és Júlia eventnél benne lehetne az alkimista is... :rolleyes: De mivel valentin nap alkalmából készült, nem is olyan vészes ez a ferdítés.
Kérdés:
Valentin_www.kepfeltoltes.hu_.png


Én mindet megcsináltam, mégsincs teljesítve Rinbin küldetése. Várni kell még vele, vagy csak egy hiba?
 

DeletedUser

Guest
Az egyik küldetésnél kell ruha , azt honnan lehet szerezni?
 

Vanek ur

Aktív tag
Gondolom, a ruha=posztó. Egyébként egyszerű: az éppen aktuális korodnak megfelelő termékeket kéri...
 

DeletedUser21836

Guest
Tetszett ez a Valentin napi küldetés, bár még nem tudtam végére érni és talán nem is tudok... Az történt ugyanis, hogy már csak a 3-3 db anyag beszerzése volt hátra, mikor szerencsétlenségemre a vaskorból átléptem a középkorba. Emiatt aztán Rómeó nem vaskori anyagokat kér tőlem, hanem középkoriakat, amit iszonyú nehéz megszerezni, mert nincs mit cserélnem, a kereskedő pedig csak középkori dolgokkal kereskedik. Azt hiszem ezzel a gonddal foglalkozni kellene..
Köszönettel: Mookarakara
 

Vanek ur

Aktív tag
Erre jó a céh (vagy a szomszédok). Kiraksz a piacra 6 korábbi kori terméket, és elviszik 3 későbbi kori termékért.
 

DeletedUser21836

Guest
Mit nem mond Vanek úr! Hát ez nem egészen így megy... de barátilag megoldottam és céh ide vagy oda, egyetlen ember segített, de még mindig nincs mézem. Vanek úr nem tud esetleg mézet cserélni velem vasért, kőért, borért, ilyesmiért?
 

DeletedUser

Guest
A plusz egy jutalom a végén a szerelmesek fája volt?
A Szerelmesek fája (Kora középkor) és a Szerelmesek fája (Vaskor) között van boldogságbeli különbség?
 

DeletedUser3

Guest
Igen és igen :) A vaskori 230 a kora középkori 250 boldogságot ad.
 

DeletedUser20691

Guest
Elkészültem én is a valentin napi küldivel, és felmerült pár kérdésem. Feltöltöttem ide a képet, akinek esetleg nincs meg, jobban látni, mint ingame:
szerelemfa.png

Szóval: milyen madár fészkel fent a fán? Kiindulva abbl hogy a fához arányítva a pad mérete kb 180cm, és a padhoz képest a madárfészek kb 120-130cm, akkor most jogosan merül fel bennem a kérdés, hogy a ***** struccok megtanultak repülni, és a fán raknak fészket? *****
Lehet van titkos létrájuk, csak a másik oldalt? Vagy esetleg gumiasztal??? :p Ez most sarkalatos kérdés nekem :) Na jöhetnek a találgatások :p Bocs, csak ezt ki kellett írni magamból :)

bocsi de én is módosítottam:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20691

Guest
mutáns vérgalamb, ami elefántvéren fejlődött, hogy ekkora legyen :)
 

DeletedUser21964

Guest
ezzel kapcsolatban hogy van az hogy láda virág magasabb mint egy ember. szerelmesek fája dettó. arra a padra 10 ember ráfér. sztem kicsit javítani kéne a méretbeli arányokon a következő (0.27)-es verzióban.
 

DeletedUser4756

Guest
Azért elég nagy szemétség ez az utolsó küldi, kellene egy házat építenem, viszont ahhoz meg nagyon sokat kell fejlesztenem, kellene vagy 300 nyersanyag, annyit meg lehetetlen összehozni, arról nem beszélve hogy még van a küldinek a másik része hogy szerezzek 3-at másfajta nyersanyagokból.. :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent